Novo leto

Michkena

Pripravnik
4. avg 2007
750
-10
16
Citat:
Uporabnik skorpy pravi:


a se res staramo
shocked-1.gif

čist naraven proces...
nič narobe s tem, da se ti ne ljubi na mrazu kozlat...
smirk-1.gif
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik pikapoka pravi:
Midva bova tudi kar doma, mal pri mojih, mal pri njegovih...prov ne da se mi it na ulico, kjer vsepovsod tiste petarde mečejo in je folk čist podivjan in skozlan...če je pa še mraz, pol se mi pa itak ne da it ven iz bajte.
crazy1.gif

Penzija penzijska!!

[censored] moja 2 sta stara 50 let, pa greta silvestrovat, ne da nebi vi2 šla ko sta stara več kot pol manj.

Pol pa se folk čudi zakaj ni nekega krismes pa NY filinga v "zraku", hja kak pa te naj bo,
če vprasas:"In ki bos za novo leto?" "Ehhhh... doma boma pred televizijo..."

Pa idita ven, malo se napiješ s frendi, se objames ob polnoči, malo plešeš, čagaš, kaj dobrega
daš v usta, se nasmejiš, in se imaš maksimalno!

Ista si ko moja bivsa, ki je vsak ****** vikend hotla bit doma, ker se ji ni dalo, pol pa sem poslusal:
"Sej me nikamor ne peljes!" A v kinu nisem bil odkar sma skupaj, karte ki jih dobim za razne koncerte
romajo v koš, in sploh nevem kdaj sem se nazadnje kopal v bazenu...

Mislim polomija totalna.

Pa to: neda se mi it ven; to je isto kot ko greš joggat, ko se gres oblačit, ti full ni, ko pa
začnes, v petih sekundah ti je kul in uživas.

Ker pokajo petarde; a ti si mogoče kje sred triglava da nimas sosedov, ki bodo pokali?

Rakete in pirotehnika spada zraven, ni lepšega ko šteješ 3, 2, 1 pol pa rakete in petarde,
silvesterski poljub in penina...

Te pa bodi doma kot da si stara 80 let.
 

malcomX

Plastic
21. jul 2007
20.111
2
36
39
Z nekega planeta
www.mojabivsa.com
Citat:
Uporabnik pikapoka pravi:

Da bi šla pa kam v tujino, pa itak ni keša, ker gradiva in se nama škoda zdi zabit npr. 300 evrov za novoletno rajanje...če preračunam kolk štekarčkov je to...me kr glava zaboli.
bonk.gif

Jaz sem dal za en teden smučanja 130€. Sepravi bi vi2 dala za 3 noči 100€ skupaj. Če pa 100€ nimaš, da gres
nekam posmučat za 3 dni, pol pa tak nemores bajte gradit.

Pa sej ni treba nikamor lazit v tujino, ziher mata kakega frenda ali frendico ki bodo doma meli čago,
prneses liter vodke, liter borovničk in neko pecivo.

Samo ne! vi2 bota raje doma.

Res vas enih ne razumem.
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
malcomX če je tebi ql gledat skozlan folk sredi nekega trga kar izvoli. Men že prov najeda gledat pijan folk, ki so vsi neki težijo tam okol. Sploh pa ne za novo leto, kjer se ga vsi nabijejo k krave in se pokažejo njihovi pravi obrazi. Planirane žurke so pa ponavad itak najbolj bedne.
 

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale
Whatever...men je čist luštn v toplem objemu doma, mal narezka, kak kozarček šampanjčka, mal se nasmejiš, poklepetaš...in je. Sej ne bo jutri konec sveta...prov bedno mi je, ko folk neke orto fešte planira, na konc so pa itak vsi nabasani k mine, zateženi, skozlani, cmerajo al pa jim v drugo skrajnost buta, drug dan pa vse mrtvo do petih popoldne...je blo čist dost tega v mlajših letih in me prov nič ne mika se it neke žurke prisiljene...sej če btw kej "not pade" ne bo nič narobe, če pa ne pa tut ne...

Denarja pa sploh ne bom komentirala...vsak služi svoj denar in vsak ga ima pravico zapravljat po svoje...tebi mogoče 130 evrov ni veliko, meni pa je to dosti denarja. Verjetno se že v mesečnem dohodku močno razlikujeva...ampak kaj bi razpredala o tem..

