Garmin kriza..

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
Če si naredil back up potem ja . Ali si spravil prejšni GUPDATE.GCD od FW v7.10 . Tega novega odstrani pa dej prejšnega nazaj noter ali pa priklopi in na webupdater in zaženi pa imaš takoj reinstall .
 

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.758
359
83
Vipavska dolina
Imam en star backup, sedaj sem zamenjal to datoteko in imam SW 6.60. Še enkrat resetiral s držanjem prsta na ekranu, ampak ta prekleta zadeva ne deluje. Zdaj bom še posodobil vse kar mi da na voljo prek updaterja potem bom pa videl.
 

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.758
359
83
Vipavska dolina
Fora je tudi v tem, da imam na kartici AR, CN pa v napravi. No tukaj so screenshoti vsega kar posedujem, v textu ni vidno vse, ampak so naložene vse datoteka isto je v help direktoriju...

















Se opravičujem za malce daljši post, ampak toliko zadev imam v svoji "mašini"...
 

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
Zakaj v GPX 6 file noter pa v Poi tudi ne rabiš toliko.Jaz bi dal CNENT celo na sdhc 4 gb , AR pa na nuvi-ja . Več prostora bi imel v nuvi-ju .
 
Nazadnje urejeno:

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.758
359
83
Vipavska dolina
Če bi vedel, no v backup GPX imam samo 1 file, verjetno bi tudi tule špilalo samo z enim. V poi mi je ob zadnji nadgranji AR nametalo en kup hrvaških poi točk, verjetno jih je zato precej.
Bom napravil še en backup vseh teh zadev in se potem lotil čiščenja (brisanja).Bom pa to verjetno počel jutri, tako da dobrovoljno sprejmem čimveč nasvetov kaj obdržati in kaj poslati v koš.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.573
685
113
toti Maribor
Citat:
Uporabnik Rambo013 pravi:
V poi mi je ob zadnji nadgranji AR nametalo en kup hrvaških poi točk, verjetno jih je zato precej.

Izjava tedna
bonk.gif
 

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.758
359
83
Vipavska dolina
Citat:
Uporabnik zakon pravi:
Citat:
Uporabnik Rambo013 pravi:
V poi mi je ob zadnji nadgranji AR nametalo en kup hrvaških poi točk, verjetno jih je zato precej.

Izjava tedna
bonk.gif

Nismo vsi "stručkoti", je pa res, da mi je ob nadgradnji dalo možnost in sem izbral da mi jih naloži na napravo namesto na kartico.
Danes jih pa tako ali tako ne bo več gor, sedaj se dela še en backup in potem pride na vrsto čiščenje...
17758-icon_confused.gif
 

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.758
359
83
Vipavska dolina
Najprej se oproščam za double post...
Malce čiščenja, predvsem pa verjetno ponovna namestitev AR je zadevi pomagala (začuda tokrat mi ni ponudilo POI točk), v glavnem naprava (zaenkrat) dela.
Hvala vsem za nasvete še posebej tebi Tupli.