Novi VW Passat B9

matej_

Guru
25. okt 2007
2.037
590
113
seat ima še večje sraje glede nastavljanja temperature.
ima drsnike ampak NEOSVETLJENE!

drugače me ne motijo drsniki ampak ponoči bi pa lahko bili osvetljeni.

moti me pa, da ni fizičenga gumba za izklo SS in LaneAssist in je vse v podmenijih na tablici.
 

blazko

Majstr
21. sep 2007
7.348
379
83
Potem ni čudno, da se znamka poslavlja
 

matej_

Guru
25. okt 2007
2.037
590
113
škoda za Seat, ker meni osebno so lepše oblikovani avti znotraj in zunaj glede na VW pa Škodo. je pa to čist moje osebno mnenje.

tudi nova generacija Passata mi ni več všeč, trenutna oblika mi je pa zelo.
 

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.330
9.717
113
kod Džej-Zija
Tale reč se odvija že nekaj časa. Cupra prevzema vlogo znamke Seat. Tudi razne Atece se najdejo pod okriljem Cupre, čeprav niso Š od športnega avta. Seat kot znamka naj ne bi crknil, ampak prevzel drugo vlogo, ne več kot carmaker.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic

Bakki33

Fizikalc
8. dec 2007
415
60
28
1x nastaviš notranjo temperaturo in konec. Pozabiš do naslednje zime, ko daš 1°C več. Nimaš kaj drkat +- za 0,5 °C.

Gretje sedežev? Avto mora sam ugotoviti ali naj ti greje rit ali hladi. Na vseh stopnjah: od -3, preko 0 do 3.
 
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe in Marxon

mevden

Pripravnik
17. dec 2014
131
15
18
Mislim no. Tile sliderčki za temperaturo so res debilni za popizdit, to ni dvoma. Ampak vseeno se pa sprašujem, kako pogosto pa vi nastavljate temperaturo ali nasploh drkate po klimi.

Zase lahko rečem da od klime uporabljam samo gretje sedežev in pa mogoče Max AC, kdaj kadar hladim avto na mestu. To je pa bolj ali manj to.
Sem imel passata 2018, nekaj let, sedaj že pol leta arteona 2022. Arteon ima slajder na volanu in pri temperaturi za klimo. Nedvomno pogrešam fizične tipke na volanu, za štelanje klime niti ne. Slajderja pri klimi ne uporabljam,ampak tapkam in mi je ok. Ampak tapkanje na volanu je drugačni kot pri klimi, saj se premika cela plošča, pri klimi je fiksna in ni tako moteče. Če bi se dalo zamenjat volan, bi verjetno to naredu, samo da dobim fizične tipke nazaj. To je tudi edina večja pomanjkljivost, res veliko sranje da so to implementirali v svoja vozila.
 

BigPoppa

Majstr
19. jul 2007
1.287
351
83
moti me pa, da ni fizičenga gumba za izklo SS in LaneAssist in je vse v podmenijih na tablici.
V Golfu 8 lahko lane assist izklopiš s knofom na ročici žmigavcev, je kao nek hitri menu. Jeben start stop mi pa še ni uspelo ugotoviti, tudi preko teh appov za prilagajanje izgleda ne gre.
 

crnobog

Guru
29. apr 2009
3.353
1.733
113
V Golfu 8 lahko lane assist izklopiš s knofom na ročici žmigavcev, je kao nek hitri menu. Jeben start stop mi pa še ni uspelo ugotoviti, tudi preko teh appov za prilagajanje izgleda ne gre.

Nekaj časa se je to reševalo tako da se je minimalna zahtevana temperatura motorja al kabine al nečesa, nastavla na neko absurdno vrednost, do katere nikol ni prišlo in posledično pogoji za ugasnit motor nikoli niso bili izpolnjeni.

Vem da je to šlo pri Golfu VII, kako je zdaj bo moral pa povedat mtl
 
  • Všeč mi je
Reactions: BigPoppa

Master_of_Disaster

Pripravnik
20. okt 2008
314
20
18
V Golfu 8 lahko lane assist izklopiš s knofom na ročici žmigavcev, je kao nek hitri menu. Jeben start stop mi pa še ni uspelo ugotoviti, tudi preko teh appov za prilagajanje izgleda ne gre.
Na Golf 8 imaš za ta namen bližnjice, ki si jih lahko prilagodiš, tako da to zelo na hitro pokljukaš. En poteg po zaslonu navzdol, nato pa samo poklikaš startstop in po želji line assist. Sekundo in si gotov :cool:, do naslednjega vžiga seveda :evil:.
 
  • Haha
Reactions: sajkek