...hvalabogu, da smo si različni.
cheer.gif
 

Komisar

Pripravnik
1. okt 2007
102
0
16
Centralni komite
Citat:
Uporabnik ChickenBoy pravi:
Sploh pa ne za novo leto, kjer se ga vsi nabijejo k krave in se pokažejo njihovi pravi obrazi.

In vino veritas. :D Se bojiš resnice? Se bojiš, da bi se ljudje pokazali takšni, kot v resnici so? Osebno nikoli ne zaupam ljudem, ki ne pijejo. Ker očitno nekaj skrivajo pred svetom in sami pred sabo. Kako lahko torej zaupaš človeku, ki še sam sebi ne more?
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
Citat:
Uporabnik Komisar pravi:
Citat:
Uporabnik ChickenBoy pravi:
Sploh pa ne za novo leto, kjer se ga vsi nabijejo k krave in se pokažejo njihovi pravi obrazi.

In vino veritas. :D Se bojiš resnice? Se bojiš, da bi se ljudje pokazali takšni, kot v resnici so? Osebno nikoli ne zaupam ljudem, ki ne pijejo. Ker očitno nekaj skrivajo pred svetom in sami pred sabo. Kako lahko torej zaupaš človeku, ki še sam sebi ne more?

poba, cajt je da se oglasiš na kakšnem zboru anonimnih alkoholikov, ker pišeš težko sranje. sej vem, težko je priznat da imaš problem, ampak da pišeš da smo nepivci lažnjivi prevaranti, je pa malo hudo. jaz ti povem kar mislim direkt v faco, ne rabim nobene omame da pokažem če te ne maram. če maš pa take frende, pa moje sožalje
stupid-1.gif
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Citat:
Uporabnik Komisar pravi:
Citat:
Uporabnik ChickenBoy pravi:
Sploh pa ne za novo leto, kjer se ga vsi nabijejo k krave in se pokažejo njihovi pravi obrazi.

In vino veritas. :D Se bojiš resnice? Se bojiš, da bi se ljudje pokazali takšni, kot v resnici so? Osebno nikoli ne zaupam ljudem, ki ne pijejo. Ker očitno nekaj skrivajo pred svetom in sami pred sabo. Kako lahko torej zaupaš človeku, ki še sam sebi ne more?

Nisem rekel da ne pijem, samo se moj karakter ne spremeni bistveno ko pijem. Nekateri ratajo obupno tečni in morijo vsem okoli, nekateri agresivni, dol jim visi za vse okoli sebe in ne pomislijo da s svojimi dejanji ogrožajo druge. Če sebe mi je čisto vseeno. Če pa folk ne zna žurat brez alkota je pa to njihov problem. Ne bojim se ljudi, ki pokažejo pravi obraz. Nekateri so prov ql ko se ga malo nažgejo, samo drugi pa so zmožni pokvarit večer prov vsem okoli njih. In takih ljudi je za novo leto še največ na kakšni trgih, kjer je masovna pijanka. To je moje osebno mnenje in se zato takih vešt ne udeležujem, ker imam sam pokvarjen večer, če je pa tebi to ne moti ti pa takega žura nobeden ne brani.
 

Komisar

Pripravnik
1. okt 2007
102
0
16
Centralni komite
Citat:
Uporabnik Don_Corleone pravi:
Citat:
Uporabnik Komisar pravi:
Citat:
Uporabnik ChickenBoy pravi:
Sploh pa ne za novo leto, kjer se ga vsi nabijejo k krave in se pokažejo njihovi pravi obrazi.

In vino veritas. :D Se bojiš resnice? Se bojiš, da bi se ljudje pokazali takšni, kot v resnici so? Osebno nikoli ne zaupam ljudem, ki ne pijejo. Ker očitno nekaj skrivajo pred svetom in sami pred sabo. Kako lahko torej zaupaš človeku, ki še sam sebi ne more?

poba, cajt je da se oglasiš na kakšnem zboru anonimnih alkoholikov, ker pišeš težko sranje. sej vem, težko je priznat da imaš problem, ampak da pišeš da smo nepivci lažnjivi prevaranti, je pa malo hudo. jaz ti povem kar mislim direkt v faco, ne rabim nobene omame da pokažem če te ne maram. če maš pa take frende, pa moje sožalje
stupid-1.gif

