Plastične operacije

Anamarija

Pripravnik
23. jul 2007
799
0
16
37
Citat:
Uporabnik Ares pravi:
Zakaj bi si šla vseeno povečat prsi tudi če njen izbranec ni za to stvar?
- da dobi novega izbranca mogoče?

- ker ji tako paše
grims-1.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
mogoče se pa večina novopečenih mamic enostavno ne ukvarja s svojim oprsjem ampak bolj z otrokom?
 

Anamarija

Pripravnik
23. jul 2007
799
0
16
37
So pa tudi take, ki se lahko ukvarjajo z več stvarmi naenkrat. Pa zato še niso polovičarske.
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Citat:
greva lepo po vrsti:
zakaj bi si ženska sploh šla povečat prsi v prvem razlogu?
- da bi ugajala/bila lepa svojemu izbrancu. ja?

Ne vem,..s tem se ne bi strinjala,..vsaj pri meni ni tako. Glede na to, da imam v glavi nek ideal kaj mi je všeč in da stremim k temu, da se temu čimbolj približam oz. čimbolje ohranim kar imam, ti lahko povem, da z dvema visečima vrečkama po porudu ne bom zadovoljna.....ne glede na to kako me bo filal, da to njega ne moti,....pa kaj to mene briga, če mene moti
confused-1.gif
No, je pa res, da vsakemu že kmalu povem tako stališče in da še nisem imela problemov s kakim odklonilnim mnenjem glede tega pri partnerjih..
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Citat:
Uporabnik Ares pravi:
mogoče se pa večina novopečenih mamic enostavno ne ukvarja s svojim oprsjem ampak bolj z otrokom?

A potem ko bom mama, bom pa lahko nehala biti ženska? Se bom zaradi tega popolnoma zapustila?
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik Grisbi pravi:

Citat:
Uporabnik Ares pravi:

mogoče se pa večina novopečenih mamic enostavno ne ukvarja s svojim oprsjem ampak bolj z otrokom?




A potem ko bom mama, bom pa lahko nehala biti ženska? Se bom zaradi tega popolnoma zapustila?




prehitro sklepaš....boš videla ko boš mama...

take misli ti enostavno ne bojo več hodile po glavi - pa zdej ti lahk tuki govoriš kar hočeš...



ti enostavno nočeš vidit druge strani. pa sej bo...ko boš enkrat mamica..boš mi potem povedala ali še zmeraj razmišljaš o novih dojkah medtem pa sinu/hčeri kupuješ šolske potrebščine...
wink-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Citat:
Uporabnik Anamarija pravi:
So pa tudi take, ki se lahko ukvarjajo z več stvarmi naenkrat. Pa zato še niso polovičarske.
Res ne. So četrtinarske...
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Citat:
Uporabnik Ares pravi:
take misli ti enostavno ne bojo več hodile po glavi - pa zdej ti lahk tuki govoriš kar hočeš...

ti enostavno nočeš vidit druge strani. pa sej bo...ko boš enkrat mamica..boš mi potem povedala ali še zmeraj razmišljaš o novih dojkah medtem pa sinu/hčeri kupuješ šolske potrebščine...
wink-1.gif

ti to iz lastnih izkušenj
grin1.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
če te en jošk spravi v slabo voljo zato ker ni zadost velik ali pa je malo postrani....
mislim, adijo pamet! sploh se ne čudim da na vas, ženskah tako svinjsko služijo!

ok, zastopim tako mišljenje, če bi tvoj izgled pomenil dejansko zaslužek (model,...)
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
lool,..sej sem šla zdele edit dopisat,ker vem,da se je ta post bral precej plehko,....ravno tako se recimo odraža neuspeh pri študiju/poslu,....ne moreš rečt, da to ne vpliva na tvoje počutje....pa tale "jošk" je bil v mojem primeru metafora za skrb za celoten videz,...ah preveč sem se zapletla, nisem prav povedala to kar sem mislila
confused-1.gif
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
dobro počutje dobiš samo na en način: da se sprejmeš takega kakršen si!
Tisti ki pri sebi (na telesu) išče napake jih bo tudi našel...Imaš milione primerov ko so ljudje zmetali za nešteto operacij (lepotnih) in na koncu jokal zakaj so sploh šli pod nož...
 

kdosemjaz

Fizikalc
1. avg 2007
1.654
0
36
Ja, redkokdo je v celoti zadovoljen s sabo, ampak se sprijaznijo/imo. Malo je odvisno od stopnje samozavesti, malo od tega, kako se te dotaknejo najnovejši trendi in splošne družbene norme, malo pa od tega, kako zelo si perfekcionist, kako se sprejemaš. Navsezadnje pa nekaterim čisto nič ne koristi popolno telo, če pa v osnovi ostanejo gnili osebki.
roza.gif
Še vedno je naravno lepo, včasih je v napakah največji rajc, ker napake so predvsem drugačne in unikatne.
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik kdosemjaz pravi:
Ja, redkokdo je v celoti zadovoljen s sabo, ampak se sprijaznijo/imo. Malo je odvisno od stopnje samozavesti, malo od tega, kako se te dotaknejo najnovejši trendi in splošne družbene norme, malo pa od tega, kako zelo si perfekcionist, kako se sprejemaš. Navsezadnje pa nekaterim čisto nič ne koristi popolno telo, če pa v osnovi ostanejo gnili osebki.
roza.gif
Še vedno je naravno lepo, včasih je v napakah največji rajc, ker napake so predvsem drugačne in unikatne.

res je. se strinjam.
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Ja, to se strinjam,..... je pa težko povedat kaj misliš, če ne moreš povedat celote,...konec koncev je tu le javni forum, povedala sem tiste drobce, ki jih lahko, ostalo zamolčala in ko sem šla brat poste za nazaj opazila, da sem izpadla, plehka kura, ki nima v lajfu drugega kot da študira o svoji zunanjosti
grin1.gif
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Pa sej nisem nikjer rekla, da mora met orto vlke
rolleyes-1.gif


Itak pa vem, da si se oglasil samo za to, da bi naredil reklamo za svoje fotke,...bomo pogledal nič bat
grin1.gif