Pruh oz. kila

doctorz

Guru
7. sep 2007
7.921
650
113
pred racunalnikom
Vec ali manj dozivljenjsko. Nekaj se zivec obnovi sam od sebe, vprasanje koliko. Ce te ful moti gres lahko na fizioterapijo kjer z elektrostimulacijo malo popravijo zivec. Cudezev ni za pricakovati. Mogoce bo po fizioterapiji malo bolj obsutljiv ta predel ampak nikoli nebo isto kot je bilo
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Najlepsa hvala! Ma ne moti me pretirano, itak se staramo tako ali drugace. Rajs fizioterapevtke drugace zamotimo. :zmaga:
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.546
2.407
113
Nisem nič rekel, da sem že imel..... mene bolj skrbi, da bi imel prvič :D

Pa, če je kak napotek pri dviganju za take zadeve.
 

javr

Guru
6. dec 2011
1.606
1.065
113
ali se dajo opisane trebušne zadeve videti s kakšnim ultrazvokom ? Kje imajo najboljšega v državi ?
 

casio

Pripravnik
19. nov 2014
529
15
18
Pozdravljeni,

Naj takoj na začetku omenim, da se ukvarjam s fizičnim delom in da sem bil sedaj od 15 marca do nekje konca aprila doma zaradi zaprtja podjetja. Sedaj sem zopet začel delati.
Ta teden me je nekje v ponedeljek začelo boleti na levi strani pri pregibu noge zgoraj na penisom in zraven še v levem modu. Nekje v sredo pa se je ista bolečina preselila na desno stran, ampak samo v desni jajček in je ostala do danes, ampak s tem, da boli samo zjutraj in proti koncu dneva.
Bil sem pri zdravniku in ni začutil ničesar, je pa rekel, da znajo biti začetki pruha oz. kile.

Zanima me, če se to res vse skupaj začne kot bolečina v enem od jajčkov(moda)?
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Glede nato da so v dimeljskem kanalu semenovodi in zivcevje je povsem normalno da bolecina seva tja. Bit pozoren ce se bolecine stopnjujejo pri kaslju, odvajanju blata, dvigovanju bremen itd.. Sicer pa se zacetne kile kot ti je receno prakticno ne da potipat. Je pa to znak da pazis.