Novo pri Telekom Slovenije III.

Schime

Guru
22. nov 2008
1.814
631
113
Ja Neo ne dela. Box špila. :)
Jeba je to razlagat enmu starejšemu. Enkrat daljinec, enkrat ne dela. K da sem support od telekoma. :gorjaca::jok:
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
tu zaenkrat ni tak hudo. ne gre gledat za nazaj.
saj me ne briga. položnica bi pa lahko bila za ta dan znižana, pol pa naj delajo zarad mene tudi 8 dni, če se bo poznalo v minus za plačat.
 
22. jul 2007
12.768
1.299
113
123
Na splošno gledamo bo vejetno z internetnimi povezavami čedalje slabše, ker gre vse več zadev na streamanje audio/video vsebine, naši ponudniki pa so še vedno na 10+ let stari infrastrukturi katera je poddimenzionirana.:(
 
  • Všeč mi je
Reactions: bertoncl

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.024
313
83
Goriska
tu zaenkrat ni tak hudo. ne gre gledat za nazaj.
saj me ne briga. položnica bi pa lahko bila za ta dan znižana, pol pa naj delajo zarad mene tudi 8 dni, če se bo poznalo v minus za plačat.

Pri nas smo po enem letu zapustili t2, zaradi obupne tehnicne podpore, prej 17 let pri telekomu delalo vse bp, edino takrat, ko je bil zledolom smo reklamirali racun in so nam dali dobropis za cel mesec, ceprav smo bili brez interneta samo 2 dni. Pri t2 se sedaj po dobr tednu po podani reklamaciji na racun nobenega odgovora...

Skratka smo nazaj pri telekomu in bomo tudi ostali, saj vsaj resno pristopijo k tezavam, vsaj v nasem primeru.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
Prej sem bil na Telekom kabelski. Bolj kot ne vse Ok, sedaj T2, optika, zadovoljen. Eno soboto cel dan ni blo neta in televizije, ker je celo dolenjsko ven vrglo, to je blo vse v 2 letih. Fotr bil na telekom parici. adijo pamet, v nekaj letih niso uredili, da bi net normalno laufal. Potem je tist bogi 4/0,5 nekako laufal, ampak brez TV, tako da je lastovoko vzel. Sedaj na telekom optiki, tudi vse OK. Se mi zdi, da je vse odvisno od lokacije, kako je infrastruktura porihtana, če vse štima, so vsi ponudniki OK.
 
  • Všeč mi je
Reactions: urby20 in Dale

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Telekom dviga cene mobilnih paketov, starih in aktualnih, za 1 EUR

 
  • Ljubezen
Reactions: Ginginova

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Ali izgubim email naslov pri Telekomu, če prekinem naročniško razmerje, ali mi ostane?

Kaksen pa mislis, da bo odgovor? :D Logicno je, da ga izgubis ... edino ce se zmenis s Telekomom in pac placujes za e-postni predal ...


telekom-email-predal_2341E371.png


Redni cenik

Vsi_ceniki_Telekom_2341E3FF.png
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.275
122
63
Kaksen pa mislis, da bo odgovor? :D Logicno je, da ga izgubis ... edino ce se zmenis s Telekomom in pac placujes za e-postni predal ...


telekom-email-predal_2341E371.png


Redni cenik

Vsi_ceniki_Telekom_2341E3FF.png

Lahko ga pa preneses na drug prikljucek pri telekomu , ce imas kje v zlahti ali sluzbi (4 predali so brezplacni). Dobis novo uporabnisko ime in geslo (obstojec predal se brise in naredi nov), ampak to vecinoma ni problem, ker je bilo do nedavnega zgolj 100Mb prostora in kaksne dolge zgodovine tako ali tako ne mores imeti.

Jernej
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
To je tudi res...

Glede velikosti predala... je ze zelo dolgo 1GB... Res pa je, da tisti, ki so ze od nekdaj pri Telekom ali se prej pri SiOLu, so morali to sami vklopiti... ampak bilo,je brezplacno... Od nekje 2014 dalje so privzeto vsi predali velikosti 1GB...
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.275
122
63
To je tudi res...

Glede velikosti predala... je ze zelo dolgo 1GB... Res pa je, da tisti, ki so ze od nekdaj pri Telekom ali se prej pri SiOLu, so morali to sami vklopiti... ampak bilo,je brezplacno... Od nekje 2014 dalje so privzeto vsi predali velikosti 1GB...

Da je že toliko časa? Meni se zdi, da so to spremenili šele včeraj ;). Sem šel gledat in drži. 1.10.2014. Kako čas beži...

Jernej
 

frikenej

Pripravnik
19. nov 2010
723
5
18
Ljubljana
Telekom s 1.11. draži pakete za 1 eur.
NAJ A, NAJ B, NAJ C, LEGACY (Neodvisni A, Dostopni C, Dostopni A, Neodvisni B, Dostopni B, Dostopni START, Doma, Platinum A, Platinum B, Vse dobro, Za dva, Podatkovni paket and Mobilni )
 

milos621

Pripravnik
29. apr 2008
913
10
18
Kdo ve kdaj bo Telekom zrihtal mobilni signal v Gozd Martuljku pri Kranjski gori. Trenutno ga pokriva z Belce in Kranjske gore in je bolj za en ku...c. Konkurenca imam bazno postajo prav v Gozd Martuljku.