Novo pri Telekom Slovenije III.

forgot1

Fizikalc
7. feb 2010
1.592
57
48
Naj dajo 5€ v opravičilo za šalabajzerstvo, ne 5GB podatkov.
Da jih po žepu udari.
5 GB bo koristilo 0,005% uporabnikov, nikjer se jim ne bo poznalo.

Sicer pa je omrežje po mojem mnenju zelo zanesljivo. Zelo redki so izpadi oz. težave.

LP
 
  • Všeč mi je
Reactions: urby20

ribicija

Guru
4. sep 2007
2.309
1.327
113
Mater no, enkrat nekaj ne dela pa bi vsi neke popuste, pa gratis ne vem kaj. Se zgodi. Jaz imam v 20 letih gsm al mobitela se zmeraj dalec najboljse izkusnje z njimi.
Kaj bi naj dali sploh. Za 2 uri nedelovanja v celem mesecu je to glih par centov :)
Mi je pa zanimivo ko berem komentarje na njihovem fb in so oni, ko je bilo najbolj nujno poslati dokumente na e-mail niste delali ali nujno smo morali poslati ponudbe, kdo nam bo povrnil skodo....prav smesno kako veliko ljudi je moralo v teh dveh urah narediti toliko poslov ;)
 

Clancy

Majstr
20. avg 2007
784
350
63
Ko se je leta 2012 narodil moj sin, sem na drugi dan preko SMS-ov, prijateljem razposlal vabila na zabavo. Ampak kot zakleto, je ravno takrat zafrknilo omrežje in prejemniki niso dobili vabil. Jaz pa nabavil še in še pijače in jedače. Takrat sem svojo izkušnjo zapisal tu, na forumu. Nekdo od Telekomovcev je mojo izkušnjo prebral in me kontaktiral, se opravičil in mi poslal otroški kopalni plašč.
Lepa gesta, ampak materialne, moralne in še kakšne škode vseeno ni odtehtalo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: krava

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.148
4.590
113
Telekom s 5 GB je lahko zgled. Neka dobra gesta, ki sicer njih ne stane veliko, uporabnikom prav veliko tudi ne prinese, nekaj pa vseeno je. Ali lahko pričakujemo, da bomo kaj takega doživeli, ko druga infrastruktura kdaj pa kdaj mrkne? Denimo elektrika, DARS, ceste na splošno ...
Jamranje, kako so nekateri imeli grozno škodo zaradi dveh ur nedelovanja omrežja pa je milo rečeno smešno. Za malo resnejši biznis predvidiš in vzdržuješ rezervne scenarije. Imaš soliden generator za elektriko, vsaj dva ponudnika dostopa do interneta, telefonije in še vse ostalo. Če pa ni tako resen biznis, pa dve uri ne pomenita katastrofe.
Ko pošiljaš nekaj resnega po nezanesljivem kanalu, kamor sodi SMS, mail (ta že zaradi tega, ker je mogoče vse skupaj padlo v spam pri prejemniku), pa preverjaš, če je to res prišlo. Žal pri trenutni tehnologiji ne gre drugače. Omrežje sicer zna povedati, če je bil SMS dostavljen. Mislim pa, da to kot navadni uporabnik ne moreš vedeti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Vojnik

pino

Pripravnik
20. jan 2008
235
21
18
Ja,ja kaj ste reveži, če nekaj ne dela. Ravno takrat vsi NUJNO rabite GSM, SMS, e-mail.....
Redki so, ki res to nujno takrat rabijo. V dveh urah se podirajo hiše, beron se strdi, ptrok je lačen itd, itd. Bolj trpi vaš ego, ker ravno takrat ne dela vaš operater. Ja res pol Slovenije in sveta se podre. Svašta.
 
22. jul 2007
12.690
1.257
113
123
Telekom sedaj zgleda kot humanitarna ustanova, ko podarja 5GB podatkov v dobi 50GB paketov :poreden:
Če bi hoteli narediti dobro gesto bi uporabnikom znižali položnice za 5€, tako da je vsa ta dobrota metanje peska v oči.
 

Dale

Fizikalc
21. jul 2007
809
36
28
Tudi meni se zdi to pozitivna gesta s strani Telekoma. Disclaimer; nimam naročenih storitev pri Telekomu.
 

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
A ni bil problem samo v mobilnem omrežju? Ali ni delala niti optika/baker?

Ker z mobilnimi podatki sem imel težave, ne vem pa kako je bilo s kablom.

Sicer pa ne vem katera resna firma laufa na mobilne podatke...
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.473
113
meni danes neo nagaja ful
še mal bom pa zašficu, ful, mater da jim jeb-avam telekomovsko