Plastične operacije

NeGrA

Pripravnik
20. jul 2007
720
0
16
Citat:
Uporabnik alexx_ pravi:
jaz si ga bom dal s 15+ na 40cm podaljsat
cheer.gif


10.gif

NNNP

aha, ti kr...
crazy1.gif
 

PNG

Fizikalc
24. jul 2007
1.103
2
38
41
papua nova gvineja :)
www.senzala.si
sej me ni toliko strah same operacije kot morebitnih negativnih posledic (da se kaj sfiži)...ko bom rojevala, bom pa itak hotla čim prej otroka ven spravt...pa upam, da me bojo fajn zadrogiral...
evil.gif
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.719
1.618
113
bulšit vse skupaj, podpiram samo ko so stvari res kritične, kot recimo ogromen nos, ušesa, deformacije zaradi bolezni,...
Kot je že nekdo rekel, če bi gospodične v mladosti delale bolj na zdravi koži, kot pa da na gnilo kožo nanašajo 2 cm pudra, bi bil marsikateri poseg kasneje nepotreben
 

Audio

Pripravnik
6. avg 2007
243
2
18
Citat:
ZA plastične operacije sem, če se s tem popravi telesna napaka, ki je posledica bolezni ali nesreče.
Sem pa odločno PROTI, če gre za afnarijo in poskuse sukanja časa nazaj. Marsikatera "nategnjena" gospa slabše zgleda kot prej, ko je bila še malo "pomečkana".

Točno to.

Popravljanje večjih napak, ki ti po nepotrebnem obremenjujo življenje je po moje OK.

Po drugi strani pa kakšne afne hodijo na operacije, če se jim zdi da imajo desni jošek za 0,5 mm večji od levega in so strašno nesrečne.

Pač človek mora imeti eno normalno mero, tako kot tudi pri drugih stvareh.

lp
 

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
O raznih plastikah itak ne mislim razgljabljat, kaj si mislim. Je pa zanimivo, da vsi "dedci" buljijo v silikone ob vsaki ponujeni priložnosti, vendar jim plastika seveda ni všeč.
confused-1.gif


Mi pa ni jasno, kaj točno ima puder s kvaliteto kože?
confused-1.gif


S pudri in kremami je tako: več kot imaš problemov s kožo, več od tega boš uporabljal. Če sama ne bi imela problemov s kožo, tudi ne bi kupovala krem za vse možne tegobe, ker jih enostavno ne bi potrebovala. Kar se pa tiče pudra je pa tako, da deklice, ki ga uporabljajo, skušajo z njim prikriti razne nepravilnosti. In skoraj vse ženske, ki nosijo puder imajo nepravilnosti (imamo jih tudi tiste, ki ga ne maramo preveč), pa tudi če večina ljudi le-teh ne opazi (ponavadi so to moški in ljudje, ki jim je čisto vseeno, kakšni hodijo po svetu, ampak pustimo to). Se pa strinjam, da marsikatera pretirava.
In sama predvsem mislim, da bi bilo potrebnih manj oper. korektur kože, če se ženske ne bi cvrle na soncu, če nas starši (in bog ne daj še stari starši) ne bi puščali na soncu (v 80-ih je bilo brez zaščite to čisto normalno), manj gub bi bilo tudi, če se ne bi sekirali in če se ne bi izražali z obrazom in se nikoli ne bi nasmejali.
grin1.gif


Življenje pač na nas pušča sledi, problem pa nastane, ko sled pusti še nož ponesrečene operacije, katerih pa ne manjka.
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Sem za lepotne operacije, ki popravijo izgled. Sem čist proti raznoraznim botoxom, vsadkom. Podpiram pa popravek nosu, liposukcijo, pa seveda strogo proti umetnim povečanjem prsi (ženske sploh ne vedno kakšno sranje je to). Ampak ljudje naj delajo s svojim telesom karkoli hočejo.
 

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Citat:
Uporabnik Steve pravi:
nepravilnosti je pa lažje prekrit s pudrom, kot pa odpravit vzrok
stupid-1.gif

Ja, to je čisto enostavno. Na žalost samo v teoriji, v praksi pa se to izvaja večinoma "na plastiki".
grin1.gif
Na eni strani noži, laserji... in s tem tudi možne hude posledice, komplikacije in ponavadi ponovitev problema, na drugi pa puder. Kaj izbrati?
No, ti očitno teh težav nimaš.
nahrung002.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
on je bolj mislil recimo na:

eni strani sprememba prehranjevalnih navad, osebna nega,...

na drugi strani puder...



sem trofnil?
17758-icon_confused.gif
 
Nazadnje urejeno:

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Aja, saj se vidi, da se vi moški med sabo lažje razumete.
grin1.gif
Mozolji pa niso ravno nepravilnosti na koži zaradi katerih se pudrajo ženske še v zrelih letih. Imaš razna obarvanja kože, pege, kapilare, še celo kožno plesen in razne bolezni, kjer koža izgubi pigment.
Drugače pa "mozolji" (prej akne) nastajajo tudi zaradi hormonov, nekaterim tudi po 30-em letu. S kontracepcijskimi tabletami se to sicer uredi, ni pa rešitev, ker zna imeti še več stranskih učinkov.
frown-1.gif
 

Robbit

Fizikalc
26. jul 2007
2.209
20
38
Res ne ločim. Čeprav so pa tud primerki, kjer se vidi, da tako pravilne oblike naravne ne morjo bit. Če se pa vidi še kakšna zarezica ob dojki ali pod dojko se pa tudi ve.
Rajši pogledam lepe umetne, kot grde naravne, če so pa lepe naravne pa tok bolš. Edino otip je tko tko
grims-1.gif
 

Robbit

Fizikalc
26. jul 2007
2.209
20
38
Sploh pa nisem pisal nič o prepoznavanju
smirk-1.gif
Napisal sem, da rad pogledam lepe umetne joške in ne dvomim, da ima vsaka ameriška lepotička v Playboyu lepe umetne joškice.
 

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Škoda, da kdaj ne vidiš tudi tistih "jošk" brez retuša. Bi se znal zgodit, da niso ravno lepe. Sploh glede na masaker, ki se zna zgodit po operaciji. Meni so skoraj vse odvratne.
Kar se tiče "naravne lepe oblike" to dve polkrogli pritrjeni na telo ravno nista (smo že malo pozabili, kako izgledajo naravni ali pa jih še nismo videli), čeprav vidim, da se "trendi" gibljejo v to smer. Se sprašujem, če tem trendom sledijo tudi piramidne ritnice, "joške" na hrbtu itd. Sliši se neumno, ampak tja očitno gremo. Kdo bi si mislil, da bo v letu 2007 vodilen set ženskih "jošk" oblikovan v dveh polkrogih?
smirk-1.gif
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Citat:
Uporabnik leprotto pravi:
... medtem, ko moški spol študira, če bi si v l.2007 skrajšal kocine pod pazduho.
hysterical-1.gif
Ne poznam enega, ki bi mu to sploh prišlo na misel.
cool-1.gif
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Meni so pa odvratne samo tiste, ki se ne skladajo s postavo (beri,...baloni). Videla v živo že precej umetnih in lahko rečem samo, da so od Fabjana katastrofa, Planinšek pa naredi skoraj neviden rez in lepo kapljičasto obliko,....pa tudi na otip niso pretrde, ker da velikokrat pod mišico vsadek, kar se Fabjanu milorečeno največkrat ne da
confused-1.gif