Otroški avtosedež

prijam

Fizikalc
2. sep 2007
1.821
4
38
Mogoče ve kdo kje se da dobiti Cybex avtosedeže naugodneje.

Iščemo avtosedež za 9-36kg. trenutno se najbolj nagibamo k Cybex Pellias M-fix, ali s-FIX.
Če pa kdo priporoča še kaj podobnega pa se tudi priporočam :)
 

Schime

Guru
22. nov 2008
1.819
638
113
Pri nas imamo Cybex solution m-fix in sem zadovoljen z njim. Sicer sem takrat gledal primerjavo na testih in je bil tam tam z Romerjem s tem, da je ta bil dražji.
 

prijam

Fizikalc
2. sep 2007
1.821
4
38
Smo kupili. Bomo videli kako bo. Edino kar me malo skrbi, da mala nebi sprejela mizice ampak bomo videli. Za 1x je bilo kar mirno :D.
 

MojcaG

Pripravnik
2. sep 2007
319
5
18

Ga imam kot "tretji" stolček za občasni prevoz nečaka dobro leto in pol, brez posebnosti :)
Za vsakodnevni prevoz otroka pa ne vem, če bi ga imela, ker ima prenizke bočne opore, čeprav je solidno ocenjen.

Ocena na ZPS - slika.

ocena.jpeg
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.326
5.845
113
pri taščici
Ena opazka pri mojih cybexih. Sedaj ko so v najvisji poziciiji, z bokom zadenejo v stebricek za vrati. Sharan prve generacije po FL. Najbrz so sedezi precej pri robu,saj lahko bp zlozis tri v vrsto
 
Nazadnje urejeno:

dem

Fizikalc
4. avg 2011
1.931
13
38
Kakšna je razlika med Pallas M-fix in Solution M-fix? Samo v mizici? Do katerega leta starosti pa se uporablja mizico? In kdaj ste posadili otroka v Solutiona, če ga imate? Smo tudi mi v fazi nabave Cybexa.

lp
 

shotalick

Zelenc'
9. jan 2015
2
0
1
Mogoce kak info o tem sedezu?

https://www.avtosedezi.si/do-25-kg/joie-stages-isofix

Prvo obrnjen nazaj, nato naprej.


Zdravo,

tudi sam sem iskal sedež 360 stopinjskim vrtenjem. Prišel do zaključka, da so v Slo. res precenjeni. Sem brskal po netu in vzel na koncu tole zadevo, kar 2 komada, ker imam dvojčice.

Po švoh letu uporabe, smo super zadovoljni.

Link: https://dino.sklep.pl/nowy/fotelik-obrotowy-coletto-mokka-isofix-018kg-2018-p-24093.html

Jaz sem kontaktiral direktno trgovino in se dogovoril. Zadevo sem prejel v enem tednu po pošti- poštnina vsega skupaj 20€. Oba sedeža sta me prišla 540€ + 20e poštnine, nakazilo sprovedeno direktno na štacuno.

Za več info, me kontaktiraj.

lp