Privat zemlja in podivjani kolesarji.

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Se opravičujem za lapsus. Upam, da ti bo to dovolj jasno: GOZDARJI PODIRAJO V GOZDU Z DOVOLJENJEM ALI PO NAROČILU LASTNIKA GOZDA.
Meni je to zelo jasno, tebi pa očitno ni. Tako kot nekaterim, ki so tako ali drugače prišli do gozdov ni jasno, da je z gozdom potrebno gospodariti in da gozd ni zgolj lastnina.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.527
9.218
113
Meni je to zelo jasno, tebi pa očitno ni. Tako kot nekaterim, ki so nenadoma prišli do gozdov ni jasno, da je z gozdom potrebno gospodariti in da gozd ni zgolj lastnina.
A ti razumeš lapsus?
Sicer pa sem hitro pogooglal, da sem ti pravilno odgovoril. Sedaj pa še kaj pametnega napiši, da se lahko še malo nasmejim. Pa še kakšen lep video prilepi kako Gajser trenira po gozdu.
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
A ti razumeš lapsus?
Sicer pa sem hitro pogooglal, da sem ti pravilno odgovoril. Sedaj pa še kaj pametnega napiši, da se lahko še malo nasmejim. Pa še kakšen lep video prilepi kako Gajser trenira po gozdu.
Še enkrat, video je bil odgovor na to, češ da ne vem kje fant trenira. In ponovno, za razliko med lastnikom, gozdarjem in logarjem meni ni potrebno guglati.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.527
9.218
113
Še enkrat, video je bil odgovor na to, češ da ne vem kje fant trenira. In ponovno, za razliko med lastnikom, gozdarjem in logarjem meni ni potrebno guglati.
Ne, ti ni potrebno. Zato pa pišeš neumnosti, da Gajser trenira v gozdu. ;)
Znaš pa poste popravljat, to ti pa gre. Bom drugič raje citiral vse.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Ne, ti ni potrebno. Zato pa pišeš neumnosti, da Gajser trenira v gozdu. ;)
Znaš pa poste popravljat, to ti pa gre. Bom drugič raje citiral vse.
jp, nihče s krosarko ne gre v šumo in vsi gajserji in stanovniki so padli direktno na tekmovalne piste brez da bi se prej leta in leta vozili po vseh mogočih terenih s peciklom ali motorjem ali laufali peš?
In še, kolikokrat na leto (če sploh) gre tvoja mati v svoj gozd in kdo skrbi zanj?
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.527
9.218
113
jp, nihče s krosarko ne gre v šumo in vsi gajserji in stanovniki so padli direktno na tekmovalne piste brez da bi se prej leta in leta vozili po vseh mogočih terenih s peciklom ali motorjem ali laufali peš?
Spet obračaš besede. Ti sedaj nakladaš o vožnji, v original besedilu si pa pisala o TRENIRANJU. Sem ti že napisal to, ampak take malenkosti zanemariš.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.486
3.118
113
Saj obstajajo motokros proge kjer trenirajo motokrosisti. Klepčeva itak spet nabija mimosune.

Sicer pa tudi za nabiranje jurčkov, kostanja itd itd bi država morala uvesti pavšal in sicer obvezen za tiste k niso lastniki gozda. Kot prisilno RTV naročnino pa če gledaš al pa ne gledaš. Denar pa razdelit med lastnike parcel .
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
jp jp, vsi s krosarkami in hard endurami se vozijo samo po motokros stezah, vsi s specialkami po zaprtih dirkah in vsi s cestaki se furajo po grobniku in hungarorigu.
če verjameš :)
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.527
9.218
113
jp jp, vsi s krosarkami se vozijo samo po motokros stezah, vsi s specialkami po zaprtih dirkah in vsi s cestaki se furajo po grobniku in hungarorigu.
če verjameš :)
Od kje si sedaj pobrala VSI.
Mi se pogovarjamo o TVOJI TRDITVI, DA GAJSER (NE VSI) TRENIRA (TRENIRA IN NE VOZI) V GOZDU.
Spet obračaš besede.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Od kje si sedaj pobrala VSI.
Mi se pogovarjamo o TVOJI TRDITVI, DA GAJSER (NE VSI) TRENIRA (TRENIRA IN NE VOZI) V GOZDU.
Spet obračaš besede.
Pa pismo, a res ne razumeš? Enkrat je nekje potrebno začeti. Kaj misliš da so vsi začeli na progah in tekmovališčih?
Pa čakam na odgovor kako pogosto je sploh tvoja mati v svojem gozdu in če je vaš gozd primerno vzdrževan in oskrbovan.
 

Peter Klepec

Majstr
24. jan 2019
3.081
434
83
Pa dajte komplicirat. Mislite da bi se kmetje vozili z hardendurami in kroskami po svojem, če bi si z vožnjo delali škodo?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.632
14.334
113
aexeQANj_700w_0.jpg