Prodaja avtomobila

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
Na vsak način vztrajaj pri odjavi vozila na upravni enoti. S tem eliminiraš možne probleme, in teh ni malo. Pol naj pa kupec za v Bosno lepo vzame preizkušnjo.
 

maggio

Fizikalc
19. avg 2007
1.704
1
38
Lj-bežigrad
jaz sem letos prodajal svojo staro omego in je bilo veliko kupcev ki so ponujali dobro plačilo za njo cca 600eur ampak pod pogojem da pustim tablice gor (avto je bil še registriran 1 mesec) da odpeljejo z avto v bosno
ampak jaz avta brez prepisa nisem hotel dati (zaradi slabih izkušenj z prodajo avta na isti način v bosno tablic ni bilo nikoli več nazaj jaz se pa plačal kazni 2x več kot je bil avto prodan)
raje sem prodal avto v slovenijo in to samo za 200eur kot da se tresem kaj zdaj.

- sedajmi mi pa vsi znanci k so prodali avto na tak način pravijo da so tablice dobili takoj naslednji dan nazaj.

sem pa pe prejšnji mesec prodal audi 100 modelu ki prodaja avte v rusijo. plačal je pošteno, pa še takoj sem avto odjavil iz prometa in tablice vrnil

lp
 

x5x

600.registrirani uporabnik
22. avg 2007
2.654
7
38
Ljubljana- okolica
kokr mi je nek bosanc pravil je z zakonom urejeno da starejših avtomobilov od 7 let ne moreš registrirati v bosni. lahko imaš registriranega v sloveniji ter se voziš dol...
 

Narodnjak

Majstr
20. jul 2007
10.269
271
83
38
Ljubljana
Citat:
Uporabnik x5x pravi:
kokr mi je nek bosanc pravil je z zakonom urejeno da starejših avtomobilov od 7 let ne moreš registrirati v bosni. lahko imaš registriranega v sloveniji ter se voziš dol...

Ja, samo kako bo pa tuji avto dol preko mejo pripeljal...
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.377
236
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik x5x pravi:
kokr mi je nek bosanc pravil je z zakonom urejeno da starejših avtomobilov od 7 let ne moreš registrirati v bosni. lahko imaš registriranega v sloveniji ter se voziš dol...
Ne vem sicer kako je v Bosni, ampak v Srbiji imaš par strani oglasov, ki se začnejo z: dokumenti za .... Tako da, očitno se vse da rešit.
 

mtl

Majstr
19. jul 2007
10.377
236
63
Kras
www.mtl.si
Citat:
Uporabnik vejca pravi:
Potem je pa vseeno če se avto normalno prepiše na kupca in naj on potem dela z njim kar hoče.Zaradi mene če ga pelje v džunglo.
Ne ni vseeno. Če mu ti pustiš tablice gor nima problema s preizkušnjami oz. registracijo pri nas, enostavno odpelje dol in tam potem zregistrira po njihovo.
Se pa strinjam z ostalimi: obvezna odjava oz. registracija na kupca. Če ne, pa naj ti zastavi vsaj 500 EUR, ki mu jih vrneš, ČE dobiš tablice v roku nazaj. Tile Bošnjaki sicer običajno ne nategnejo, ampak lahko pa naletiš ravno na nategatorja.
 

x5x

600.registrirani uporabnik
22. avg 2007
2.654
7
38
Ljubljana- okolica
ja če ma tablce od lastnika... pomoje če ma kdo žlahto dol ma lahko avto reg v sloveniji, avto se pa vozi v bosni.. načeloma se da to nardit.
 

maggio

Fizikalc
19. avg 2007
1.704
1
38
Lj-bežigrad
lokalni majstri tam že vejo kako bojo registriral
sej tuki ni nč drugač
hysterical-1.gif

vse se da če se hoče