Robotski sesalci

Steve

Majstr
13. avg 2007
8.445
268
83
Preko flolevac aplikacije. Edino kar ne vem, če naložim nov sw, ali potem lahko naprej uporabljam sesalec z Mi home aplikacijo, ali samo flolevac?

• Všeč mi je
Reactions: urosvrunc

Miikech

Majstr
11. jul 2013
1.990
273
83
Lahko. V bistvu sem jaz tam samo nalozil posodobitev. Vse drugo delam na mi home aplikaciji, ki je tudi drugacna po posodobitvi.

matofill

Fizikalc
18. sep 2008
2.953
91
48
Mater Pubci ste pametni, prav vsaka Roomba gre prečez 2 cm prag...., spraševalec na katerega vi pametujete dejansko ne zna vprašati, mislil, je na Brave (Mint) robote, ki pa enako, kot Scoobe namerno ne hodijo čez pragove, pač taka zasnova.

Ko ste vsi tako zelo cenovno občutljivi na cene in javkate, ko vam, kaj odleti, kupite pa vedno prešvercano blago in trdite, kako poceni je, pa ja povejte kakega kitajčka za 199 eur, z ddv jem, ki ima pri nas 2 letno garancijo pa je na nivoju najcenejše Roombe.

Zaradi mene, vsakemur svoje, samo ne pa z nekimi zavajanji v tri dni. Sam nimam nič z nobeno znamko, tako, da mi je vseeno, nabavite, kar koli si želite in se potem prepričujte, da, kot v avtomobilskem svetu pelje Kia, da je to vsekakor po vaše bolje od Mercedesa !!!

Steve

Majstr
13. avg 2007
8.445
268
83
Mater si se rashpisdo čuj. Nevem kaj te je tak dvignilo, povedal sem mu samo da vsak kitajc gre čez prag, ti pa že celo dramo zganjaš

urosvrunc

Pripravnik
20. jun 2012
234
2
18
Sem ga malo prej posodobil, glede hitrost sesanja javim jutri, glede funkcij pa celo hišo razdeli na sobe. Uglavnem super zadeva.

• Všeč mi je
Reactions: Miikech

Matjaz1974

Fizikalc
10. okt 2007
1.539
3
38
45
Nekje po sloveniji
Obišči stran
zivjo,
a ima se kdo tezave s povezavami Roombe na cloud?
Imam S9+ in je tale cloud kot zmigavec na avtu...dela, ne dala. In zaradi tega ne morem vklapljat roombe na daljavo, kakor tudi statistike ne dela in ne javlja, ce je kaj z njim narobe.
Reboot sem ze naredil, na novo povezal z aplikacijo amapk se vedno isto sr...se zravn routerja sem ga dal, da bo ja dober WiFi.

Ima kdo se kako idejo, kaj bi lahko bilo?