Novo leto

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
A se samo meni zdi, da letos pa res ni čisto nobenega vzdušja in pričakovanj?
17758-icon_confused.gif
Večina, ki jih vprašam kje bodo za novo leto, nima pojma in jim je čisto vseeno tud če bodo doma. Meni je novo leto itak čisto mimo. Vsi nekaj pričakujejo kolk bo huda fešta, pa je ponavadi glih obratno. Ob 0.00 je itak večina že koma in se potem spokajo domov.
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
jst se že 14 dni sprašujem, kaj je z mano in ostalimi, ker imam podobne izkušnje kot ti.

praktično mi je čisto vseeno kje bom za novo leto, čeprov neki se svetlika kako pa kaj, nobene evforije ne čutim in tudi ljudje okol mene nič kaj dosti nimajo tistga filinga.

a se res staramo
shocked-1.gif
 

smith

Pripravnik
18. avg 2007
445
0
16
Uff, sem mislil, da sem med redkimi, ki tako misli. kot kaže ne.

res je, letos se sploh nič ne govori o novem letu... za nekatere bi lahko reku, da bodo šli za silvestrovo spat ob 10h... penzije vsi, kaj čš
grin1.gif
)
 

flip

Fizikalc
30. avg 2007
1.659
40
48
Tud jst sm opazu, vse je nekam dolgočasno in ni tapravega vzdušja...
 

civil

Fizikalc
18. jul 2007
1.350
0
36
Sej bo prišlo tudi če ga prespite.
Meni je vseeno kje sem za novoleto, bolj mi je pomembno s kom sem.
 

kavboj

Fizikalc
30. avg 2007
2.219
0
36
Letos se nobenem nč ne da. S komerkol se meniš noben še nč ne ve kje bo, s kom bo, ker se mu itak nič ne da...
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Pa tudi ta "veseli" december je na splošno bolj revšna. Kamorkoli smo šli, je bilo bolj prazno. Tudi lokali, kjer je bila včasih gužva za znoret, je vse bolj prazno. Zgleda mamo vsi že preveč polno rit vsega.
smile-1.gif
 

Kibibi

ubloonie
20. jul 2007
3.291
0
36
Verjetno so lokali prazni tudi zaradi protikadilskega zakona.

Preveč je že vsega. Ta slavja se prezgodaj začnejo in praznovanja izgubijo smisel.

Pa še z leti se navadiš na takšna in drugačna novoletna rajanja in včasih je lahko lepo tudi doma za pečjo.
grin1.gif
 

NeGrA

Pripravnik
20. jul 2007
720
0
16
se strinjam, letošnji "veseli december" je kr neki... za novo leto mi je pa čis vseeno... itak sam da mine, kr mam ful dela januarja, tok da... čimprej se rešmo, bolš je...
če že hočeš žurat, boš žural... ne rabi bit pa novo leto zarad tega...
cool-1.gif
 

tinekr

hot mamica
29. jul 2007
1.941
0
36
46
Ma fajn je, meni je res super, pa upam, da bo leto 2008 tako hudo svetovno kot je bilo 2007.
cheer.gif

Za novo leto bomo pa doma, pa bomo si sami žur naredli, ker mi je z otrokom brezveze nekje hodit okoli po tem mrazu, za na skijanje it pa ni dopusta...
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.893
3.020
113
še en navaden dan....če mi ne bi za božič poslali voščila bi še na tega pozabil
uf-1.gif
 

zakajaltersuxu

Fizikalc
19. jul 2007
1.587
85
48
ksz

se pridružujem mnenjam. Zgleda da smo ze use dočakali kar se da Eu, Schengen, €, praktično je bilo ze precej "novih let", še Klub Goriških Študentov je priredil svoje nove leto včeraj. Tko da ubistvu sem ga ze dočakal
redface-1.gif
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
itak se vsako leto dogajajo iste stvari. isti bendi v centru lj, isti kreteni v centru lj, isto sranje v centru lj... skratka skos je isto. ne vidm užitka v gledanju na tisoče pijanih kretenov, pa še na mrazu.
ne-ne-1.gif


jz sm bolj za uživanje v dvoje. recepta pa ne izdam
tongue-1.gif
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
Citat:
Uporabnik skorpy pravi:
jst se že 14 dni sprašujem, kaj je z mano in ostalimi, ker imam podobne izkušnje kot ti.

praktično mi je čisto vseeno kje bom za novo leto, čeprov neki se svetlika kako pa kaj, nobene evforije ne čutim in tudi ljudje okol mene nič kaj dosti nimajo tistga filinga.

a se res staramo
shocked-1.gif
ja skorpy..tako je..dobila si boš moža, v kratkem
wink-1.gif
 

PNG

Fizikalc
24. jul 2007
1.103
2
38
41
papua nova gvineja :)
www.senzala.si
mi smo se tut šele včeri zmenil, kaj približno bomo počel oz. kam se bomo dal...Je pa res, da zleti novo leto počasi zgublja tisti blišč, ki ga je imel včasih. Mogoče tut zato, ker ga po kar nekaj letih preživljam v Ljubljani. Bo pa družba enaka kot eno leto nazaj v Braziliji, tako da je dober žur praktično zagotovljen
cheer.gif
 

pikapoka

Fizikalc
24. avg 2007
2.148
0
36
Domžale
Midva bova tudi kar doma, mal pri mojih, mal pri njegovih...prov ne da se mi it na ulico, kjer vsepovsod tiste petarde mečejo in je folk čist podivjan in skozlan...če je pa še mraz, pol se mi pa itak ne da it ven iz bajte.
crazy1.gif


Da bi šla pa kam v tujino, pa itak ni keša, ker gradiva in se nama škoda zdi zabit npr. 300 evrov za novoletno rajanje...če preračunam kolk štekarčkov je to...me kr glava zaboli.
bonk.gif