Robotski sesalci

THEDuke

Fizikalc
4. maj 2014
1.215
12
38
Dark Chest of Wonders
Evo mal smo "updejtali" našega xiaomija.. Med lepljenje sem našel tudi neke praske, ki še nevem od kje so... bom naslednji teden ugotavljal od kje so nastale.
 

Priponke

  • unnamed (2).jpg
    unnamed (2).jpg
    620,8 KB · Ogledi: 354
  • unnamed (3).jpg
    unnamed (3).jpg
    915,7 KB · Ogledi: 351
  • unnamed (4).jpg
    unnamed (4).jpg
    974,8 KB · Ogledi: 331
  • unnamed (5).jpg
    unnamed (5).jpg
    1,1 MB · Ogledi: 354

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.829
725
113
www.jernej.org
Naš Roborock ima 3400 minut čiščenja za sabo pa nima niti približno tako umazane plastike pri krtači. Je pa res, da ga ne uporabljamo za mokro čiščenje. Si predstavljam, da bi pri mokrem čiščenju lahko kaj takega nastalo.
 

THEDuke

Fizikalc
4. maj 2014
1.215
12
38
Dark Chest of Wonders
Naš Roborock ima 3400 minut čiščenja za sabo pa nima niti približno tako umazane plastike pri krtači. Je pa res, da ga ne uporabljamo za mokro čiščenje. Si predstavljam, da bi pri mokrem čiščenju lahko kaj takega nastalo.


hmm, ta krtača, ki se suče je res bolj siva po tem ko se z mokro čisti... Čeprav nevem kje vidiš da je dejansko ful umazn?
 

matofill

Guru
18. sep 2008
3.673
732
113
Zadeva se je redko pojavila tudi na kaki Roombi po izkušnjah gre za prenešeno svinarijo iz tal na ohišje robota .

Zadeva se da očistiti , robote svetujem čistiti z vlažnimi robčki iz Lidla ali onimi za otroke ..., nikakor z viledo, včasih samo par kapelj vode naredi cel "dizastr" na elektroniki. !

Torej očistite, potem pa svetujem silikon spray ( lahko tudi kak shajn spraj za armature) in spolirajte z suhim robčkom papirno brisačko, tako bo plastika bolj drseča in težje se bo, na njo kaj sprijelo. Normalno očistite tudi krtačo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: THEDuke

THEDuke

Fizikalc
4. maj 2014
1.215
12
38
Dark Chest of Wonders
Zadeva se je redko pojavila tudi na kaki Roombi po izkušnjah gre za prenešeno svinarijo iz tal na ohišje robota .

Zadeva se da očistiti , robote svetujem čistiti z vlažnimi robčki iz Lidla ali onimi za otroke ..., nikakor z viledo, včasih samo par kapelj vode naredi cel "dizastr" na elektroniki. !

Torej očistite, potem pa svetujem silikon spray ( lahko tudi kak shajn spraj za armature) in spolirajte z suhim robčkom papirno brisačko, tako bo plastika bolj drseča in težje se bo, na njo kaj sprijelo. Normalno očistite tudi krtačo.


nevem kaj čistit? Kje na slikah je umazan?
 

THEDuke

Fizikalc
4. maj 2014
1.215
12
38
Dark Chest of Wonders
Še eno opažanje...

Mi home apliakcija od Xiaomi- jevih zadev...


Na IOS-u, je delala hitreje kot na Anrodidu... pa je telefon velik boljši od appla :p

Sama aplikacija deluje ok, ampak ko se povezje na sesalec med samim procesom čiščenja traja deeeeeeeeelj časa....
 

THEDuke

Fizikalc
4. maj 2014
1.215
12
38
Dark Chest of Wonders
za Xiaomi robotrock 2 je pršu nov update in sicer 3.3.9_001633. Update traja cca 5-10min. Najprej download, potem pa install... ko konča proces robot sam pove da je končal in se na novo zažene...
 

Oakey

Majstr
3. feb 2016
830
497
63
Človek kar ne more verjet kako zelo šlampasti so Azijci, da o njihovi angleščini sploh ne govorimo... poglej si ta opis posodobitev na sliki.
Za posrat...to so daleč od neke resne firme.




FAC85BBA-799C-4D21-A5EA-FDAA8106436E.jpeg
 

Oakey

Majstr
3. feb 2016
830
497
63
Za rezervne dele preveri še gearbest. Tam je recimo S50 trenutno samo 310e, ker bo kmalu črni petek.

Amazon je običajno drag glede poštnine, aliexpress pa malo dlje traja da dobiš iz Azije
 
  • Všeč mi je
Reactions: THEDuke

Schime

Guru
22. nov 2008
1.819
638
113
Vidiš po tem, da je filter pralni. Sicer pa naj bi pasalo iz enke v dvojko in obratno. No vsaj za filter naj bi to veljalo.
Sam sem pa naročil S50. Da vidim kako čudo je to. :)