Žeparji v Ljubljani

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
1. da
2. da
3. ne, kršiš zakon o javnem redu in miru
3, to pa sam veš, če še lahko. Sicer je pa poln internet poceni viagre.
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Sam bi ga legitimiral ze iz prve verjetno... nisem bil pa zraven tko da brezveze pametovat kaj in kako bi.

S sluzbeno izkaznico se policist lahko izkaze kadarkoli. Vendar od takrat dalje vse izvaja kot policist (enako kot da bi bil v sluzbi) in ne vec kot obcan.

ta ga je preveč spraševal preden se je predstavil. povedal si kaj bi anredil kot policaj, kaj pa kot civil?
 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.931
8.972
113
EU
Softiču, zamenjaj fizično medseboj gumbe "a" in "n" na tipkovnici, da ne boš pisal "anredil":valjamse:
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.676
6.236
113
ta ga je preveč spraševal preden se je predstavil. povedal si kaj bi anredil kot policaj, kaj pa kot civil?
Ne razumem kaj me sprasujes. Ce me sprasujes kaj bi storil, ce bi nekdo sredi ulice spraseval kaj tam delam bi mu rekel da ga to nima kaj brigat in bi sel dalje. Ce bi se ob tem izkazal kot policist pa bi ga vprasal zakaj ga to zanima.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.410
5.392
113
Šest let aresta za pokvarjenega policista

Namesto treh let in osmih mesecev bo moral sedeti kar šest let.

Policistu je na zatožni klopi družbo delal Armin Vezirović, ki mu je Makovec priskrbel 160 uspavalnih tablet, naj jih proda na Metelkovi. Nekaj časa je na klopi sedela še ena policistka, in sicer Makovčeva partnerica v zasebnem življenju Barbara Š., a je nato tožilstvo proti njej umaknilo obtožbo, da je sodelovala pri obravnavanju lažne prometne nesreče in zavarovalniški goljufiji. Po razkritju škandala sta sicer oba odletela iz policije.

Obtožba je Makovca bremenila, da si je na eni od hišnih preiskav prilastil zavitek heroina (najmanj 0,8 grama) ter z njim omogočil uživanje prepovedanih drog odvisnikoma Damirju in Sanu. V Domžalah naj bi odvzel prostost občanu Janezu in ga vklenil, nato pa na kraj aretacije poklical znanca Enesa in mu dovolil, da aretiranca pretepa.

Makovčeva je bila tudi ideja, da bo kriminalna tolpa vlomila v trgovino Tuš na Dobu pri Domžalah, v kateri je pred časom obravnaval vlom, zato je vedel, kje hranijo ključ sefa. Med vlomom pa je prek radijskih zvez spremljal aktivnosti svojih sodelavcev, da bi lahko vlomilce pravočasno obvestil, če bi ti izvedeli za dogajanje na Dobu.

:oops:
 
13. jul 2011
2.677
625
113
To bi pri nas šlo skozi?

pJVE.jpg


Pri nas bi Rashad najbrž dobil odškodnino zaradi duševnih bolečin, ki mu jih je povzročil policaj.
No saj v US of A bodo pa policaja obtožili rasizma #blackpeoplesphonesmatter
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.676
6.236
113
Šest let aresta za pokvarjenega policista

Namesto treh let in osmih mesecev bo moral sedeti kar šest let.

Policistu je na zatožni klopi družbo delal Armin Vezirović, ki mu je Makovec priskrbel 160 uspavalnih tablet, naj jih proda na Metelkovi. Nekaj časa je na klopi sedela še ena policistka, in sicer Makovčeva partnerica v zasebnem življenju Barbara Š., a je nato tožilstvo proti njej umaknilo obtožbo, da je sodelovala pri obravnavanju lažne prometne nesreče in zavarovalniški goljufiji. Po razkritju škandala sta sicer oba odletela iz policije.

Obtožba je Makovca bremenila, da si je na eni od hišnih preiskav prilastil zavitek heroina (najmanj 0,8 grama) ter z njim omogočil uživanje prepovedanih drog odvisnikoma Damirju in Sanu. V Domžalah naj bi odvzel prostost občanu Janezu in ga vklenil, nato pa na kraj aretacije poklical znanca Enesa in mu dovolil, da aretiranca pretepa.