Hehehe, kaj se zdaj jeziš, Vito. :D Je pač dejstvo, da ljudjem, ki ne pijejo, ne morem zaupati. Pa ne gre za to, da ne bi upal trezen česa povedati v faco. Tudi jaz itak vse povem že tako. :D Ampak je pomembno, da si človek toliko zaupa, da lahko popiva s prijatelji. Da se ne boji samega sebe in svoje notranjosti. A sem kdaj rekel, da ste nepivci lažnjivi prevaranti? :O Sploh ne. Je pa res, da lahko (potencialno) skrivate slabo naravo ali pa še kaj hujšega. To je tako kot da bi prišel na carino s torbo in bi rekel, da imaš notri samo stare gate. Kaj naj ti cariniki verjamejo na lepe oči? :D
 

MG3

babi
20. jul 2007
533
0
16
Bakovci pri MS
www.opelforum.si
Česa se sploh lahko veselimo, če že v naprej vemo kaj vse se bo podražilo, plače in pokojnine pa moramo itak celo leto omejiti na minimum pri zapravljanju, tako bo tudi za novo leto.
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Citat:
Uporabnik Komisar pravi:

...Ampak je pomembno, da si človek toliko zaupa, da lahko popiva s prijatelji. Da se ne boji samega sebe in svoje notranjosti. A sem kdaj rekel, da ste nepivci lažnjivi prevaranti? :O Sploh ne. Je pa res, da lahko (potencialno) skrivate slabo naravo ali pa še kaj hujšega. To je tako kot da bi prišel na carino s torbo in bi rekel, da imaš notri samo stare gate. Kaj naj ti cariniki verjamejo na lepe oči? :D




Narobe.



Ne pijemo zato, ker ne zaupamo DRUGIM.
grin1.gif




Pa da pojasnim - ni mi panike popiti kozarec ali dva kjerkoli. Dobesedno kjerkoli. Tretji in več pa samo v ozkem krogu ljudi, ki mu zaupam. Torej družina in prijatelji. Nihče drug. Če jih spustim v krog prijateljev, potem mi ni panike z njimi tudi piti. In prav nihče me - ko je bil pijan - še ni razočaral. In tudi jaz nisem nobenega, ko smo ga pili. Ker so to pač prijatelji - veš kakšni so.



In da dodam - raje imam okrog sebe trezne ljudi. To pa zato, ker večina pijanih ljudi najeda.



Pa še - kdor se napije glih kjer koli (od službenih zabav dalje), je v mojih očeh pač velik bedak. Večina pijanih ljudi pač - kot sem že napisala v prejšnjem odstavku - takrat pokaže svoje najslabše strani.
 
Nazadnje urejeno:

Komisar

Pripravnik
1. okt 2007
102
0
16
Centralni komite
Če jih vsi pokažemo (najslabše strani) drug drugemu, smo potem tudi boljši prijatelji. :D Človek, ki se ne upa pokazati drugim v pravi luči, pač ni vreden zaupanja. Moje prepričanje tako še vedno velja.
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
Citat:
Uporabnik Komisar pravi:
Citat:
Uporabnik Don_Corleone pravi:
Citat:
Uporabnik Komisar pravi:
Citat:
Uporabnik ChickenBoy pravi:
Sploh pa ne za novo leto, kjer se ga vsi nabijejo k krave in se pokažejo njihovi pravi obrazi.

In vino veritas. :D Se bojiš resnice? Se bojiš, da bi se ljudje pokazali takšni, kot v resnici so? Osebno nikoli ne zaupam ljudem, ki ne pijejo. Ker očitno nekaj skrivajo pred svetom in sami pred sabo. Kako lahko torej zaupaš človeku, ki še sam sebi ne more?

poba, cajt je da se oglasiš na kakšnem zboru anonimnih alkoholikov, ker pišeš težko sranje. sej vem, težko je priznat da imaš problem, ampak da pišeš da smo nepivci lažnjivi prevaranti, je pa malo hudo. jaz ti povem kar mislim direkt v faco, ne rabim nobene omame da pokažem če te ne maram. če maš pa take frende, pa moje sožalje
stupid-1.gif

Hehehe, kaj se zdaj jeziš, Vito. :D Je pač dejstvo, da ljudjem, ki ne pijejo, ne morem zaupati. Pa ne gre za to, da ne bi upal trezen česa povedati v faco. Tudi jaz itak vse povem že tako. :D Ampak je pomembno, da si človek toliko zaupa, da lahko popiva s prijatelji. Da se ne boji samega sebe in svoje notranjosti. A sem kdaj rekel, da ste nepivci lažnjivi prevaranti? :O Sploh ne. Je pa res, da lahko (potencialno) skrivate slabo naravo ali pa še kaj hujšega. To je tako kot da bi prišel na carino s torbo in bi rekel, da imaš notri samo stare gate. Kaj naj ti cariniki verjamejo na lepe oči? :D

isto sranje pišeš, kot da bi ti en reku da ti ne zaupa, ker nočeš da ti ga en tip v rit poriva.
bonk.gif
kretenizem da ni večjega. in pa seveda, lažje je druge v drek tlačt, kot pa priznat da le ni tok ok vsak dan žret alko kot se nekateri slepite.

