Pa se je zgodilo...

Audio

Pripravnik
6. avg 2007
242
0
16
46 let star moški res ni mladec, daleč pa od tega da bi bil skoraj nesposoben za vožnjo, kot nekateri tukaj namigujejo.

Škoda, da za mrtve ne pišejo, koliko alkota so jim izmerili v krvi.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.610
245
113
ja in pozabil si omeniti, da so lahko pod vplivom zdravil in drog...

ker 46-letnik bi mogu bit se tok priseben, da bi mogu vedit da je v napačni smeri! jest sumim na samomor, al pa da je bil zadet od zdravil!

glede nesreče na malencah... Se tud jest strinjam z SoulMan-om. zakaj je kamon tam stal sploh ni važno (počena guma, odpoved motorja...), in ni stal na razcepu na cesti, ampak tik za razcepom, v smeri proti šiški! in jest nikoli ne razumem ljudi, ki vozijo v megli in dežju isto, kot v noramalnem sončnem poletnem dnevu. Jest v megli in dežju več kt 100 nikol ne peljem! in obvezno meglenke seveda, tud v dežju, saj avto za seboj tak prš dela, da je isto k megla za njim... in če je ta meca priletela notr 140... ne vem, kaj je iskal s tako hitrostjo v megli in razcepu? in ni un sofer čisto nič kriv! še od mece zavarovalnica bi (mogoče bo) morala plačat za škodo na tovornjaku! so pa res tovornakarji problem na cestah, najbolj me moti prehitevanje na 4km! Sam ga po eni strani razumem... če se bo on jajcal za enim TAM-om 70km/h, njegov gre pa vsaj 80+ (pol ko nabere, po 10km), je to na njegovi celi poti par ur razlike! glih tko se pa njim mudi domov, dostavit robo, + da imajo še pritiske od šefov in nadrejenih! in boli njega k... za vso kolono zadaj, pa vse blendajoče voznike, pa vse k grejo pol po odstavnem mim... on vozi svojo furo in to je to!

Je pa un zakon o neprilagojeni/prilagojeni hitrosti mal čudn! po moje je en lep sončen dan več kot odličen za 160 se peljat! ker so razmere na cesti take, da si lahko avto to dovoli, če je dost dober seveda...
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.367
229
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik msenjur pravi:glede nesreče na malencah... Se tud jest strinjam z SoulMan-om. zakaj je kamon tam stal sploh ni važno (počena guma, odpoved motorja...), in ni stal na razcepu na cesti, ampak tik za razcepom, v smeri proti šiški! in jest nikoli ne razumem ljudi, ki vozijo v megli in dežju isto, kot v noramalnem sončnem poletnem dnevu. Jest v megli in dežju več kt 100 nikol ne peljem! in obvezno meglenke seveda, tud v dežju, saj avto za seboj tak prš dela, da je isto k megla za njim... in če je ta meca priletela notr 140... ne vem, kaj je iskal s tako hitrostjo v megli in razcepu? in ni un sofer čisto nič kriv! še od mece zavarovalnica bi (mogoče bo) morala plačat za škodo na tovornjaku! so pa res tovornakarji problem na cestah, najbolj me moti prehitevanje na 4km! Sam ga po eni strani razumem... če se bo on jajcal za enim TAM-om 70km/h, njegov gre pa vsaj 80+ (pol ko nabere, po 10km), je to na njegovi celi poti par ur razlike! glih tko se pa njim mudi domov, dostavit robo, + da imajo še pritiske od šefov in nadrejenih! in boli njega k... za vso kolono zadaj, pa vse blendajoče voznike, pa vse k grejo pol po odstavnem mim... on vozi svojo furo in to je to!


Eh, dej no dej. Pri nas si verjetno res takoj mrtev.

Sem napisal zgoraj, kako gre po AC bratstva i jedinstva. Zdej pa recept za tole. Rabiš norega hrčka, potem še enega zadaj (če jih je več, še toliko bolje) in nato se ti nalepiš na njiju v taki razdalji, da ravno še vidiš meglenko (to je 150+ m, običajno še dlje). In potem gremo. Kot rečeno, vozili smo enih 120-140km/h in ne boš verjel. Hrčki so padali mimo s 160 km/h
stupid-1.gif
. No, ko je padel ta mimo, sem takoj spustil in počakal, da je izginil v daljavi. Seveda je bil brez meglenke. Tako da, vse se da. Samo odvisno kakšno pamet imaš.



BTW: Zgornji recept je uporaben isto za kenslanje radarjev pred teboj v normalnem vremenu po Srbiji. Še bolje je, če je spredaj Italijan in ga pustiš na rob vidljivosti ter gasa za njim. Ko se posvetijo zavorne lučke si našel (oz. bolje on
grims-1.gif
) jackpot, zmanjšaš na 120 km/h in lepo mimo reveža, ki so ga pohopsali.



Hebat ga, treba se je znajt.



PS: Sam se po zgornji megli nisem upal peljati več kot 80 km/h, še to mi je bilo preveč.
redface-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.255
136
63
Celje
V tem primeru na Lopati naj bi šlo za samomor. [censored] mu butasta stara...a ni mogel šleparja izbrat?