Obkraden scenic v Lj...

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik HITMAN pravi:
OFF TOPIC:
Predator, zdaj sem se ob tvojem podpisu skoraj nasmejal do solz !
Zdaj pa te jaz prašam; kaj je to vic ali je resnično nekdo na omenjen stavek dal takšno izjavo ?
crazy1.gif

Kaj malkom naredi, naredi.
Pa tud če skočim z nebotičnika.
rolleyes-1.gif
 

Hondi

Majstr
18. avg 2007
3.375
303
83
"Hint - tennis ball and chewy gum.

Na večini avtomobilov deluje sistem zaklepanja s ključavnicami na sistem pritiska oz. tlaka. S pravilnim ključem zagotoviš, da ključ odide do kraja ključavnice, ter ga lahko zavrtiš, če pa ga zavrtiš, pa pride zaradi povečanega tlaka do odklepa vrat oz. premik jezička.
Teniška žogica deluje enako, v kolikor ključavnica zadosti "dihta" in zrak nima odpotovati nikamor drugam, kakor v ključavnico. Zaradi nadtlaka premakne vzvod in avto se odklene. V kolikor avto nima alarma, preprosto potegneš ročko za motor, ter ga razstaviš, brez da bi kar koli tulilo. "

še na starem Suxu sem enkrat pozval "mojstre" teniških žogic da mi pridejo z njo novejši avto odklenit...Pa se ni nihče javil, žal.
kdorkoli je že podiral VAG ključavnico ve da to 100% ne deluje;heh, eno sem zaradi vlage podiral ravno včeraj in to na 2004 leonu, je pa res da se je avto "ponujal" kar sam ker je spustil stekla saj je na vezju "prebijalo" stikalo ki beleži zaprta/odprta vrata...

Prosim ne več pisat take po forumih, avti že dolgo nimajo več pnevmatskega CZ da bi to delovalo...
 

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.405
113
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Citat:
Uporabnik HITMAN pravi:
To so res pravi maheri za demontažo !
stupid-1.gif

Predvidevam, da so iz Ukrajine, ker kateri drugi državljani dvomim, da bi ponoči na takšnem mrazu šraufali .

Če že kater narod, da bi skušal uganit... Romuni.

V principu si zajebu glede naroda. Praviloma je tako: Državljanstvo romunsko, nacionalnost pa Cigo.
smile-1.gif


Ogo
 

AndrejD

Guru
20. jul 2007
6.950
1.260
113
Citat:
Uporabnik Ogo pravi:
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Citat:
Uporabnik HITMAN pravi:
To so res pravi maheri za demontažo !
stupid-1.gif

Predvidevam, da so iz Ukrajine, ker kateri drugi državljani dvomim, da bi ponoči na takšnem mrazu šraufali .

Če že kater narod, da bi skušal uganit... Romuni.

V principu si zajebu glede naroda. Praviloma je tako: Državljanstvo romunsko, nacionalnost pa Cigo.
smile-1.gif


Ogo

aplauz.gif
 

predator

Fizikalc
20. jul 2007
5.141
0
36
Ausland
ksz

@malcomX ne bluzi preveč
wink-1.gif




Dokler se bodo lahko avti ki so bili ocenjeni kot totalka še naprej popravljali bo kraj vedno več. Če bi jih dali takoj v prešo bi bilo kraj pol manj
 
Nazadnje urejeno:

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
totalke bi morala zavarovalnica zasezt, imet svoj oddelek, pobrat dol, kar je še pač celega in avto dat v razgradnjo/prešo/karkoli. Dokler avto ostane uporabniku, se pa to dogaja, tako kot si napisal.
 

Apachi

gps navigator
Osebje foruma
21. jul 2007
2.190
10
38
Murska Sobota
Citat:
Uporabnik Hondi pravi:
Prosim ne več pisat take po forumih, avti že dolgo nimajo več pnevmatskega CZ da bi to delovalo...
In vsi majo nove avtomobile valda... da nimajo tega.
rolleyes-1.gif
 

crashednburnt

Majstr
Osebje foruma
20. jul 2007
8.731
419
83
Goriška
www.avtopro.si
@ Malcom & Predator: Zmenita se po PM-jih, tukaj ni mesto za chat.

ON-TOPIC: Avtomobilov s pnevmatskim centralnim zaklepanjem je res izredno malo. Če ugibam, je mogoče največ takih avtov GOLF III.
 

civil

Fizikalc
18. jul 2007
1.350
0
36
Citat:
Uporabnik HITMAN pravi:
OFF TOPIC:
Predator, zdaj sem se ob tvojem podpisu skoraj nasmejal do solz !
Zdaj pa te jaz prašam; kaj je to vic ali je resnično nekdo na omenjen stavek dal takšno izjavo ?
crazy1.gif

Ja resničen vic.. saj veš o policajih ...

evil.gif
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.220
2.455
113
v lokalni ostariji
ok ni panike... samo ce je totalka potem naj uporabnik dobi povrnjeno tržno vrednost (ne Eurotax) pa je... samo to pa spet ne bo slo... bojo zavarovalnice propadle...
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.689
14.405
113
nebi propadle ker bi pol navili zavarovalnino sky-high
grin1.gif
 

civil

Fizikalc
18. jul 2007
1.350
0
36
Citat:
Uporabnik predator pravi:
sam tko za informacijo, zanimivo je to, da je do sedaj bilo prejeteih nekaj teh avtomobliskih tatov v katerih teče čistokrvna slovenska kri
wink-1.gif
)

Ne kradejo čapci samo golfe ? Dizle, seveda, po možnosti 2ke L. 91?
pozdrav.gif
 

Benady

Fizikalc
20. jul 2007
6.825
1
38
To je zadnji model scenica. Pa slika je stara, lej kolk je listja okoli, zih kašen mesec nazaj.