Novo pri Telekom Slovenije III.

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Če gledaš televizijo, gre 20GB zelo hitro...

Jernej

Imaš telefon z androidom? Če ga imaš si onemogoči prenos podatkov ko prideš na 19GB npr. pa je problem rešen. Pa si daš še magari opozorilo na 15GB.

Sicer pa iz mojega računa:

1551974921598.png
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.471
859
113
Prijavi se brezplačno v portal Moj telekom in imaš lepo na telefonu aplikacijo in lahko vsak moment sproti preveriš... Sicer pa še obstaja sploh paket kjer nimaš toliko podatkov kot jih dejansko sploh ne moreš porabiti? :rolleyes:

Sem prijavljen v Moj Telekom, ampak v spletni različici spremljaš lahko le za tekoči mesec, ne pa za pretekle, ne vem pa kako je v mobilni aplikaciji. Pa ni fora v tem, da bi me skrbelo, da bi se prekoračila količina, ampak me zanima povprečje, da lahko ob selitvi številke izberem ustrezen paket (sicer uporabnik te številke ni nek hud porabnik, tako da nekega hudega paketa ne potrebuje, ampak (pre)nizkega pa tudi ne bi reskiral).

rocky9, imaš to e-račun? Jaz te postavke pri sebi nimam nikjer (pri vseh 5ih "papirnatih" računih, ki jih vidim v Moj Telekom).
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Sem prijavljen v Moj Telekom, ampak v spletni različici spremljaš lahko le za tekoči mesec, ne pa za pretekle, ne vem pa kako je v mobilni aplikaciji. Pa ni fora v tem, da bi me skrbelo, da bi se prekoračila količina, ampak me zanima povprečje, da lahko ob selitvi številke izberem ustrezen paket (sicer uporabnik te številke ni nek hud porabnik, tako da nekega hudega paketa ne potrebuje, ampak (pre)nizkega pa tudi ne bi reskiral).

rocky9, imaš to e-račun? Jaz te postavke pri sebi nimam nikjer (pri vseh 5ih "papirnatih" računih, ki jih vidim v Moj Telekom).

Naroci si razclenjeni racun, pa bos dobil bolj podrobno specifikacijo... >> https://www.telekom.si/pomoc-in-podpora/teme-pomoci/racuni/razclenjeni-racun
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.471
859
113
Ne bom (iz principa). Bom pač pri drugem operaterju med paketoma izbral višjega. Ne da se mi več z njimi ukvarjat........

Sem pa danes, ko imam spet opcijo znižanja naročnine s točkami, opazil, da so (pred nekaj meseci) ne samo zmanjšali koriščenje točk za popust na 1x letno, ampak tudi prepolovili ta popust. :zavijazocmi: :zavijazocmi:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.148
2.251
113
Drži, danes ravno sem dobil domov harmoniko prospektov da naj do konca marca izberem izdelek sicer pike propadejo!

Ravnokar napolnil en mobi račun za 10EUR, toliko da ne gre v nič.
 
Nazadnje urejeno:

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.194
4.662
113
S temi točkami pri telekomu se sedaj ne da nič uporabnega dobiti za normalen denar. Pa še z obroki te silijo.
 

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Sem prijavljen v Moj Telekom, ampak v spletni različici spremljaš lahko le za tekoči mesec, ne pa za pretekle, ne vem pa kako je v mobilni aplikaciji. Pa ni fora v tem, da bi me skrbelo, da bi se prekoračila količina, ampak me zanima povprečje, da lahko ob selitvi številke izberem ustrezen paket (sicer uporabnik te številke ni nek hud porabnik, tako da nekega hudega paketa ne potrebuje, ampak (pre)nizkega pa tudi ne bi reskiral).

rocky9, imaš to e-račun? Jaz te postavke pri sebi nimam nikjer (pri vseh 5ih "papirnatih" računih, ki jih vidim v Moj Telekom).


Ja, to je iz e-računa. Lahko pogledam pri sestri, ki ima navaden račun, če je kaj drugače, pa sporočim.

Jaz lahko na telefonu pogledam za tekoči mesec porabo plus za prejšnje tri ali 4 mesece..
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.471
859
113
Če kdo slučajno čaka na kakšno novo ponudbo Telekoma, je danes po pošti prišel letak z novimi paketi. Je pa zanimivo, da tega ni še nič objavljenega na spletni strani ali FB-ju.
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.022
312
83
Goriska
Eh nic kaj posebnega...
 

Priponke

  • 7BE0473A-26A3-4DC7-B3CF-D532410B6AFE.jpeg
    7BE0473A-26A3-4DC7-B3CF-D532410B6AFE.jpeg
    2,2 MB · Ogledi: 253
  • E5F837F1-7C4F-430D-97DE-11B907BD6F80.jpeg
    E5F837F1-7C4F-430D-97DE-11B907BD6F80.jpeg
    1,6 MB · Ogledi: 303

JackSparrow

Pripravnik
29. apr 2013
250
9
18
Slovenija
S temi paketi niso ponudili nobene dodane vrednosti, zgolj višjo ceno za večji download in pa več prenosa podatkov, ki ga normalen uporabnik niti ne rabi. Sam imam 200MB downloada pa zelo malokrat pride do polne hitrosti. Raje bi povečali upload. 20GB prenosa podatkov že sedaj ne porabim, kaj če mi 70GB. Paket NAJ A pa zgolj 2GB, kar je pa premalo.
 
22. jul 2007
12.756
1.287
113
123
To so zdaj operaterji pogruntali tržno nišo, da dvigujejo cene naročnin zaradi večje količine podatke v paketih, katero pa itak večina ne potrebuje in sploh ne izkoristi, ker zato preprosto ni potrebe;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: urby20

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.148
2.251
113
Hmm, jaz zdaj plačujem Modri Plus fiksno 80€ na mesec. Če prav razumem je to sedaj NEO C za 56€ + NAJ B za 18,90€ je to skupaj 74,90€ kar je 5€ ceneje kot plačujem zdaj? A sem kaj spustil?
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.148
2.251
113
Aja točno, skapiral kje te nategnejo, ene programske opcije (v mojem primeru HBO) ni več gratis zraven :)
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Poleg novih fiksnih in mobilnih paketov, se je pri Telekomu tudi spremenila ponudba samostojnih storitev. Od danes dalje je:
- Samostojen fiksni internet znaša 35 € (prej 32,99 €)
- Samostojen TV paket znaša 35 € (prej 28,99 €)

nove administrativne postavke:
- "Priprava na vzpostavitev omrežne priključne točke (OPT): enkraten znesek 70,85 EUR"
- "Akcija vzpostavitev priključka z namestitvijo opreme pri končnem uporabniku: 45 EUR"
 

Breyton

Majstr
2. avg 2007
1.438
100
63
40
Malo tu,malo tam :)
NEODVISNI TEST POTRJUJE: TELEKOM SLOVENIJE IMA NAJBOLJŠE MOBILNO OMREŽJE V SLOVENIJI


Ljubljana, 19. marca – Na neodvisnem testu, ki ga je opravilo nemško podjetje P3, se je mobilno omrežje Telekoma Slovenije dokazalo kot najboljše omrežje v Sloveniji. Telekom Slovenije je tako za svoje mobilno omrežje prejel certifikat P3 »Najboljši na testu«, ki velja za globalni panožni standard merjenja kakovosti omrežja in zadovoljstva uporabnikov. Strokovnjaki podjetja P3 so merjenje opravili med oktobrom in decembrom 2018 na več kot 88 odstotkih naseljenih območij in na številnih prometnih povezavah po Sloveniji. Test je bil opravljen na petih elementih omrežja: pokritost govorih storitev, pokritost prenosa podatkov, pokritost z LTE/4G, hitrost prenosa podatkov do uporabnikov in dostopnost podatkovnega omrežja. Mobilno omrežje Telekoma Slovenije je prejelo največ točk v skupnem seštevku vseh navedenih elementov.

Telekom Slovenije z omrežjem LTE/4G, ki ga je komercialno lansiral 20. marca pred šestimi leti, pokriva že več kot 98 % prebivalstva, z omrežjem LTE-Advanced (4G+), ki uporabnikom omogoča še višje hitrosti mobilnega prenosa podatkov (do 300 Mbit/s v smeri do uporabnika in do 50 Mbit/s v smeri od uporabnika), pa že več kot 68 % prebivalcev. Mobilno omrežje LTE/4G Telekoma Slovenije povprečno hkrati uporablja kar polovica vseh uporabnikov mobilnih storitev, vanj pa je zaenkrat priključenih več kot 500.000 LTE-naprav. Mobilni prenos podatkov se je v primerjavi z letom 2017, ko so v Telekomu Slovenije omrežje pričeli nadgrajevati s tehnologijo LTE-Advanced (4G+), povečal za 3-krat, v primerjavi z letom 2013 oziroma od uvedbe LTE/4G pa za 10-krat.
»Prejeti certifikat P3 je dodatna potrditev, da se nenehna vlaganja v tehnologijo in razvoj ter načrtno in strokovno delo odražajo v dokazani kakovosti omrežja. Uporabnikom omogočamo uporabo najsodobnejših tehnologij in rešitev, ob tem pa smo že pripravljeni tudi na naslednje razvojne korake, ki jih prinaša peta generacija mobilnih omrežij (5G). Poleg tega omrežje prilagajamo v smeri zagotavljanja inovacijam prijaznega okolja za razvoj rešitev in novih poslovnih modelov s področja interneta stvari. Z aktivnostmi, ki jih namenjamo razvoju omrežja, ohranjamo položaj tehnološko najnaprednejšega operaterja v državi,« poudarja Tomaž Seljak, podpredsednik uprave Telekoma Slovenije.
»Veseli me, da lahko mobilno omrežje Telekoma Slovenije razglasim kot najbolje ocenjeno omrežje v našem primerjalnem testu. To pomeni, da je bilo na podlagi skoraj 151 milijonov vzorcev, s katerimi smo v Sloveniji pokrili več kot 88 odstotkov naseljenih območij, ugotovljeno, da Telekom Slovenije zagotavlja najbolje ocenjeno omrežje, izkazuje zelo dobro uporabniško izkušnjo ter dosega najboljše rezultate pri pokritosti z LTE/4G omrežjem in prenosnih hitrostih do uporabnika. V P3 opravljamo meritve omrežij, ki temeljijo na metodologiji množičnih podatkov, v več kot 120 državah sveta,« je ob tem izpostavil Hakan Ekmen, glavni izvršni direktor P3 communications.
Trg telekomunikacij od operaterjev, ki želijo dolgoročno ostati konkurenčni, zahteva neprestan razvoj. Tako Telekom Slovenije že zadnjih nekaj let glavnino vlaganj namenja širitvi dostopovnega optičnega omrežja, ki uporabnikom omogoča visoke hitrosti dostopa do interneta in vrhunsko uporabniško izkušnjo širokopasovnih vsebin, ter nadaljnji modernizaciji mobilnega omrežja, ki v okviru priprav na peto mobilno generacijo zahteva nenehno nadgradnjo.


https://www.telekom.si/o-podjetju/z...FA8NeC_NFkRZ-2mtLwtBS4n4rqPBwVwbgomR0wMpz1WdM
 

Breyton

Majstr
2. avg 2007
1.438
100
63
40
Malo tu,malo tam :)
ZA NAVIJAČE, KI V ZDA ODHAJAJO NA KOŠARKARSKO TEKMO MED EKIPAMA, V KATERIH SI BOSTA NASPROTI STA OBA SLOVENSKA NBA ZVEZDNIKA.


V košarkarski ligi NBA bo v četrtek, 28. marca, potekala med slovenskimi košarkarskimi navdušenci težko pričakovana tekma ekip, v katerih si bosta nasproti stala dva Slovenca. Številni slovenski navijači si bodo tekmo v Miamiju ogledali v živo, za svoje naročnike mobilnih storitev, ki odhajajo v ZDA, pa je Telekom Slovenije pripravil posebno ponudbo za čas njihovega gostovanja.

Telekom Slovenije je za navijače pripravil ugoden zakup, ki v ZDA prinaša:
- 7 GB mobilnega prenosa podatkov,
- 7 dni v omrežju T-Mobile USA,
- za 7 evrov.
Navijači si lahko zakup vključijo tako, da pošljejo SMS s ključno besedo 777 na številko 1918.
Zakaj je vse v znamenju sedmice? Ker eden nosi dres številka 7, drugi pa dres s številko 77.
V Telekomu Slovenije svetujejo, naj navijači zakup opravijo ob odhodu na pot, ponudba pa sicer v omrežju operaterja T-Mobil USA velja v vseh ameriških zveznih državah. Ponudba velja od 15. 3. do 5. 4. Zakup je omogočen tudi poslovnim uporabnikom in uporabnikom ločenega računa.
Od 15. marca do 5. aprila poteka tudi nagradna igra »777«, v kateri sta glavni nagradi klubska dresa obeh zvednikov.Nagradna igra poteka na družbenih omrežjih Facebook in Twitter ter na spletni strani Telekoma Slovenije (https://www.telekom.si/info-in-obvestila/nagradne-igre/nagradna-igra-777).