Plastične operacije

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
ok, očitno bo treba it prečekirat, da se popravi vtis od prejšnjih let
grin1.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik Ares pravi:
proti posegu ja, ne pa proti preverjanju
grims-1.gif


jest sem zmeri za strokovno preverjanje kakovosti
grims-1.gif

Salome je baje navdušen, če bi kdo rad sprobal kako se čuti silikon.
evil.gif



Lahko bi kdo nalepil kak cenik plastičnih operacij za slovenske razmere.
 

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Citat:
Uporabnik Ares pravi:
proti posegu ja, ne pa proti preverjanju
grims-1.gif


jest sem zmeri za strokovno preverjanje kakovosti
grims-1.gif

Salome je baje navdušen, če bi kdo rad sprobal kako se čuti silikon.
evil.gif

se bom drugače izrazil: jest sem zmeri za strokovno preverjanje kakovosti v primeru Grisbi -> njena kolegica
grims-1.gif


"Salome je baje navdušeno, če bi kdo rad sprobal kako se čuti silikon. "
popravljeno
evil.gif
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Grisbi, a ti veš, da nima nobena ženska obeh jošk enake velikosti?
grims-1.gif


Kar se jošk tiče: če gre samo za dvig povešenih, brez silikonov, sem čist za. V upanju, da je poseg narejen strokovno in da ni potem stanje še bolj katastrofalno.
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Vem, pa kaj sem rekla, da bi si šla to dal zato, ker mam eno večjo kot drugo,....rekla sem po porodu,..ko se mi bodo zaradi mleka iz C povečale na ne vem D, E,...kaj potem ko bo mleka zmanjkalo,...?? Ostale bodo prazne vrečke in sigurno ne bom zadovoljna s tem, da jih bom lahko zarolala al pa zložila v harmoniko v modrc
bonk.gif
 
Nazadnje urejeno:

Ares

kamikaza
19. jul 2007
4.622
0
36
poznam kr nekaj mamic...pa se skoraj (SKORAJ!) nobena ne pritožuje zaradi rahlega povečanja (ne pa tudi povešanja) prsi... pa je mlek že zdavnaj zginil...
 

kdosemjaz

Fizikalc
1. avg 2007
1.654
0
36
Ja, ker vsaka mamica ti bo šla najprej razlagat v kakem stanju so njeni bubzi. Oz. jo boš ti to spraševal. Razen če si sam videl na lastne oči.
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
ko bos dala popravlat pa da se bo slucajno slabo celilo, al pa kaksna bakterija poleg prisla...ooo kolk bo jokanja potlej. zato sem proti, ce posegi niso nujno potrebni.
 
Nazadnje uredil moderator:

Nikka

Pripravnik
8. avg 2007
531
11
18
MB
kid.kibla.org
Sploh ni pravilo, da se ti povesijo po porodu, tako da ne vzet to ravno zdravo za gotovo. Če se povečajo, ko se naredi mleko, se potem pač zmanjšajo. Eni moji kolegici pa so sploh ostale košarice C, čeprav je pred porodom imela B. Praviloma pa se tistim, ki imajo pred nosečnostjo C ali več, potem ne povečajo tako zelo. Mislim, da se načeloma glede tega nimaš kaj preveč za sekirat. Ponavadi ni panike, če že prej nimaš povešenih. Vsaj kolikor sem se jaz pogovarjala.

Če se že ravno o joških menimo
tongue-1.gif
 

Stipe

Pripravnik
4. sep 2007
365
0
16
Iz Top 75 reasons why women (bitches) should not have freedom of speech

74. Unless the words are "Doctor, can you make these bigger?," shut the
[censored] up.

smile-1.gif
 

Akasha

Pripravnik
23. sep 2007
240
0
16
Ljubljana
Zaenkrat nimam namenov na sebi kaj kirurško popravljati in do nadalnjega bo tako.(ne jamčim pa,da bom tega mnenja do konca življenja,haha)

Me pa ne moti, če to pač počnejo drugi - saj je telo njihovo...pa tveganja, da morda rezultat vseeno ne bo najlepši,tudi.
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Kakšen pa misliš, da bi moral biti občutek pri otipu kepe silikona brez krvnega obtoka?
Hladen in poltrd.
crazy1.gif

Predlagam test: vzemi vrečko gela za ohlajanje poškodb (v takih plavih vrečkah, ki jih postaviš v hladilnik), daj jo na mlačen radiator, da se segreje na 35 stopinj in to je to. Bljak.
crazy1.gif
 

leprotto

Fizikalc
22. jul 2007
1.587
1
38
www.dlvkos.si
Pa saj to se ja vidi, ko vse stoji pokonci oz. vedno zavzema enako pozicijo. Enkrat sem gledala eno oddajo o avdiciji za revijo...hm...perfect10 ali nekaj podobnega in se je mogla ženska uležat na hrbet, da so videli, če so pravi - naravni gredo malo na stran - sploh če so večji. Ta revija kao jemlje samo naravne ženske, ker (kao) z umetnimi nisi straight 10 (no, pa saj se strinjam z njimi, po merilih kakšnega playboya je še salome čista 10, tistega tiča bodo že zretuširali).
 

Grisbi

Fizikalc
19. jul 2007
2.193
1
36
20 km iz Lj
Ja, to je res,...ko se ženska uleže, se ne poležejo po telesu, ampak so bolj pokončne, ker se silikon ne razleze tako kot naravno tkivo.