Makovčeva je bila tudi ideja, da bo kriminalna tolpa vlomila v trgovino Tuš na Dobu pri Domžalah, v kateri je pred časom obravnaval vlom, zato je vedel, kje hranijo ključ sefa. Med vlomom pa je prek radijskih zvez spremljal aktivnosti svojih sodelavcev, da bi lahko vlomilce pravočasno obvestil, če bi ti izvedeli za dogajanje na Dobu.

:oops:
U tole bomo pa danes proslavili :) hohoho :)
 
  • Všeč mi je
Reactions: membrain

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.676
6.236
113
To bi pri nas šlo skozi?

pJVE.jpg


Pri nas bi Rashad najbrž dobil odškodnino zaradi duševnih bolečin, ki mu jih je povzročil policaj.
No saj v US of A bodo pa policaja obtožili rasizma #blackpeoplesphonesmatter
To pri nas ne bi slo skozi, ker bi policista obtozili neupravicene preiskave elektronske naprave. Slo bi skozi, da se lastnika poisce preko IMEI, ne pa to da uporabis funkcijo elektronske naprave (v tem primeru fotoaparat)....
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.410
5.392
113
V spletni verziji članka sicer ne piše to, da se je v ločeni tožbi pritožil, ker ga je policija po njegovem mnenju neupravičeno odpustila.
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Za drkanje ti mora stati, torej ti ne moreš več

Ne moreš verjet, še vedno mi stoji, še vedno iščem novo mlado osebno maserko. Tista, ki mi ga
je zadnja 4 leta, ima namreč sedaj že 30 let...

Tebi pa želim, ker si nesramen, da že pri 40-ih postaneš popolnoma impotenten!
Bo v redu, jest pa jest pa spet in tako do nezavesti jest?
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.676
6.236
113
V spletni verziji članka sicer ne piše to, da se je v ločeni tožbi pritožil, ker ga je policija po njegovem mnenju neupravičeno odpustila.
Ja tisto je pred delovnim sodiscem. Ampak je praksa bolj taka (vsaj zadnje case), da sihta ne dobis nazaj tudi ce si v kazenskem postopku oproscen. Ker se policija sklicuje na nastalo nezaupanje delodajalca.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.263
-8.464
113
Ne moreš verjet, še vedno mi stoji, še vedno iščem novo mlado osebno maserko. Tista, ki mi ga
je zadnja 4 leta, ima namreč sedaj že 30 let...

Tebi pa želim, ker si nesramen, da že pri 40-ih postaneš popolnoma impotenten!
Bo v redu, jest pa jest pa spet in tako do nezavesti jest?

Hvala za prečudovite želje.
Vsekakor ti stoji, čist verjamem. Ena metla v kotu, poleg kupčka revij z nagicami. One ti vsaj ne morejo pobegniti:evil:
Si kot eno staro brezzobo ščene. Lajaš, bevskaš in se delaš "hudega", za ugriz pa nisi več sposoben.

Zdej pa komej čakam da meni, jest5(pazi da ne pozabiš cifre), pa jest5 in jest5 spišeš eno fajn modrovanje, da se bom lahko pošteno nasmejal. Vsaj za to si še dober
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Hvala za prečudovite želje.
Vsekakor ti stoji, čist verjamem. Ena metla v kotu, poleg kupčka revij z nagicami. One ti vsaj ne morejo pobegniti:evil:
Si kot eno staro brezzobo ščene. Lajaš, bevskaš in se delaš "hudega", za ugriz pa nisi več sposoben.

Zdej pa komej čakam da meni, jest5(pazi da ne pozabiš cifre), pa jest5 in jest5 spišeš eno fajn modrovanje, da se bom lahko pošteno nasmejal. Vsaj za to si še dober
 

Priponke

  • u34755-169335_26122_beli-pav_show_show.jpg
    u34755-169335_26122_beli-pav_show_show.jpg
    107,5 KB · Ogledi: 250