Novo pri Telekom Slovenije III.

Stanislav87

Pripravnik
21. avg 2019
89
17
8
Slovenske Konjice
In koliko čas je potem paket C po tej znižani ceni?

Paket Naročniki, v skladu z zgoraj navedenimi pogoji, lahko koristijo akcijsko mesečno naročnino paketa Naj C. Vsebina paketa Naj C je opredeljena v prodajni ponudbi paketa Naj C, objavljeni na www.telekom.si. Mesečna naročnina paketa Naj C po veljavnem ceniku mobilnih naročniških paketov, ki je objavljen na www.telekom.si. Pridobitev ugodnosti  Novi naročnik pridobi navedeno ugodnost, znižano mesečno naročnino paketa Naj C, na podlagi sklenitve novega naročniškega razmerja s paketom Naj C v promocijskem obdobju od 3. 9. 2019 do 30. 4. 2020. S sklenitvijo novega naročniškega razmerja se naročniku zaračuna priključna taksa po veljavnem ceniku.  Obstoječi naročnik pridobi navedeno ugodnost, znižano mesečno naročnino paketa Naj C, na podlagi spremembe obstoječega mobilnega paketa v paket Naj C v promocijskem obdobju od 3. 9. 2019 do 30. 4. 2020. Sprememba naročniškega paketa se zaračuna po veljavnem ceniku.  Vezava ni pogoj za pridobitev ugodnosti. Za novega naročnika mobilnega paketa Telekoma Slovenije se šteje:  sklenjeno novo naročniško razmerje (nov vklop),  prehod s številke Mobi v naročniško razmerje in  prehod od drugega operaterja (MNP). POMEMBNO: V primeru zamenjave naročnika ne gre za novega naročnika, npr.: če Janez Novak, ki ima naročniško razmerje pri Telekomu Slovenije, prenese svojo telefonsko številko na Marijo Novak. Nov naročnik je naročnik s tisto mobilno telefonsko številko, ki v naročniškem razmerju Telekoma Slovenije ni bila aktivna vsaj 30 dni pred sklepanjem novega naročniškega razmerja istega naročnika. Datum sklenitve novega mobilnega naročniškega razmerja s paketom Naj C oz. sprememba obstoječega mobilnega paketa v paket Naj C mora biti znotraj promocijskega obdobja (od 3. 9. 2019 do 30. 4. 2020). Veljavnost  Znižana mesečna naročnina velja dokler ima naročniško razmerje paket Naj C. Popust se izključi:  v primeru prekinitve naročniškega razmerja,  v primeru spremembe paketa Naj C v drugi paket. Popust se ohrani obstoječemu naročniku paketa:  v primeru spremembe številke,  v primeru spremembe naročnika na naročniškem paketu. Splošna določila Naročnik lahko sklene navedeno posebno ponudbo od 3. 9. 2019, pod pogoji te prodajne ponudbe od 1. 4. 2020 dalje.
 

NekdoK

Guru
17. jun 2008
3.825
616
113
EU
Obstoječi naročnik pridobi navedeno ugodnost, znižano mesečno naročnino paketa Naj C, na podlagi spremembe obstoječega mobilnega paketa v paket Naj C v promocijskem obdobju od 3. 9. 2019 do 30. 4. 2020. Sprememba naročniškega paketa se zaračuna po veljavnem ceniku.  Vezava ni pogoj za pridobitev ugodnosti.
Jaz sem vse to prebral a sem zgleda tko zabit, da ne razumem, koliko časa potem traja ta znižana akcijska naročnina? Samo v času promocijskega obdobja? 6 mesecev? Do naslednje spremembe paketov, ki je lahko čez 2 meseca? Plus da sprememba ni zastonj, ampak se jo zgleda plača.
 

Stanislav87

Pripravnik
21. avg 2019
89
17
8
Slovenske Konjice
Jaz sem vse to prebral a sem zgleda tko zabit, da ne razumem, koliko časa potem traja ta znižana akcijska naročnina? Samo v času promocijskega obdobja? 6 mesecev? Do naslednje spremembe paketov, ki je lahko čez 2 meseca? Plus da sprememba ni zastonj, ampak se jo zgleda plača.

Paket Naj C akcijska cena velja do preklica, akcijska cena se ti izniči v primeru spremembe paketa tako sem jaz razumel sem to tudi izvedel na Telekomu pokliči jih pa boš vse zvedel

LP
 

irwin

Majstr
13. mar 2008
1.149
291
83
Pomislek za Telekom je finta deljenja podatkov. Nic ni trajno. Vsako leto menjajo pakete. Tudi ostali operaterji imajo svoje muhe z visino narocnin.
Vedno gledam polne cene kaj dobis. Drugace je prevec drobnega tiska.
 

