Pes ubil otroka

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.870
5.469
113
Želodčki so velikost tvojega nohta na palcu...odmrzneš in maček poje...

Naš ni maral pogrete hrane....smo počakali na sobno temperaturo in voila...

Pa odmrznjeno naj ne bo predolgo v hladilniku...če ne samo povoha in hvala lepa :) (zgleda dobi nek vonj)....daš direktno iz zmrzovalnika tolk kolk poje sveže
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Želodčki so velikost tvojega nohta na palcu...odmrzneš in maček poje...

Naš ni maral pogrete hrane....smo počakali na sobno temperaturo in voila...

Pa odmrznjeno naj ne bo predolgo v hladilniku...če ne samo povoha in hvala lepa :) (zgleda dobi nek vonj)....daš direktno iz zmrzovalnika tolk kolk poje sveže


Da, mačka je izbirčna in ne požre čisto vsega.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N
I

Izbrisan uporabnik #9334

Mačka je lovec in če zadeva beži - jo bo ulovila in požrla. Če je pa že na pogled krepano, bo pa vprašanje.

Naša žre samo tisto kar je v vijoličastem - morda kdaj friskis, sedaj ko je že malce v letih pa obvezno še suho hrano preko. Ko se kaj primernega kuha na šporhertu, se mi navije okoli noge da jo komaj dol spravim, ko ji pa tisto potem dam - pa samo povoha in gre raje k svoji čpiji.

Navajena je tako, jaz jo pa držim v sitem režimu, da nimam tatice. Pa ni nič predebela itd, samo če bi jo pa moral futrati tako kot je naša mama včasih, pa niti ne bi znal niti zdržal nebi.
Pes je malce drugačen, prilizne se vsepovsod, potem pa doma ne vem kaj sploh žre. Seveda ko pa ima polno rit. :rolleyes:
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.203
4.672
113
Naša mačka ima najraje surovo meso. Kuhano in začinjeno za ljudi ne je. Marsikaj si dobi tudi zunaj sama. Kakega voluharja sem videl, da je dobila, oči ji begajo za ptiči, ne vem pa če jih uspe dobiti.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.244
-8.464
113
to praviloma drži za psa. Ko bo lačen bo že jedel.
Pri mački pa... če ji nekaj ne diši (naj bi imela bolje razvit vohalni organ kot pes) jo boš težko prepričal.
Menda vem, kako naša mačka je.
Zdeva, ki je zvečer še povohati noče, je zjutraj super dobra.
(In ne, ne dobiva sranja za jest)
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: endvatri

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.976
5.702
113
blizu močvirne prestolnice
ksz
Pri nas za psa briketi znamke Bosch, za mačka pa Royal canin maine coon prav tako brikete. Je enkrat zmanjkalo medtem ko sem čakal da mi pripeljejo in sem kupil pol kilsko royal canin namesto maine coon ker niso imeli v trgovini. Maček ni jedel. Tako da, ja maček razen potepuški je izbirčen
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.596
14.278
113
"Boj za pravico se je začel," je na Facebook skupini društva Srce za Bulle uvodoma zapisal Simon Mihorič. Kot kaže, ljubitelji živali tudi po usmrtitvi psa Rona ne mirujejo. Na spletni strani so pripravili že novo peticijo, s katero zahtevajo spremembo zakonodaje oziroma zakona o zaščiti živali in "ugotavljanje odgovornosti oseb, ki so nezakonito in arbitrarno vodile ali sodelovale pri postopku odvzema psa Arona in končne usmrtitve".
 
I

Izbrisan uporabnik #9334

Kar je tudi prav.

Obstajajo meje, človek se pa ne sme obnašati kot hitler. Pes je bil doma, bil je gospodar. Čuval je domačijo in je točno izpolnjeval svojo nalogo. Zato nikakor ne bi smel biti obsojen na smrt. Pa čeprav je zgodba tragična.

Nekaj povsem drugega je, če bi pes ugriznil domačega človeka. V tem primeru je zadeva pač jasna in tudi pes točno ve, kje so meje. Zato ga tudi tretiramo kot "udomačeno", torej domačo žival. Zato npr.nimamo pred bajto privezanega tigra - čeprav bi ga lahko tudi imeli.

Ne, evtanazija tega psa in v tem primeru ni opravičena. Je ogromen moralni kiks celotne slovenske družbe in njene uprave. Žal je bila v tem primeru punčka sama kriva. Kdor je pa podpisal nalog za evtanazijo psa - je pa čisti zločinec, nevreden lastnega življenja ! :mad: