Prekinitev pogodbe o zaposlitvi pred nastopom dela

Thazz

Fizikalc
8. sep 2007
525
33
28
Sairach
Imam sledečo situacijo. Pri podjetju A sem sklenil pogodbo o zaposlitvi s pričetkom 1.2.2019. Nato sem dobil ponudbo pri podjetju B, ki mi dosti bolj ustreza (plača, bližina, narava dela) in seveda bi se sedaj raje zaposlil pri podjetju B. Kakšne so sedaj moje možnosti? Jaz vidim naslednje:
- Pri podjetju A se sporazumno dogovorimo za prekinitev pogodbe
- Nastopim delo pri podjetju A in prvi dan dam odpoved
- Nastopim delo pri podjetju A in se po koncu poskusne dobe ne odločim za nadaljnje sodelovanje.

Verjetno nisem prvi ki se mu je kaj takega naredilo. Kakšna je kaj praksa v takih primerih?

Edit: Imam tudi člen:
Če zaposleni brez upravičenih razlogov dejansko ne nastopi dela na dan iz prvega odstavka tega člena, se šteje, da je ta pogodba o zaposlitvi razveljavljena.

Tako da teoretično lahko podpišem pogodbo pri B in me prvi dan ni na šiht v A (seveda kaj tazga ne bi rad naredu)
 
Nazadnje urejeno:

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.078
3.565
113
Marlbor
Glede na ta člen v pogodbi enostavno že danes obvestiš podjetje, da odstopaš od pogodbe.
 

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.309
1.327
113
Ker si normalen človek, takoj sporočiš podjetju A kjer si podpisal pogodbo, da so se okoliščine spremenile in da dela pri njih s 01.02.2019 ne boš pričel. To seveda narediš šele ko boš podpisal novo pogodbo s podjetjem B.
 

Thazz

Fizikalc
8. sep 2007
525
33
28
Sairach
Hvala, saj tak imam tudi namen, zanimalo me je samo če bi lahko kaj komplicirali. Na primer da bi podbisal pri podjetju B, potem pa bi v A zahtevali da vseeno delam za njih. Ampak realno gledano, katero podjetje bi hotelo v takem primeru zaposlit delavca za katerega vejo da bo ob prvi priliki šel od njih.
 

vomedo

Pripravnik
9. dec 2016
168
10
18
Hvala, saj tak imam tudi namen, zanimalo me je samo če bi lahko kaj komplicirali. Na primer da bi podbisal pri podjetju B, potem pa bi v A zahtevali da vseeno delam za njih. Ampak realno gledano, katero podjetje bi hotelo v takem primeru zaposlit delavca za katerega vejo da bo ob prvi priliki šel od njih.
To ti resno? Bi po tebe prišli domov in te prisilno peljali na šiht? Te nahranili z malico, potem pa bi te še domov peljali :D
 

Slovenet

Majstr
21. jul 2007
4.391
482
83
43
Še vedno Rdeči revirji
To ti resno? Bi po tebe prišli domov in te prisilno peljali na šiht? Te nahranili z malico, potem pa bi te še domov peljali :D

Tole pa ne razumem. Kako imaš lahko podpisano pogodbo z začetkom dela za naslednje leto enkrat? Ali sedaj nisi zaposlen? Kolikor vem ne moreš imeti dveh pogodb o zaposlitvi sklenjenih naenkrat, razen če delaš pri več delodajalcih za nepolni delovni čas.
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

Ker si normalen človek, takoj sporočiš podjetju A kjer si podpisal pogodbo, da so se okoliščine spremenile in da dela pri njih s 01.02.2019 ne boš pričel. To seveda narediš šele ko boš podpisal novo pogodbo s podjetjem B.

Tako je. In nesojenega delodajalca seveda čimprej obvestiš da ne boš nastopil z delom, da se lahko pravočasno dogovori z drugim kandidatom.

Tole pa ne razumem. Kako imaš lahko podpisano pogodbo z začetkom dela za naslednje leto enkrat? Ali sedaj nisi zaposlen? Kolikor vem ne moreš imeti dveh pogodb o zaposlitvi sklenjenih naenkrat, razen če delaš pri več delodajalcih za nepolni delovni čas.
Pogodba o zaposlitvi se vedno podpiše pred nastopom dela, mislim da bi jo praviloma moral dobiti v vpogled vsaj tri dni pred podpisom.
Ravno v takih primerih imaš v njej člen, da pogodba ni veljavna, če delavec ne nastopi dela ob dogovorjenem času.
 

zakajaltersuxu

Fizikalc
19. jul 2007
1.586
85
48
To tudi mene zanima, kakšni so v bistvu pogoji so razdrtje pogodbe pred nastopom dela. Ima kdo praktične izkušnje?
Ker ZDR takega primera omenja le to (13. člen):
(1) Glede sklepanja, veljavnosti, prenehanja in drugih vprašanj pogodbe o zaposlitvi se smiselno uporabljajo splošna pravila civilnega prava, če ni s tem ali z drugim zakonom drugače določeno.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.277
2.379
113
še v SLO - ampak komaj
Poglej v Obligacijski zakonik - člene pri PRENEHANJE POGODBE ZARADI NEIZPOLNITVE (od člena 103 naprej) in kar je povezanega še drugje z "odpoved pogodbe".

Načeloma ima je v pogodbi o zaposlitvi čas pričetka zaposlitve (deloma tudi trajanje) bistvena sestavina. Tako postane pogodba "nična", "se razdre", ampak lahko potegne za sabo škodno odgovornost tistega, ki je "prekinil".
Je pa zelo malo verjetno, da bo katero podjetje tožilo "navadnega delavca" - one katere pa bi tožilo, pa se že znajo pravilno zorganizirati.

Vse ostalo pa je pa stvar kulture - če se komu zgodi, da res ne bo mogel / noče nastopiti dela - telefon v roke, poklicati, povedati, naknadno pa še dopis poslati.
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

Pa tudi zdrave pameti. Slovenija je tako majhna, da se takšne zadeve hitro izvejo, sploh v isti branži.
Nikoli in nikjer si ne zapirajte vrat za seboj, ker vas znajo fajn usekati po hrbtu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: ribicija in erikson