Otroški avtosedež

Premium

Zelenc'
15. jul 2014
22
2
3
www.xn--otrokesobe-39b.com
Lep pozdrav vsem skupaj.

Torej, glede na to, da bo naš tamali kmalu potrebovaln avtosedež, se obračam na vas, da malce predebatiramo, koga in kaj se splača oz. je uporabno.

Ponudbe je ogromno, denarja pa omejeno (200€ +/- 50€
aplauz.gif
)

Torej kaj bi se predlagalo.

Želja je od 9kg (lahko manj) pa tja do čimveč
grin1.gif


Aja zdej je en romer v igri, pa en k se ga ne spomnem, bom pa linke malce kasneje prilimal.
Tko da manjkajo sam še vaše izkušnje.

Hvala
Čisto na brzino...
a mora sedež bit nov?
Midva nisva komplicirala, cela žlahta smo si jih posojali ... je pa res, da se nam je izšlo glede starosti otrok.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.671
3.558
113
Čist na brzino...
A pri koledarju tudi ne komplicirate in si enega 6 let posojate med žlahto? Tolikokrat smo ga namreč obrnili odkar je avtor rabil otroški sedež.
 

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.459
1.837
113
na temni strani lune
Čisto na brzino...
a mora sedež bit nov?
Midva nisva komplicirala, cela žlahta smo si jih posojali ... je pa res, da se nam je izšlo glede starosti otrok.

Hehe, si me najdu po vseh teh letih.

Uglavnem, sedaj imamo že 2 sedeža in oba sta od Peg-perego.

Sta imela pa oba “mulota” po 2 stolčka + lupinico. Vse kupljeno novo in ko sta prerasla podarjeno naprej, ali v žlahti ali dobrodelnim društvom.
 

uuuu123

Pripravnik
16. sep 2016
101
12
18
Pozdravljeni,

mi poveste naslov spletnih strani v tujini, kjer naročate avtosedeže? Kupujem Romer Kidfix II SICT in spletna stran pramworld. uk, kjer sem v preteklosti že kupoval, ne pošilja več teh avtosedežev v tujino.

lpu
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.671
3.558
113
Saj ti lahko prevedem, ni problema. Uporabnik je pred šestimi leti spraševal kateri sedež naj kupi. In ti si mu po šestih letih prijazno (ampak na hitro, ker se mudi) svetoval katerega naj kupi. In sem si pač drznil strest sarkazem na tvoj koledar.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Premium

kajn

Guru
5. okt 2007
2.464
1.249
113
Iskajoč brata
zdravo ekipa,
mali gre ven iz lupince, kaj se sedaj priporoča? Žena navija za 360 stopinj, da se bi do 15 meseca še vozil rikverc in da ga za not in ven pa zavrtiš.... samo cene teh so čist divje.... Za prvega sem kupoval in še vedno je na Romerju in je zame poznana firma...
Žena mi pravi, da so čez mejo veliko boljše cene. Ali mi lahko delite izkušnje... pa da tudi pošiljajo čez mejo... Amazon.de ima kar dražje cene.... vsaj kar sem pofirbcal.
Hvala
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.877
1.328
113
zdravo ekipa,
mali gre ven iz lupince, kaj se sedaj priporoča? Žena navija za 360 stopinj, da se bi do 15 meseca še vozil rikverc in da ga za not in ven pa zavrtiš.... samo cene teh so čist divje.... Za prvega sem kupoval in še vedno je na Romerju in je zame poznana firma...
Žena mi pravi, da so čez mejo veliko boljše cene. Ali mi lahko delite izkušnje... pa da tudi pošiljajo čez mejo... Amazon.de ima kar dražje cene.... vsaj kar sem pofirbcal.
Hvala

Cybex sirona z plus. Baza je enaka za lupino kot za srednjii sedež, ki sem ga prej omenil. Obrača se 360.Peljemo se vedno v rikverc pri 2 leti plus. Zaenkrat bp. Ni pa poceni. Se posebej, če potrebuješ dva takšna.
 
  • Všeč mi je
Reactions: kajn

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.320
943
113
Titograd
Cybex sirona z plus. Baza je enaka za lupino kot za srednjii sedež, ki sem ga prej omenil. Obrača se 360.Peljemo se vedno v rikverc pri 2 leti plus. Zaenkrat bp. Ni pa poceni. Se posebej, če potrebuješ dva takšna.
Tudi mene zanima Cybex lupina, potem pa sedež Sirona na vrtljivi bazi, katero bi porabil tudi za lupino. Ali lahko čez par let na isto bazo damo večji sedež (cybex ima veči model od Sirone po imenu Pallas) ali je treba potem za večji sedež kupiti drugo bazo?
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.877
1.328
113
Pallas zagotovo ne pase, ker je iz silver linije. Sirona je pa platinum. Tavecji sedez bi moral priti s svojo bazo a ni tako?

Nas naslednji bo Anoris t z vgrajeno zračno blazino.
 

jello

Guru
22. sep 2008
9.671
3.558
113
Ker imam tri sedeže še v kleti in ker se jih ni mogoče znebiti niti za minimalni denar (beri 20 eur) sem šel za hec pogledat cene in sem padel s stola. 750 eur za en ****** otroški sedež. Sam sem še nedolgo nazaj pizdil kako lahko stane 300 eur. Po nekaj letih pa si vesel, če kdo reče da ga potrebuje, da mu ga lahko uturiš zastonj.
 

Davidoff

Bumbar
22. jul 2007
9.877
1.328
113
Ker imam tri sedeže še v kleti in ker se jih ni mogoče znebiti niti za minimalni denar (beri 20 eur) sem šel za hec pogledat cene in sem padel s stola. 750 eur za en ****** otroški sedež. Sam sem še nedolgo nazaj pizdil kako lahko stane 300 eur. Po nekaj letih pa si vesel, če kdo reče da ga potrebuje, da mu ga lahko uturiš zastonj.

Dobro, imas tudi cenjse. Jaz sem napisal najdražjega na trgu. Ce ne bi slo, bi gledal seveda cenejše. Samo, da so cim bolj varni.
 

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.370
302
83
nad koliko cm ne potrebujemo več booster sedeža - 140cm? to pije vodo po zakonu?
 

RoMeX

Guru
20. feb 2008
2.279
761
113
Pallas zagotovo ne pase, ker je iz silver linije. Sirona je pa platinum. Tavecji sedez bi moral priti s svojo bazo a ni tako?

Nas naslednji bo Anoris t z vgrajeno zračno blazino.


mamo mi tega cybex sirona. super sedež, ampak ni nadgradljiv.

šefica bo sedaj 4 leta, če koga zanima rabljen ampak odličen sedež.. shoot PM.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Davidoff

PHOBiA

Guru
11. jul 2013
4.063
1.270
113
Midva sva sla enkrat v MB na babycentrovo razprodajo in uspela dobit cybex sirono vrtljivega, znizamega za 50%. Bil nekje cez 200€, 4 leta nazaj. Best buy ever.