Robotski sesalci

Steve

Guru
13. avg 2007
9.607
1.526
113
Preko flolevac aplikacije. Edino kar ne vem, če naložim nov sw, ali potem lahko naprej uporabljam sesalec z Mi home aplikacijo, ali samo flolevac?
 
  • Všeč mi je
Reactions: urosvrunc

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.029
1.258
113
Lahko. V bistvu sem jaz tam samo nalozil posodobitev. Vse drugo delam na mi home aplikaciji, ki je tudi drugacna po posodobitvi.
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.664
727
113
Mater Pubci ste pametni, prav vsaka Roomba gre prečez 2 cm prag...., spraševalec na katerega vi pametujete dejansko ne zna vprašati, mislil, je na Brave (Mint) robote, ki pa enako, kot Scoobe namerno ne hodijo čez pragove, pač taka zasnova.

Ko ste vsi tako zelo cenovno občutljivi na cene in javkate, ko vam, kaj odleti, kupite pa vedno prešvercano blago in trdite, kako poceni je, pa ja povejte kakega kitajčka za 199 eur, z ddv jem, ki ima pri nas 2 letno garancijo pa je na nivoju najcenejše Roombe.

Zaradi mene, vsakemur svoje, samo ne pa z nekimi zavajanji v tri dni. Sam nimam nič z nobeno znamko, tako, da mi je vseeno, nabavite, kar koli si želite in se potem prepričujte, da, kot v avtomobilskem svetu pelje Kia, da je to vsekakor po vaše bolje od Mercedesa !!!
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.607
1.526
113
Mater si se rashpisdo čuj. Nevem kaj te je tak dvignilo, povedal sem mu samo da vsak kitajc gre čez prag, ti pa že celo dramo zganjaš
 

urosvrunc

Pripravnik
20. jun 2012
271
15
18
Sem ga malo prej posodobil, glede hitrost sesanja javim jutri, glede funkcij pa celo hišo razdeli na sobe. Uglavnem super zadeva.
 
  • Všeč mi je
Reactions: PHOBiA

Matjaz1974

Fizikalc
10. okt 2007
1.732
33
48
49
Nekje po sloveniji
Obišči stran
zivjo,
a ima se kdo tezave s povezavami Roombe na cloud?
Imam S9+ in je tale cloud kot zmigavec na avtu...dela, ne dala. In zaradi tega ne morem vklapljat roombe na daljavo, kakor tudi statistike ne dela in ne javlja, ce je kaj z njim narobe.
Reboot sem ze naredil, na novo povezal z aplikacijo amapk se vedno isto sr...se zravn routerja sem ga dal, da bo ja dober WiFi.

Ima kdo se kako idejo, kaj bi lahko bilo?
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.607
1.526
113
Sem ga malo prej posodobil, glede hitrost sesanja javim jutri, glede funkcij pa celo hišo razdeli na sobe. Uglavnem super zadeva.

Sem naredil update prejšnji teden in nisem ravno navdušen. Sobe niso pravilno razdeljene, po novem ne zna več it na malo višji tepih. Prej z njim ni imel težav. Bom kar obdržal star fw
 

urosvrunc

Pripravnik
20. jun 2012
271
15
18
Pri meni so prostori in vse označene ovire enake kot prej, tudi pri tepihih ni do sedaj nobenih težav. Se je pa skrajšal čas čiščenja iz povprečnih 73 minut na 69 minut. Ni neke razlike, ampak vsaj krajše je.....
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.607
1.526
113
Bom probal, čeprav dvomim da bo to rešilo težavo s tepihom. Ker pride do njega, očitno se mu naenkrat zdi previsok in ga samo obvozi po robu. Prej se je sicer matral, ampak na koncu je splezal gor
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.800
626
113
Ma kdo tukaj dostop do rezervnih delov za Roborocka S50. Oziroma, če popravlja pa bi imel dele za poslati. Zgleda je prvi problem se mi zgodil. Sesalni del bo zgleda potrebno menjati, ker ko laufa ga tako matra pa smrdi po plastiki za njim.
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.664
727
113
Za začetek vse razstavi in vse spucaj, navadno pomaga, vsaj pri roombah.

Za Roombe imam delov, ni da ni, za Xiaomije je nekaj bilo, samo se je na koncu prodalo vse, kar je ostalo nekomu na NL, ki to tam popravlja.....

Razstavi pa poročaj, če še dela, bi skoraj moralo biti rešljivo ..... sicer je pa servis v Ljubljani .
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.800
626
113
Hvala za info. Sem pisal na mishop pa popravljajo in pošiljajo dele sam, če si pri njih kupil roborocka.
Bom razrdu pa pogledu, če je kaj zapacano. Čeprav sem gledal po netu in večinoma pravijo, da je menjava rešitev.
Bom videl kaj bo. Sej, če ne bo druge naročim od kitajca sam ne vem kako je kej zdej z dobavo. Je pa tam od 10€ do 20€.
 

wapiti

Pripravnik
12. mar 2015
30
0
6
Pozdravljeni

Kupujem prvi robotski sesalec in sicer za stanovanje cca 50 kvadratov. Po celem je laminat z enim malim ovalnim pragom. Kolikor berem to ni ovira. V stanovanju ni domačih živali.
Malo gledam zadeve in so mi tile padli v oči:

Xiaomi
Roomba 971
Roomba 671

Nekako se najbolj nagibam k Roombi 671, čeprav berem da so z Xiaomi uporabniki tudi zadovoljni.
Rabim dražjo različico Roombe ali bo 671 oz Xiaomi dovolj?
Vaša mnenja ...

Hvala