Robotski sesalci

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Jaz rečem samo, škoda denarja za igrače, sploh, ker se Roombe nove dobijo že za malenkost večji denar, ali pa kupi vsaj robota, ki ne bo igračka, torej vsaj Xiaomi -ja , ki je vsaj pravi robot.
Ajd pol pa kaj je še dovolj OK, pa da je cena "normalna" - kot praviš malo več kot tale?

Meni je jasno, da neka razlika mora bit med 150€vrskim in 300+€vrskim, ampak kje je meja te razlike.
Recimo sedaj uporabljam občasno enega "pometača-sesača" od philipsa, pa pojerbal sem enega na pol defektnega Solaca - smo menjali baterijo, pa pol ugotovili, da je verjetno polnilec fuč, pa spet ne, včasih se kar "zakvačka" pa dva dni nič od njega. Zdaj ga spet polnim ker je bil v "službi" pri sinu, ki je obupal nad njim in sedaj Xiaomija naročil, meni je pa brez veze denar proč metat, če filip-s enkrat tedensko pomete, čistilka pa vsaka dva tedna naredi generalko - no ja.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.926
4.982
113
Ajd pol pa kaj je še dovolj OK, pa da je cena "normalna" - kot praviš malo več kot tale?

Meni je jasno, da neka razlika mora bit med 150€vrskim in 300+€vrskim, ampak kje je meja te razlike.
Recimo sedaj uporabljam občasno enega "pometača-sesača" od philipsa, pa pojerbal sem enega na pol defektnega Solaca - smo menjali baterijo, pa pol ugotovili, da je verjetno polnilec fuč, pa spet ne, včasih se kar "zakvačka" pa dva dni nič od njega. Zdaj ga spet polnim ker je bil v "službi" pri sinu, ki je obupal nad njim in sedaj Xiaomija naročil, meni je pa brez veze denar proč metat, če filip-s enkrat tedensko pomete, čistilka pa vsaka dva tedna naredi generalko - no ja.

Sicer malo off. Imaš čistilko, kompliciraš pa za 150 eur. Jaz si čistilke niti pod razno ne privoščim, ni mi pa bilo težko odkartat 500 eur takrat še za 780-tko. Kako smo ljudje različni...
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.819
638
113
Sam k vidim kar xiaomi robotrock2 nardi bi priporočal vsaj prvo generacijo. Ni velik dražja od tega predlaganega kitajca pa imaš nek okvir kaj pričakovat.
Pa razlika med enko in dvojko xiaomi ni tako velika. Aplikacijsko sta pa enaki in lahko vse prednosti uporabljaš.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Sicer malo off. Imaš čistilko, kompliciraš pa za 150 eur. Jaz si čistilke niti pod razno ne privoščim, ni mi pa bilo težko odkartat 500 eur takrat še za 780-tko. Kako smo ljudje različni...
BTW, čistilka spuca celo hišo za letni strošek manjši od tvoje rumbe, sambe ali foxtrota. ;)
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Ni merodajno, ker je "poseben aranžma" pa ne sprejema več strank. :cool:

Drugače se cene gibljejo med 5 in 10€ na uro v MB.

Jasno vsa čistila, krpe, sesalec,... je naše, ona prinese samo dobro voljo in roke. ;)
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.926
4.982
113
:fredi::fredi:
sensual-coquette-sexy-maid-costume.jpg
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.926
4.982
113
Itak da robot ne zamenja čistilke, očistit je treba še marsikaj drugega ne samo tla. ... samo pri nas imamo generalko vsak teden, roke so zaenkrat še cele, pa kar sami čistimo, hkrati pa držimo nedotakljivost lastne nepremičnine.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.926
4.982
113
Jao :bonk:

Pač nekako mi ni po godu, če se mi po hiši sprehaja tuja ženska. No razen če bi se malo bolj zbližala, z tako kot je na zgornji sliki :valjamse:
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Ajd pol pa kaj je še dovolj OK, pa da je cena "normalna" - kot praviš malo več kot tale?

Meni je jasno, da neka razlika mora bit med 150€vrskim in 300+€vrskim, ampak kje je meja te razlike.
Recimo sedaj uporabljam občasno enega "pometača-sesača" od philipsa, pa pojerbal sem enega na pol defektnega Solaca - smo menjali baterijo, pa pol ugotovili, da je verjetno polnilec fuč, pa spet ne, včasih se kar "zakvačka" pa dva dni nič od njega. Zdaj ga spet polnim ker je bil v "službi" pri sinu, ki je obupal nad njim in sedaj Xiaomija naročil, meni je pa brez veze denar proč metat, če filip-s enkrat tedensko pomete, čistilka pa vsaka dva tedna naredi generalko - no ja.
Sem ti označil!

Glede na to, da sva z ženo sama v hiši in da recimo temu paziva in ne svinjava, je to z rdečim in še kako "intervencijsko" sesanje vmes vrh glave. ;)

Je pa res, da malih živali ne gojiva - vsaj namenoma ne. :p