Pomanjkanje delavcev?

resnica

Majstr
9. feb 2013
486
443
63
...v splošni človeški populaciji sposobnih vodij zgolj 0,2%, sposobnih samostojnih zgolj kakih 15%, pasivnih najmanj 30 ali celo 40%, in vsaj 40% delavcev brez motivacij, brez ciljev, v bistvu tistih "opic", o katerih sem zgoraj pisal.
V splošni človeški populaciji imamo tudi velik procent retardiranih kretenov, ki še niso dosegli nivoja opic.
Brez teh bi bil svet veliko lepši.
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Aja - v Lublan sem bil nazadnje na kofetu leta ... :oops:, ... - sto let nazaj, ker je bil vedno zanič. Verjamem da še danes je.
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Tudi lublančani niste nič boljši-vsak v svoji luknji čepite, če ste pa slučajno na ulicah pa grdo gledate..:rolleyes:
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.898
5.457
113
To sam KRanjčane ker pridejo sm gužvo delat na ceste... :p
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Tudi lublančani niste nič boljši-vsak v svoji luknji čepite, če ste pa slučajno na ulicah pa grdo gledate..:rolleyes:

..pa tiste lublanske 0,02 ml kofetke cel dan ... saj ni čudno da ste tako socializirani. (Mislim @ Kameleona) Šalčko pa itak držite samo s taprvima dvema prstekoma :fredi::valjamse:
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.898
5.457
113
Jaz nisem kofetkar...intelektualci smo na čaju...tm dobiš šalco :p
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Jaz nisem kofetkar...intelektualci smo na čaju...tm dobiš šalco :p

Aha, tam dobiš pa 2 ml čaja? :D (Sej vem da sem zgoraj zajebal decimalko za eno mesto, ampak je še vedno tam-tam).
Pa šalco zraven? :valjamse: (verjetno tapravo čajno šalco, haha, da je le poden pokrit)