in predn en začne nakladat da je to zdravo, ja MOGOČE 1 kozarc na dan, ne pa pitje dokler ne omagaš
bonk.gif
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Citat:
Uporabnik Komisar pravi:

Če jih vsi pokažemo (najslabše strani) drug drugemu, smo potem tudi boljši prijatelji. :D Človek, ki se ne upa pokazati drugim v pravi luči, pač ni vreden zaupanja. Moje prepričanje tako še vedno velja.




I don't care.
grin1.gif




Mislim to, da mi ne zaupaš.



Ker ti jaz itak že od štarta ne.
grims-1.gif




BTW - Večina alkoholikov ima sicer blazne nagibe, da bi druge tudi nažokali, a žal so praviloma preveč pijani, da bi s tem daleč prišli. V glavnem, zaradi mene še noben ni ostal trezen (tako in drugače
grims-1.gif
), tako da dvomim, da se tako zelo sekirate, da vam jaz ne zaupam, da bi zato nehali piti.

(alkoholiki ste pač odvisneži in iz tega ne morete in ne znate ven.press
grin1.gif
)
 
Nazadnje urejeno:

Komisar

Pripravnik
1. okt 2007
102
0
16
Centralni komite
Alkohol ni samo pijača, je del naše kulture. In če ga abstinenti pač niste sposobni nesti, se nič ne kujajte ampak se rajši zamislite, zakaj se slepite z utvarami, da je pitje škodljivo in da je alkohol nekaj slabega. Z glavo na zabavo.press :D To je za otročaje in nosečnice. Vsi ostali bi morali piti kot se zagre.
 

NigelM

Pingvin
19. avg 2007
17.286
3
36
ena vas naprej od Jest-a
Citat:
Uporabnik malcomX pravi:
Citat:
Uporabnik pikapoka pravi:

Da bi šla pa kam v tujino, pa itak ni keša, ker gradiva in se nama škoda zdi zabit npr. 300 evrov za novoletno rajanje...če preračunam kolk štekarčkov je to...me kr glava zaboli.
bonk.gif

Jaz sem dal za en teden smučanja 130€. Sepravi bi vi2 dala za 3 noči 100€ skupaj. Če pa 100€ nimaš, da gres
nekam posmučat za 3 dni, pol pa tak nemores bajte gradit.

Pa sej ni treba nikamor lazit v tujino, ziher mata kakega frenda ali frendico ki bodo doma meli čago,
prneses liter vodke, liter borovničk in neko pecivo.

Samo ne! vi2 bota raje doma.

Res vas enih ne razumem.

Pa koga misliš nategovati? 6-dnevna karta pride 124 EUR, če pa ti za preostalih 6 EUR najdeš prenočišče za ene teden...

Začni graditi (s svojim, ne s fotrovim denarjem), potem pa govori.
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Citat:
Uporabnik Komisar pravi:

Alkohol ni samo pijača, je del naše kulture. In če ga abstinenti pač niste sposobni nesti, se nič ne kujajte ampak se rajši zamislite, zakaj se slepite z utvarami, da je pitje škodljivo in da je alkohol nekaj slabega. Z glavo na zabavo.press :D To je za otročaje in nosečnice. Vsi ostali bi morali piti kot se zagre.




Hja,



Najprej - nihče od nas ni abstinent. Z užitkom popijem kozarec ali dva Vranca ob dobri srbski hrani. Pa tudi na silvester mislim nazdraviti s penino.



Drugič pa - na vsaki zabavi in vsakič znova se lahko prepričam, kako dobro "nesete alkohol" alkoholiki.

(nikako.press).
 
Nazadnje urejeno:

Komisar

Pripravnik
1. okt 2007
102
0
16
Centralni komite
Abstinenti, ki si ne upajo pogledati v kozarec, pa še kar naprej mislijo, kako zdravo in pametno živijo. :D Tipično za zadrte osebnosti, ki se nimajo poguma spustiti z vajeti in sprejeti svoje prave narave.