Pretep desetletja v Trebnjem

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik Silvio pravi:
Citat:
Uporabnik Vaio pravi:
0:0 , ker itak noben nima papirjev

2:0 za nas!
wink-1.gif

nahrung002.gif
 

stein

Fizikalc
16. sep 2007
19.575
1
36
Citat:
Uporabnik Malecky pravi:
Eh...si šele zdaj "spoznal" eriksona?
tongue-1.gif
Heh, eden tistih, ko ne rabiš na levo pogledat, ker takoj veš, kdo je avtor sporočila.
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Citat:
Uporabnik Zetor pravi:
In kaj si te slike gor limal ???
Kaj imajo tile na sliki vezo z pretepom ??
A niti toliko ne ves da ponoci ni sonca v Trebnjem ???
Zmesnjava v glavi ? Ali samo macek ?

označiš ta post kot spam, sej zato pa imamo to funkcijo...
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.499
5.490
113
Citat:
Uporabnik Zetor pravi:
In kaj si te slike gor limal ???
Kaj imajo tile na sliki vezo z pretepom ??
Saj to je problem - da je nimajo in uživajo v svojem svetu, medtem ko gre v državi vse narobe.

iVan se jih je rešil tako, da se je odselil iz Grosuplja.
 

acer

Zelenc'
9. nov 2009
16
0
1
Pred dvemi leti smo imeli tekmovanje ob tem občinskem prazniku. Tekmmovanje je bilo 3-5km izven trebnjega. prideš iz avtoceste in naravnost. Sem peljal in v križišču 500m pred kozolcem, zavijem desno namesto levo. Ura je bila cca 9. In se peljem mimo ciganskega naselja. Same velike lesene hiše ob vodi, pred njmi pa vsi pijejo kavo. Sem že nekje v sredini opazil, da sem zgrešil. pa nisem upal ustaviti, psov je bilo kot ljudi in , kdaj mi bo kdo psa vrgel pred avto in zahteval odškodnino. na koncu naselja lesenih vil sem obrnil in peljal nazaj in srečno prispel- Ampak tako velikih sicer lesenih vil še nisem videl. to niso kolibe 20x20 ampak vile 70x570. Verjetno imajo vse gradbeno dovoljenje. Jaz sem svojo 2x3 postavil in dobil odločbo o rušenju. Res, pomagajte tem vila-revežem.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.911
3.028
113
Vst živim tle pa še nisem videl ciganske bajte 20x50. Imajo pa zelo veliko barak, tisti ki so dovolj kovine " nabrali" pa tudi zidane. Verjetno je kakšna baraka še iz našega drevja sestavljena ker so bili včasih dokler niso takih socialnih prejemal pogosti obiskovalci v hosti.