Plastične operacije

Hazler

Pripravnik
3. sep 2007
361
0
16
Obišči stran
Povečanje prsi, povečanje penisa, lepšanje ustnic, obraza, liposukcija, večanje ritnic. Ste za to. Bi si kdo ali je že kdo kaj naredil od tega v tej smeri.

Moje mnejnje je da to ni čisto nič narobe, če se bo ta oseba počutila bolje. Ker je stres preveč močan faktor, da si kaj od tega ne bi kdo uredil. Vsaj tako jaz mislim.
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Sem že na prejšnjem forumu povedala mnenje o tem, pa sem izpadla wannabe umetno lepa
grin1.gif
 

B81

22. jul 2007
34.533
8.975
113
Ne bodo te požrli, če bodo slikce before in after
grin1.gif


ON.
Naj si dá naštimat kaj, če se bo potem bolje počutil/a.
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Če bi mogoče punce uporabljale v mladosti malo manj pudra in podobnega sranja, potem botox sploh ne bi bil potreben. Potem so pa nekatere pri 35 letih take, kot moja babica pri 80.

Sicer pa mislim, da se ljudje ne zavedajo da ko si neki popravis v mladosti, ti to potem strize na stara leta. Popravljen del na obrazu se potem ne stara simetricno z ostalim obrazom in je potrebno potem se kej popravit.
 

NeGrA

Pripravnik
20. jul 2007
720
0
16
Plastične operacije - trend današnjega časa ja...

Drgač je pa tko, v ekstreme it, se mi zdi absurdno... neki najhujšga je vidt k ma folk prou plastično faco, prou orng velike bube... bljak... se pa itak strinjam, da če ti nek ni všeč in to ful vpliva na tvoje počutje, zakaj pa ne? ... sam to se itak vsak posameznik odloča, tok da, se ne vmešavam, ne obsojam...

Groza me je vidt kako Cher... Melanie Griffith... mislm kap no... prou preveč umetno vse skup
bonk.gif

Pa enkrat je blo v oddaji Katarina o teh operacijah, pa je kazalo eno črno k je bla kao obsedena z operacijami in jih je mela ful... tok lušna punca, ampak čiiiis plastična ej!! ...
stupid-1.gif
 

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale
Če kdo želi kak popravek na telesu, ki ga zelo moti in mu bi lepotna operacija dala potrebno samozavest in izboljšanje počutja...potem me ne moti. Nikakor pa mi ni všeč, da si oseba operira vsako malenkost...in potem izpade spaka v stilu Cher, Melanie Griffith, ipd. Ena meja more bit.
 
Nazadnje urejeno:

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Podpiram kakšen botox, tummy-tuck in brest lift, ker tukaj človek nima kaj storiti in se s telovadbo ne da kaj veliko popraviti. Drugače pa so mi plastične operacije brezvezne in čisto odveč, ker je zelo očitno, da si umeten.

lp
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
ZA plastične operacije sem, če se s tem popravi telesna napaka, ki je posledica bolezni ali nesreče.
Sem pa odločno PROTI, če gre za afnarijo in poskuse sukanja časa nazaj. Marsikatera "nategnjena" gospa slabše zgleda kot prej, ko je bila še malo "pomečkana".
 

Robbit

Fizikalc
26. jul 2007
2.209
20
38
Če ne pretiravaš, kot je že nekdo povedal ni nič očitno. Če pa si suhica, ki ima 45 kil naredi ogromne joške in še te najbolj možne umetne oblike, je to očitno in še grdo. Nekateri kirurgi, vsaj za Arnežov primer vem, da takih operacij tudi ne dalajo zaradi hrbtenice.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Kaj pa če ima ušesa kot dumbo ali nos kot Gargamel?


Podpiram plastične, če niso povezane z namišljenimi "napakami", ko postane že obsedenost.
 

PNG

Fizikalc
24. jul 2007
1.103
2
38
41
papua nova gvineja :)
www.senzala.si
jst si pomoje sploh ne bi upala na plastično operacijo. Šla bi edino, če bi mela kako nesrečo pa da bi bla zarad tega skažena...drgač pa ne. No, pa če bi bla mogoče izrazito grda kokr tisti na total makeover al kaj so bli...ko se je s kakšnimi res narava mal preveč poigrala...
wink-1.gif
 

B81

22. jul 2007
34.533
8.975
113
Kak boš pa te rodila, če še na plastično op., kjer si pod narkozo, ne upaš it?
 

x5x

600.registrirani uporabnik
22. avg 2007
2.654
7
38
Ljubljana- okolica
v primeru kot je yanos rekel jih podpiram... pa v primeru nesreče
ne maram pa silikona... naravno bi je bolj všeč.
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
ne maram tega in pika. ja, v primeru nesreče - ko rekonstruirajo prvotni izgled, ne pa zaradi lepote.

mal zajebancije:
sorry, ampak vsaj približno bi rad videl kako bo potomec zgledal če bi bil izrazana mama,
grin1.gif

ne pa da te kap zadane ko ven neki pride, pa ne veš a te kdo zajebava al je to res to
crazy1.gif
 

elvir_vr6

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
22. avg 2007
3.297
0
36
Če si, da kaka povečat ali pa lepo oblikovat joške nimam nič proti...
aplauz.gif
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
V ležečemu ali stoječemu položaju
evil.gif
?



Osebno, če si tega res želi zaradi kake nesreče ali kej podobnega, potem ja...Drugače pa vse, kar bi bilo za lasten užitek.... Taki smo nastali...Če se tega tako nekdo sramuje, pa se nej gre operirati. Osebno se nebi sel, pa imam tako napako, ko bi jo takoj spremenil...A vseeno negrem...
10.gif
Hebi ga...
 

alexx_

nekaj v tem stilu
11. maj 2007
4.236
44
48
offline
saj ni vazno, sam da je dovol dolg da je lahko uporabljen v ALTERnativne namene
10.gif




Citat:
Uporabnik ovca pravi:

Osebno se nebi sel, pa imam tako napako, ko bi jo takoj spremenil...A vseeno negrem...
10.gif
Hebi ga...




mas 3 jajca?
 
Nazadnje urejeno: