starostna razlika

s1m0n

Pripravnik
8. avg 2007
431
0
16
37
Kaj menite, če ima fant punco, ki je stara 16 let on pa je star 22 let? Ko sam pomislim na to, mi je kar malo čudno, saj je ona še otrok (ali pa tudi ne). Če pa primerjam, da ima moški 30 let, punca pa 24 let se mi zdi pa ql....matr sm čudn
17758-icon_confused.gif
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.598
189
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
štirje čudni ...
wink-1.gif


ni to nič takega. bil z bejbo plus pet za njo, pa je bil polom, otročja in neodločna bolj kot jaz, bil v obratni smeri, ona 18. jaz 25. pa sva funkcionirala fantastično.

poznam 23. letnico, ki jo razganja na vse konce, poznam pa tudi 23. letnico, ki ima otroka, oženjena ...
wink-1.gif


odvisno od babure do babure ...
evil.gif
 

sonick

Polo 6n2 frajer
22. sep 2007
3.091
0
36
on the run
Eh jaz nikol nisn extra gledal na tote cifre.....pa naj bo +5 ali -5 , če je cool seba mi je vseeno........lahko je ena + 5 bol "zmešana" kot ena -5 če veš kaj mislim..........

Sem pa zadnič naletel na eno babo (oprostite izrazu, sem se tak moral zadržat, da še nisem kakega pridevnika zraven vtaknil
smile-1.gif
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.173
2.271
113
Ma nima veze razlika v starosti, dobro pri 16ih lahko govorimo še o okusu svežine
smile-1.gif
ampak takšna veza bo slej kot prej propadla z njene strani... Ni tukaj prihodnosti. Ne moreš se ti s takšnim "otrokom" it neke resne zveze...
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.173
2.271
113
Nič hudega, lej ne kapiraš ti. Ko je človek starejši oz. nad določenimi leti je dozorel (ta meja pač ni univerzalna, nekateri dozorijo prej, drugi kasneje, nekateri nikoli). Torej če imaš fetiš na starejše nevem zakaj bi to bil problem. Drugačna pa je situacija v tej temi ko je mala še na pol otrok pri 16ih in tukaj ne moremo govorit v nobenem primeru o zrelosti. Torej pogubno. Lahko se imaš fajn in pač uživaš koliko dolgo traja, it se neke resne načrte ali skupno gospodinstvo pa brezveze... Sem imel 17 letnico in vem kako to razmišlja, čist drugače kot pa 22-23 letno dekle.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.173
2.271
113
Citat:
Uporabnik motofrik pravi:
Kaj pa če je tip 41 ona pa 51 let? MILF zadeva, ali kako?

Tukaj ker je ona starejša od njega zna bit edino problem da ko se je bo neveličal da jo bo začel jebat za leta. Dobro pa je to da je že abraham mimo in da ga ne bodo vsi drkali
evil.gif
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Citat:
Uporabnik DizzyReed pravi:
ni to nič takega. bil z bejbo plus pet za njo, pa je bil polom, otročja in neodločna bolj kot jaz,

Moje spoznanje v letu 2009 je bilo, da je z žensko katera je v 30+ letih, ki je prijetna za oko in hkrati še vedno samska (že dalj časa) oziroma ne zmore obdržati veze več kot le nekaj mesecev..... po vsej verjetnosti nekaj "rahlo" narobe.

Spoznal letos nekaj takih primerkov, od tega dve-tri MILFarce in pri vseh se je izkazalo, da so bolj ali manj.... čudne.
Na prvi pogled vse lepo, potem se pa pokažejo felerji
bonk.gif
v glavi. In to ne samo pri MILFah, tudi pri običajnih puncah.
In ti ni jasno kako je lahko tako ne-odrasla v glavi kljub svojim letom. In potem one pričakujejo princa na belem konju
hysterical-1.gif
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.173
2.271
113
Prijatl to ni samo tvoje spoznanje to je vsesplošno znana teza. Torej če dekle pri 25+ nima fanta je z njo nekaj močno in ne rahlo narobe. Pustimo zdaj primere ko je katera ravno kar končala dolgotrajno zvezo. Torej možne opcije so samo da je nasprotno spolno usmerjena ali noben moški ne zdrži z njo ali pa ona ne zdrži zraven nobenga moškega. V vseh treh primerih napaka v njeni glavici.

PS:. Obstaja pa še D opcija da je [censored] in se pač nonstop poriva okoli in ji moški služi samo kot sredstvo za telesni užitek.
 
Nazadnje urejeno:

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Citat:
Uporabnik iverson pravi:
Plus 5 za njo, mi pravjo da bolj odraslo delujem... Sam osebno ne mislim tko
grin1.gif

+6 za njo in je velik bolj resna od mene. Drugače pa sm mel isto 16 - 22 par let nazaj pa sva bila 2 let skupaj in je bilo prav fajn. Odvisn pač od nje
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
ja jst sm do tega razsvetljenja prišel šele lani. Sicer je 25 let malo prezgodaj če mene prašaš, 30 let je pa res že skrajna meja ko bi se ženska morala že rahlo zresniti.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.173
2.271
113
Glej normalna 25 letna punca mora bit v zvezi. Če ni je z njo nekaj narobe. Imam dost prijatlov ki so stari okoli 25 let in imajo otroke ne pa da pri 25ih sploh še v zvezi nisi.. ojoj
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.283
3.688
113
davorinm.wordpress.com
Imaš neresne pri 15 in neresne pri 27. Edina razlika je, da od 15. Letnice neresnost pričakuješ, od 27. Letne pa malo manj.

Ene bi pri 18. prvega otroka, druge bi pri 27. šle tretjič na absolventa, po možnosti med "resno" vezo. Najbolje neko vmesno varianto ženske najdt, ne glede na leta.

Za moje pojme ženske po 25. Letu - resna veza. So pa možne neresne izjeme,ki se jih pač ogneš.
grin1.gif
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.173
2.271
113
Nihče ne govori o tem da je bil kdo zrel, tudi jaz nisem bil, sem pa začel pri 17ih z resnimi zvezami pa se nekak do 22 leta ni odneslo... Skratka otročje fore....
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.598
189
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
zanimivi in spodbijajoči naše teze pa so pari, ki so skupaj od srednje šole. sem ravno prejšnji teden spoznal tak par, imata otroka, poročena, stara skoraj 30., skupaj od drugega letnika srednje šole. in zgledata, kot, da sta se ravno pred kratkim spoznala. meni nič jasno ...
grin1.gif