Pobrisana Garmin mapa - Nuvi 250

kucler

Zelenc'
7. mar 2010
8
0
1
Na Garminu Nuvi 250 sem pomotoma pobrisal Garmin mapo. Backup je bil na pokvarjenem DVDju, tako da restore ni možen.
Zanima me kako lahko usposobim Garmin do te mere, da ob prižigu ne bo več javljal "No detailed maps found that supports routing. The nuvi cannot be useed without them".
 

Jernej

Fizikalc
18. avg 2007
7.124
0
36

Saj ti piše
smile-1.gif
.

Naloži najmanj en zemljevid gor in to je to.
 

kucler

Zelenc'
7. mar 2010
8
0
1
Žal ne dela. Mapa se je sicer naredila. Še vedno pa ostaja enako sporočilo. Link, ki si mi ga poslal vsebuje instalacijo za Garmin XT. Je mogoče v tem problem? Jaz imam Nuvi 250.
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Ni to problem, vseeno dela. Ampak sama basemap ne reši nič, ti rabiš pravo karto inštalirano na napravi, potem bo izginil ta napis.
 

kucler

Zelenc'
7. mar 2010
8
0
1
- Instaliral sem si samo mapo Hrvaške (2.13MB).
- Mapa se je shranila na Nuvi.
- Ko z MapSource preverim stanje na napravi, mi ta javi da je na njej mapa Hrvaške - > torej naj bi bila instalacija uspešno narejena.
- Garmin še vedno javlja isto sporočilo
frown-1.gif
 

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.823
10
38
Stara Bučka
Najdi nekoga z isto napravo in skopiraj vsebino njegove mape Garmin na tvojo napravo (brez gmap*.img), ter ponovno naloži zemljevide.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.315
2.411
113
še v SLO - ampak komaj
Citat:
Uporabnik alfist555 pravi:
Ma caki...cela hrvaska pa samo 2.1MB? Tu bo nekaj narobe.

LP

velikost štima - jo jemlje iz CN EU 2008 - je bila Hrvaška zelo malo pokrita - in Drago ima prav - ni to problem!

kot je pričel Zgaga - naložiti basemap, naložiti katerokoli rutabilno karto (seveda pravilno odklenjeno) - ostalo pa bi se moralo z webupdaterjem samo naložiti (voice, itd)

drugače pa tako kot je povedal Drago - najti koga s enakim - skopirati - karte pa seveda na novo naložiti (odklep!)