Novi berlingo?

tomi

Guru
1. sep 2007
17.992
9.111
113
39
MB
mogoče se pa tudi tu, prebujenci prebujajo, pa vidijo da je vseeno to bolj uporabno kot coupe suv :D
 

Vadim

Guru
2. jul 2020
3.984
5.200
113
mogoče se pa tudi tu, prebujenci prebujajo, pa vidijo da je vseeno to bolj uporabno kot coupe suv :D

Modna muha, saj pred leti so pa vsi kupovali enoprostorce in karavane, da so 1x letno šli na Hrvaško in smučati.

Kako smo mi preživeli z osebnimi avti ranga Alfe Romeo 33, Golfa 2... mi ni jasno. Še manj mi je jasno kako so družine z Bolhami prišle iz Polske na dopust na Hrvaško.
 
22. jul 2007
12.811
1.316
113
123
Ali je že kdo nabavil?
Zgleda, da jih že imajo homologirane zunaj, kaj pa pri nas?

Zajeta slika.PNG

 

kajn

Guru
5. okt 2007
2.469
1.253
113
Iskajoč brata
Smešno se mi zdi, da ko so ljudje kupovali kitajske led luči, so vsi vpili, da svetijo direkt v glavo, da so kot božično drevo.... Da je nujna druga parabola žarometov.... Sedaj pa da Phillips ven žarnice, univerzalne, je pa naenkrat vse OK...

Sedaj pa kaj je res: Ali so Alteraši tukaj vpili bullshit, ali bodo tudi tele žarnice svetile kot božično drevo direkt v glavo....
 

jezek

Guru
24. jul 2008
2.625
1.237
113
Obstaja ogromno tipov ledic, z razlicnim stevilom in postavitvijo diod. Ene so v grozdu, druge obdajajo konico, tretje na obeh bokih.... Drazje se tudi vrtijo po potrebi, da ujames najlepso difuzijo. Verjamem pa da so razlike, glede na to do so kitajke od 10 pa do 130€
 

Ledenko

Guru
18. jul 2011
2.475
862
113
Kot kaže, bomo v tem razredu dobili še enega predstavnika - in ta bo kopija, ne original:

Cena? Od 27k € dalje...... :bonk:
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.569
2.419
113
Kot kaže, bomo v tem razredu dobili še enega predstavnika - in ta bo kopija, ne original:

Cena? Od 27k € dalje...... :bonk:
Cene so šle x2 v primerjavi z 10 leti nazaj.

Zdaj bodo že male ukinjali, ker bodo predragi...
1669548559216.png


Nič 60k za električno škodo nabrat :gorjaca:
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.865
394
83
Ali se na teh gajbicah (berlingo, toyota, peugeot) tudi da vklapljat/izklapljat funkcije, kot na VW??
Zadnej/dnevne luci
Start/stop
...

Kako se ugasne lane assist lučka??? Ker kreten je to dizajniru :bonk: :bonk:

Zanima me za toyoto proace city... 2022

P.s. mtl ni siguren, bi moral probat. Samo se tezko uskladiva.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi
22. jul 2007
12.811
1.316
113
123
Berlingo ima za line assistent tipko na levi strani spodaj ob volanu, kakor tudi za S&S.
Takrat ko sem ga nabavil se ni dalo izklopiti trajno, potem pa nisem več spraševal.
Tako da sem se navadil, da ko avto vžgem takoj izklopim to dvoje.
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.865
394
83
Toyota ima SS na zaslonu v enem podmeniju.
Lane assist je pod volanom. Samo ce izklopim, pa oranzna na stevcu skos gori, kot, da je z avtom nekaj narobe. In se to gori s polno mocjo :bonk: :bonk:
 

smrkec

Majstr
5. sep 2007
1.865
394
83
Nauči se vozit pravilno, pa te lane assist ne bo motil ;)
Če bi bil to edini/prvi avto, ki sem ga vozil s to funkcijo bi še morda verjel, da je problem v meni ;) Na AC recimo, da še gre. Na lokalni ozki cesti, pa utripa skoraj cel čas v eno. Imam en del ceste, ki je res zelo naravnost, je pa tudi zelo ozka. Tukaj skoraj ne neha utripat, ker pac ne mores tako tocno vozit. In potem se zacne tezit da moram volat prijet :norec: :cheer: Saj ga skos drzim in lovim cesto...
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek in ViLiam

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.366
5.873
113
pri taščici
Kot kaže, bomo v tem razredu dobili še enega predstavnika - in ta bo kopija, ne original:

Cena? Od 27k € dalje...... :bonk:
Od kdaj je 96kw 110 konjev
 

KStoner

Majstr
31. dec 2007
2.094
165
63
Če bi bil to edini/prvi avto, ki sem ga vozil s to funkcijo bi še morda verjel, da je problem v meni ;) Na AC recimo, da še gre. Na lokalni ozki cesti, pa utripa skoraj cel čas v eno. Imam en del ceste, ki je res zelo naravnost, je pa tudi zelo ozka. Tukaj skoraj ne neha utripat, ker pac ne mores tako tocno vozit. In potem se zacne tezit da moram volat prijet :norec: :cheer: Saj ga skos drzim in lovim cesto...
poznam takšne, sj S&S te tud moti
 
  • Objave ne odobravam
Reactions: Kamele0N in ViLiam

FuriousG

Majstr
30. jul 2007
3.347
150
63
37
Asistence na teh avtih (Rifter, Proace, Berlingo) so obupne, S&S tudi, vsaj v povezavi z avtomatikom. Lane assist dela malo po svoje. Včasih prime, včasih ne in to na istem odseku. Mrtvi kot se po avtocesti redko vklopi, po ozki vijugasti cesti ga pa skoz prižiga. Z vklopljenim radarskim tempomatom dobiš morsko bolezen...
smrkec Lane assist lahko izklopiš, ampak potem ti lučka ves čas sveti. :D
 

vincent

Guru
Osebje foruma
31. avg 2007
13.196
1.813
113
Toyota ima SS na zaslonu v enem podmeniju.
Lane assist je pod volanom. Samo ce izklopim, pa oranzna na stevcu skos gori, kot, da je z avtom nekaj narobe. In se to gori s polno mocjo :bonk: :bonk:

Okrog novega leta paše, da si malo v lučkah. Še avtomastko zategovanje ročne izklopi, pa boš fasal še eno :aplauz:
 
Nazadnje urejeno: