Novo leto

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
Citat:
Uporabnik Komisar pravi:
Abstinenti, ki si ne upajo pogledati v kozarec, pa še kar naprej mislijo, kako zdravo in pametno živijo. :D Tipično za zadrte osebnosti, ki se nimajo poguma spustiti z vajeti in sprejeti svoje prave narave.

a drogiraš se tut?
smirk-1.gif


P.S. slab poskus provokacije
smirk-1.gif
 

Komisar

Pripravnik
1. okt 2007
102
0
16
Centralni komite
Drogiram se ne, to pa zato, ker nimam toliko denarja. :D Kokain je predrag.

P.S.: Ditto. :D Droge nimajo veze z alkoholom, ki je ljudska pijača. Nekateri ste pač mizantropi in vam alkohol ne diši.
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Da ti dam karikiran primer:
Zakaj bi človek sproščal energijo z razbijanjem avtomobilov, ko pa ve, da ga bo naslednji dan moral konkretno plačati?

Isto je z alkoholom - ne mislim se sproščati na načine, ki me lahko drago stanejo.

Ti pa seveda lahko. Nimam nič proti.
grin1.gif


Zakaj se pa ti s tem, da se mi ne mislimo nažokat, tako obremenjuješ? Slaba vest?
grims-1.gif
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik Komisar pravi:
Abstinenti, ki si ne upajo pogledati v kozarec, pa še kar naprej mislijo, kako zdravo in pametno živijo. :D Tipično za zadrte osebnosti, ki se nimajo poguma spustiti z vajeti in sprejeti svoje prave narave.
Ti kar išči izgovore za opijanje, saj ni težko. Vsak pijanec ima svojega (ker je vesel, ker je žalosten, ker je nesrečen, ker je srečen, ker je vesela družba, ker je osamljen....)
 

Komisar

Pripravnik
1. okt 2007
102
0
16
Centralni komite
O, saj mislim še kako resno. :D

Pa izgovorov za opijanje ne iščem, mi jih ni treba. Za razliko od abstinentov, ki skušajo svoje ljudomrzno početje opravičiti kot nekaj dobrega in zrelega. :D
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
A ljudomrzneži smo?
hysterical-1.gif

Zato ker se nočemo tebi na ljubo nalit?
hysterical-1.gif


Guess what - we don't care!
Ti se pa kar nalivaj še naprej - zaradi tega še ne boš ljudomrzneš, ampak samo bolnik, ki pač rabi medicinsko pomoč.
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik Komisar pravi:
O, saj mislim še kako resno. :D

Pa izgovorov za opijanje ne iščem, mi jih ni treba. Za razliko od abstinentov, ki skušajo svoje ljudomrzno početje opravičiti kot nekaj dobrega in zrelega. :D
hysterical-1.gif

Saj že cel topic ne počneš nič drugega, kot navajaš izgovore za opijanje
hysterical-1.gif


Res ne vem, zakaj bi moral imeti razlog, da se ne opijam
confused-1.gif
 

Komisar

Pripravnik
1. okt 2007
102
0
16
Centralni komite
Očitno ste ljudomrzneži (mizantropi), saj ne povohate pijače kot se šika. :D Niste integrirani v ljudsko družbo. Kajti vsak, ki v tem svetu kaj velja, rad pije.

Za neopijanje seveda je potreben razlog. Kajti zrel in samozavesten človek se ne bi smel braniti pijače.
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Zrel in samozavesten človek se požvižga na tvoje žaljivke in živi dalje.

Mevža se ustraši in se opije.



Razloga pa ni, kot ti je že Nigel povedal.

Po drugi strani jih pa imaš ti kup - vsi so vezani na to, da pač ne znaš (ne zmoreš, nimaš jajc,...) reči ne.
 
Nazadnje urejeno:

kavboj

Fizikalc
30. avg 2007
2.219
0
36
Citat:
Uporabnik Komisar pravi:

Citat:
Uporabnik ChickenBoy pravi:

Sploh pa ne za novo leto, kjer se ga vsi nabijejo k krave in se pokažejo njihovi pravi obrazi.




Se bojiš resnice? Se bojiš, da bi se ljudje pokazali takšni, kot v resnici so?




Problem je v tem, da takrat ponavadi ne udari ven resnica ampak je vse 10× potencirano. Če govorimo o tem, da si nažgan, ko mina z kakšnim žganjem. Na mene vem, da žganje nima dobrega vpliva in se mi kar nekaj blede. Zdaj, če sem to pravi jaz, da čez pet minut pozabim kaj sem govoril in ne znam skupaj spraviti nič smiselnega in preskakujem iz misli na misli tako, da mi noben ne more sledit pol res nevem... Čisto me obrne. Zaradi takšnih dogodkov se že kar nekaj let izogibam žganju, ker je za mene preveč zahrtno. Zato raje spijem nekaj piv in se lepo zabavam.
nahrung002.gif




Kar se pa tiče abstinentov me pa čist nič ne motijo, če se znajo vseeno zabavat. Motijo me pa tisti, ki pridejo v družbo, ne spregovorijo besede in jim je tok težko, da še koga zraven zamorijo. Jaz jih ponavadi ignoriram in se ne ubadam z njimi, ker vem da se ne bodo nič spremenili če jim bom jaz utrujal zakaj se tok žalostno držijo.
grin1.gif
 
Nazadnje urejeno:

Predana

Pripravnik
27. avg 2007
38
0
6
ksz....

Trenutek prehoda se nezadržno približuje... vse kaže, da bomo kar v Ljubljani preživeli polnoč
grin1.gif
 

Komisar

Pripravnik
1. okt 2007
102
0
16
Centralni komite
Citat:
Uporabnik Predana pravi:
ksz....

Trenutek prehoda se nezadržno približuje... vse kaže, da bomo kar v Ljubljani preživeli polnoč
grin1.gif

Tako je, nekateri sproščeno in iskreno ob pijači, drugi spet ob kozarcu mleka in s stisnjeno ritjo, da ja ne bi kaj nezaželenega doživeli. :D
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Ker si že omenil, da boš pil mleko - priporočam ti, da si narediš zalogo, ker se bo baje s 1.1. podražil.

Sama bom ob penini (mogoče celo šampanjcu - če imam še kje kako flašo) in nekaj kozarcev dobrega vina.
roza.gif
 
Nazadnje urejeno:

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
ksz
Pijaca kot je napisano potencira obnasanje na vsaj x10,torej se se prej vidi bedaku da je bedak.Vse je odvisno od cloveka samega.

Nekateri pa res ne pijejo ker so total nestabilni in je po pijaci x10 slabse.
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
A sem potem jaz edini, ki čez 5 ur odpotuje za Novo leto na Bora Boro? Sem mislil, da bo še kak alterjevec tam. Nič, potem bom pa sam užival s tremi prijateljicami ! Upam, da ne bo dolgočasno
evil.gif























Sej ne! Tud jaz bom doma, oziroma nekje v mestu, nič bat
hysterical-1.gif


Ste bli pa ziher mal fovš na začetku, a ne?

Noker
 
Nazadnje urejeno:

tinekr

hot mamica
29. jul 2007
1.941
0
36
46
Podpis.
Drugač pa verjamem v to, da je alkohol nasploh sreča srečnih in nesreča nesrečnih. Sama bom vino dolila na silvestersko večerjo, ker je pač po receptu in eno malo flaško šampanjca zlate radgonske sva kupla, ker pač vsako leto propisno kupimo, drugače pa nisem lih zagovornica alkohola, prej kontra.
Pripravla bom pa veliko gurmanskih poslastic, pa jutri bom naredila kao blejske kremšnite, ker nikol drugač nimam časa, da bi jih nardila...
 
Nazadnje urejeno: