Obkraden scenic v Lj...

Chimay

Fizikalc
22. jul 2007
1.516
14
38
36
Dolenjska
Dobil tole na mail prejle:





EDIT

Prevelika slika



Verjetno je bilo tole narejeno po naročilu.

Me pa zanima, kako jim uspe odšraufat 1/5 avtomobila sredi noči, ne da bi kdo karkoli videl... ??
 
Nazadnje uredil moderator:

predator

Fizikalc
20. jul 2007
5.141
0
36
Ausland
hm...zanimivo v vse avte, kateri imajo take kljuke kot ta Renault al pa VW grupa vlamljajo na en in isti način. Če dobro pogledate kljuko vidite da tam kjer ima ta Renault tisti neki senzorček je en del odlomljen oz, odstranjen no ko to odlomijo/odstranijo potem ni problem priti v avto...

Drugače pa nič posebnega ni to, so v Šiški na Tugomerjevi od prjatlovga soseda Passata komplet razšraufal, ostala je samo karoserija in pa motor....vse to se je odvijalo 10m od najbližjega okna...pač profesionalci na delu
 

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.852
4.359
113
Ampak lastniki Renojev majo/mamo kar srečo, ker od WAG grupe ponavad ostane sam razžagana školjka, kle pa v bistvu še večino avta ostane, če si mal mojstra ga sam skupej sešravfaš...
bonk.gif
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
To so res pravi maheri za demontažo !
stupid-1.gif

Predvidevam, da so iz Ukrajine, ker kateri drugi državljani dvomim, da bi ponoči na takšnem mrazu šraufali .
 

predator

Fizikalc
20. jul 2007
5.141
0
36
Ausland
sam tko za informacijo, zanimivo je to, da je do sedaj bilo prejeteih nekaj teh avtomobliskih tatov v katerih teče čistokrvna slovenska kri
wink-1.gif
)
 

Apachi

gps navigator
Osebje foruma
21. jul 2007
2.190
10
38
Murska Sobota
Citat:
Uporabnik predator pravi:
hm...zanimivo v vse avte, kateri imajo take kljuke kot ta Renault al pa VW grupa vlamljajo na en in isti način. Če dobro pogledate kljuko vidite da tam kjer ima ta Renault tisti neki senzorček je en del odlomljen oz, odstranjen no ko to odlomijo/odstranijo potem ni problem priti v avto...

Drugače pa nič posebnega ni to, so v Šiški na Tugomerjevi od prjatlovga soseda Passata komplet razšraufal, ostala je samo karoserija in pa motor....vse to se je odvijalo 10m od najbližjega okna...pač profesionalci na delu
stara finta... tisti del ne odlomiš, ampak je to del kljuke, plastični pokrivač, ki zakriva ključavnico. Je pravzaprav je "preobleka" oz. pokrovček,da avto lepše izgleda. To imaš na večini avtomobilov z daljincem. Tudi na mojem.

Glede na tvoje delovno mesto bi skoraj lahko vedel kako prideš v velik del takšnih avtov. Hint - tennis ball and chewy gum.

Na večini avtomobilov deluje sistem zaklepanja s ključavnicami na sistem pritiska oz. tlaka. S pravilnim ključem zagotoviš, da ključ odide do kraja ključavnice, ter ga lahko zavrtiš, če pa ga zavrtiš, pa pride zaradi povečanega tlaka do odklepa vrat oz. premik jezička.
Teniška žogica deluje enako, v kolikor ključavnica zadosti "dihta" in zrak nima odpotovati nikamor drugam, kakor v ključavnico. Zaradi nadtlaka premakne vzvod in avto se odklene. V kolikor avto nima alarma, preprosto potegneš ročko za motor, ter ga razstaviš, brez da bi kar koli tulilo.
 

predator

Fizikalc
20. jul 2007
5.141
0
36
Ausland
Sej ni sktirih for kako priti v avto, jaz sem samo povedal, da je zanimivo da se vlamlja na en in isti način (problem premajhnega števila tatov, vedno na delu eni in isti.press).
 

Gamero

Majstr
13. avg 2007
5.024
118
63
okolica mesta
Zadnič so hoteli prjatlu novo octavijo ukradt, pa jih je en sosed vidu iz okna ped blokom in so ga dobil. So pa policaje prepozno opazil njegovi pajdaši, ker jih je blo več v bližini in so opazoval ulico
redface-1.gif


lp
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
OFF TOPIC:
Predator, zdaj sem se ob tvojem podpisu skoraj nasmejal do solz !
Zdaj pa te jaz prašam; kaj je to vic ali je resnično nekdo na omenjen stavek dal takšno izjavo ?
crazy1.gif
 

Hoci

Fizikalc
18. avg 2007
2.546
5
38
mythbusterja poskušata odklenit avto s teniško žogico, rezultate si pa sami poglejte

 

Apachi

gps navigator
Osebje foruma
21. jul 2007
2.190
10
38
Murska Sobota
Citat:
Uporabnik Hoci pravi:
mythbusterja poskušata odklenit avto s teniško žogico, rezultate si pa sami poglejte
busterji so amaterji ker smo mi odprli nekatere avtomobile. Katere, pa ne bom povedal iz varnostnih razlogov.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik predator pravi:
pač profesionalci na delu

ne-ne-1.gif


"Pro" odpelje cel avto, porabi/proda sleherni del, školjka konča pod brusilko in random odpatu/savi/dravi...

Sej pa kolk je pobranega, če gres vse kupovat preko neta... 2k?
Proji ne delajo za 2k na noč, poleg tega jih v taki akciji deluje 6-7...
Tut če je 3k robe, 3:7=
smirk-1.gif
slaba matematika ne?

To je delo "ihtovca", nekdo ki je rabil 3-4 osnovne dele + ostalo v 2 nočeh, ker je avto šel dalje.

So pri tem seniku ostali airbagi, cd radio, klima-tron, štekerji šip in ogledal?
confused-1.gif


Lažje in bolj profitabilno je odpeljat cel avto, pa tut če ga z vilijem naložiš na tamiča.