Nuvi:"No detailed maps found that support routing"

boogle

Pripravnik
29. apr 2008
287
0
16
Na garmina nuvi 250 sem hotel naložiti ene karte a sem spregledal da jih nalagam s kodo, ki jo imam za GarminaXT. Po namestitvi mi ob zagonu naprave in ob priklopu napiše error: "No detailed maps found that support routing. The Nuvi cannot be used without them." in usb povezava se noče vspostaviti ...kako sedaj naložim gor mape s pravilno kodo če ne morem vspostaviti usb povezave?

Hvala za pomoč
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ja samo to ti PC ne napiše, to ti Nuvi napiše.
Preprosta rešitev: ali na SD kartico ali na Nuvija s programom Mapsource naloži detajlne karte, ki jih boš pravilno odklenil.
USB bi moral vzpostaviti ko je naprava izključena.
 

boogle

Pripravnik
29. apr 2008
287
0
16
...ja ta error javi nuvi in ta error prekrije tipkovnico za vnos passworda, katerega vnos je potreben da naprava vspostavi usb povezavo tak da zgleda da mi ne preostane drugega da zadevo rešim s sd kartico
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Passworda?
smile-1.gif
Kaj imaš napravo zaščiteno s pin kodo?
 

matejdro

HACKER 08
6. jan 2008
2.267
0
36
Vzemi eno kartico SD, verjetno imaš kakšno za telefon ali fotoaparat, pa gor naloži karte s pravo koto pa not vstavi.
 

boogle

Pripravnik
29. apr 2008
287
0
16
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Passworda?
smile-1.gif
Kaj imaš napravo zaščiteno s pin kodo?
...seveda

Citat:
Uporabnik matejdro pravi:
Vzemi eno kartico SD, verjetno imaš kakšno za telefon ali fotoaparat, pa gor naloži karte s pravo koto pa not vstavi.
...sem, zrihtano
smile-1.gif
 

milance

Zelenc'
8. mar 2011
2
0
1
Zdravo!
imam napravo garmin nuvi 250. ko sem ga hotel posodobiti, sem si vse datoteke iz garmina prenesel na računalnik, nato pa nisem bil pozoren in sem garmina ponesreči odklopil (ko je bil prenos končan). Sedaj ga želim povezati na računalnik preko usb, pa mi ga računalnik ne zazna, na garminu se pa izpiše: " No detailed maps found that support routing. The nuvi cannot be used without them" .

Zanima me, kako naj rešim problem, da bo garmin deloval, da bom lahko tiste datoteke iz računalnika naložil nazaj na gamina??
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Prst daj v levi zgornji kot ekrana in z drugo roko vklopi nuvija.
po 10 sekundah priklopi nuvija na pc prst pa še vedno drži na zaslonu.
Po 1 minuti boš videl zeleno črto na nuviju takrat lahko prst spustiš,nuvi pa se ti bo povezal z računalnikom.
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.411
4.400
113
49
Na sončni strani ALP
Citat:
Uporabnik milance pravi:
Zdravo!
imam napravo garmin nuvi 250. ko sem ga hotel posodobiti, sem si vse datoteke iz garmina prenesel na računalnik, nato pa nisem bil pozoren in sem garmina ponesreči odklopil (ko je bil prenos končan). Sedaj ga želim povezati na računalnik preko usb, pa mi ga računalnik ne zazna, na garminu se pa izpiše: " No detailed maps found that support routing. The nuvi cannot be used without them" .

Zanima me, kako naj rešim problem, da bo garmin deloval, da bom lahko tiste datoteke iz računalnika naložil nazaj na gamina??

Ne pišeš logično.
17758-icon_confused.gif


- Si brisal datoteke iz Nuvija?
- V primeru, da si brisal karte iz Nuvija ti napiše, da ne najde kart, ko vklopiš Nuvija!

Nuvi ti ne bo pisal, da ne najde kart, ko ga priklopiš na PC...
rolleyes-1.gif