Breyton

Majstr
2. avg 2007
1.438
100
63
40
Malo tu,malo tam :)
Telekom Slovenije je danes, 6.5.2020 brez predhodne napovedi v vseh svojih TV programskih shem ukinil programe skupine Sport klub, pa tudi Grand 1 in Grand 2, N1, Vavoom in Pikaboo. Kot razlog so navedli višino cene, ki jo zahteva distributer in trenutna nezanimivost športnih programov v času epidemije koronavirusa COVID-19.
telekom-slovenije-sport-klub-grand-n1-pikaboo-vavoom-ukinitev-1024x576.png
Telekom Slovenije je ukinil programe Sport klub
Iz programske sheme so tako danes umaknili sedem programov Sport klub (Sport klub 1, Sport klub 2, Sport klub 3, Sport klub 4, Sport klub 5 Sport klub 6 in Sport klub golf – SK Golf), ker so del paketa distributerja tudi programi Lov in ribolov, Grand 1 in Grand 2, N1, Vavoom in Pikaboo, so bili z današnjim dnem ukinjeni tudi ti programi. Skupaj so tako ukinili 13 TV programov, če ne gledamo SD/HD razlikovanja.
Kaj je Telekom Slovenije navedel kot razlog za ukinitev programov?
Programi Sport Klub so za operaterje eni najdražjih, če ne najdražji, a večinoma dvige cen operaterji nekako prenesejo, saj gledalci želijo te športne programe. Zdaj pa se je po besedah Telekoma Slovenije zgodilo dvoje. Zaradi epidemije koronavirusa COVID-19 je prišlo do odpovedi prav vseh športnih prenosov, tako da programi Sport Klub pri gledalcih niso več tako zanimivi, saj ne nudijo več prenosov v živo. Hkrati pa je pri Telekomu Slovenije prišlo do poteka pogodbe za redistribucijo skupine programov Sport Klub. Kot je to v navadi, pa v novi pogodbi želi distributer ceno za omenjene programe ohranti na enaki višini kot prej (čeprav jih najverjetneje želijo celo zvišati). Pri Telekomu Slovenije so zapisali takole:
Ponudnik vsebin zaradi razglašene pandemije novega koronavirusa in odpovedi večine športnih dogodkov ne zagotavlja več atraktivnih športnih prenosov in drugih vsebin, kljub temu pa ob poteku programskih pravic vztraja pri enakih pogojih za prihodnje obdobje kot doslej. Na takšne pogoje v Telekomu Slovenije kot skrben gospodar ne moremo pristati. Za navedene programe se programske pravice plačujejo v paketu. S ponudnikom vsebin se bomo pogajali tudi v prihodnje in si prizadevali za pogoje, ki bodo poslovno sprejemljivi.
Pravica do odstopa od pogodbe do vključno 5. junija 2020
ZEKom-1 v 129. členu v primeru enostranske spremembe omogoča odstop od naročniške pogodbe brez odpovednega roka, brez plačila stroškov prekinitve naročniškega razmerja in brez pogodbene kazni v roku 30 dni od objave, ki je bila danes, 6.5.2020. To pomeni, da imajo uporabniki, ki se jih sprememba dotika do vključno 5. junija 2020 pravico odstopiti od naročniške pogodbe brez odpovednega roka, brez plačila stroškov prekinitve naročniškega razmerja in brez pogodbene kazni. Seveda je potrebno poravnati obveznosti iz naslova nakupa akcijskih izdelkov in terminalne opreme po akcijski ceni. Prav tako je potrebno vrniti druge finančne ugodnosti (npr. popust na naročnino).


 

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.862
12
38
Uporabnik: "Neo, katere programe še imam?"
Neo: "RTV SLO in Pop TV in A Kanal"
:)
 

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.221
4.700
113
Teh športnih programov nisem nikoli gledal in jih ne bi pogrešal.
Drugo pa je seveda, če je to tako drago, kaj bo zamenjava. Nekaj mora biti. Ali nižji strošek za naročnika ali novi programi. Ne mi reči, da so doslej reveži delali s konstantno izgubo.
 

Tojka

Pripravnik
4. okt 2011
176
6
18
Zanimivo kako potiho želi Telekom to speljati. Lige se bodo kmalu nadaljevale, narodu se bo odtrgalo ko ne bo Sport kluba na Telekomu. Narod komaj čaka šport, a ste videli kako je moral Telekom "popustiti" ŠPORT TV-ju?
Eni gledamo Netflix in šport, tako da ne mečite vse v en koš.
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.031
316
83
Goriska
Zanimivo kako potiho želi Telekom to speljati. Lige se bodo kmalu nadaljevale, narodu se bo odtrgalo ko ne bo Sport kluba na Telekomu. Narod komaj čaka šport, a ste videli kako je moral Telekom "popustiti" ŠPORT TV-ju?
Eni gledamo Netflix in šport, tako da ne mečite vse v en koš.

Narod ni normalen, nikoli nisem razumel “zogobrca” itd, ceprav se tudi sam sportam,edino “fucbala” pa res ne maram.
 

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Arenasport prihaja v SLO, tako da po mojem je tudi to en izmed razlogov, da se kensla programe.

Bomo vidli kaj bo imela Arenasport na voljo, katere lige, itd itd.