Pa se je zgodilo...

Kiri

Pripravnik
15. avg 2007
498
0
16
39
Murska Sobota
Obišči stran
to, na kar s(m)o dolgo opozarjali....

Zaradi neprilagojene hitrosti mlade!!!, 25 letne, voznice, ki je sicer pripeljala po pravem pasu, je umrl 46-letnik, ki je revez slucajno peljal po napacnem pasu avtoceste.

KLIK
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
ja a spet no?!?
shocked-1.gif


a mi lahko kdo prosim razloži kako da fak se sploh lahko zapelješ na napačno stran AC, kaj šele da VOZIŠ po napačni strani? seveda ob predpostavki da ne gre za samomor.... fak ej
bonk.gif


stardec? maš mogoče ti kkšno teorijo?

upam da punca preživi in da ne bo imela kkšnih resnejših posledic...
roza.gif
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
Kje ti vidis kaj neprilagojenega???????????????????

uporabi malce sarkazma, na alterju to ni slabo...
 

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Citat:
Uporabnik doctorz pravi:
Kje ti vidis kaj neprilagojenega???????????????????

uporabi malce sarkazma, na alterju to ni slabo...

Mah nevem, mogoce sem jaz cuden, ampak se mi ne zdi primerno delati norca iz nekoga, ki bo celo zivljenje ostal invalid pa ni bil cisto nic kriv... Nevem. Saj pravim, mogoce sem jaz cuden.
LP
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.628
14.325
113
sej te razumem ampak sem tudi prepričan, da delati se norca iz uboge punce ni bil Kirijev namen
wink-1.gif
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Ampak iz policije ki jokajo za neprilagojeno hitrost, na tiste ki manšajo omejitve v tunelih po AC, pols e pa take stvari dogajajo...
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Hm, zdej ste pa že malo nesramni. Tipa na katerega se vsi ti sarkastični posti nanašajo itak to ne bo prizemljilo, je tako?
Sicer pa upam, da bo punca ok in brez posledic.
 

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.255
136
63
Celje
Citat:
Uporabnik Apachi pravi:
meni ni jasno kako je lahko umrl, če pa ne piše nikjer da bi vozil prehitro...

A ni to logično? Če bi prilagodil hitrost razmeram na cesti (v nasprotno smer znaša največja dovoljena hitrost 0 km/h), do nesreče ne bi prišlo. Torej neprilagojena hitrost. Pika.
 

eXHair

Fizikalc
12. sep 2007
2.697
0
36
www.facebook.com
Citat:
Uporabnik SoulMan pravi:
Citat:
Uporabnik Apachi pravi:
meni ni jasno kako je lahko umrl, če pa ne piše nikjer da bi vozil prehitro...

A ni to logično? Če bi prilagodil hitrost razmeram na cesti (v nasprotno smer znaša največja dovoljena hitrost 0 km/h), do nesreče ne bi prišlo. Torej neprilagojena hitrost. Pika.

Dobra.
grin1.gif


Lahko pa povemo tudi drugace. Ker je voznica zaradi neprilagojene hitrosti vozila po AC se ni mogla izogniti mozakarju.
 

xXx

Pripravnik
30. avg 2007
997
0
16
Ne moreš verjet kaki ljudje imajo vse pravico da vozijo avto... da vozi v napačno smer in tega ne opazi, je hudo defekten in to bi se moglo opazit na zdravniškem pregledu v fazi delanja izpita za avto, ne pa da dandanes vsakdo lahko vozi avto...
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik xXx pravi:
Ne moreš verjet kaki ljudje imajo vse pravico da vozijo avto... da vozi v napačno smer in tega ne opazi, je hudo defekten in to bi se moglo opazit na zdravniškem pregledu v fazi delanja izpita za avto, ne pa da dandanes vsakdo lahko vozi avto...
Ja, ziher se je opazilo 50 let nazaj, ko je čiča delal izpit.
cheer.gif


PS: Itak je pa mislil, da so sami norci, k nasproti vozijo.
 

s22b

Fizikalc
1. sep 2007
3.199
0
36
39
Citat:
Uporabnik eXHair pravi:
Dobra.
grin1.gif


Lahko pa povemo tudi drugace. Ker je voznica zaradi neprilagojene hitrosti vozila po AC se ni mogla izogniti mozakarju.

Pričakuj nepričakovano.
 

Drifter

Fizikalc
22. jul 2007
1.167
14
38
če bi punca vozla mal bol skoncentrirano, in pazila na nasprotni promet se nesreča nebi zgodila
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Citat:
Uporabnik SoulMan pravi:
Citat:
Uporabnik Apachi pravi:
meni ni jasno kako je lahko umrl, če pa ne piše nikjer da bi vozil prehitro...

A ni to logično? Če bi prilagodil hitrost razmeram na cesti (v nasprotno smer znaša največja dovoljena hitrost 0 km/h), do nesreče ne bi prišlo. Torej neprilagojena hitrost. Pika.

Saj ni res. Najnižja dovoljena hitrost na AC je 80 km/h (dobr, pustmo tunele in ostale omejitve), torej je v nasprotni smeri največja dovoljena hitrost -80 km/h. Se pravi 80 rikverc če gledamo v kontra smeri dovoljene vožnje.Ja?
confused-1.gif