nostalgija.....

brezkomentarja

Pripravnik
19. jul 2007
92
0
16
Zanima me, če se še spominjate svoje prve neuslišane ljubezni?

Torej koliko ste bili stari in ali je ta oseba vedela kaj čutite do nje?

in danes?
Kako se počutite ko ga/jo srečate?
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Stara sem bila 14 let....jao je bil lep
srce-1.gif


Je bla pa še ena velika in neuslišana. Pri 16ih. Oh kako je pa on še danes lep. Čeljust iščem po tleh vsakič, ko ga vidim
wink-1.gif
 

Bitch_inside

PEPCA 2007
18. jul 2007
3.608
1
36
Ljubljana
Sploh se ne spomnim kateri je bil prvi... imeli smo neke šolske lepotce, v katerga so ble zacopane vse dekline. Danes ga ne vidim več pa tudi če ga, itak ni vedel. To so take brezvezne otroške zagledanosti.
aplauz.gif
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
jao, jaz se spomnim ene iz konca OŠ, lol, bla lustna simpatična dobra postavca, smo vsi bli zatrapani vanjo...zdej ko jo vidim x let after..poročena z nekim rudarjem, debela ko šus pa 5 balkansih frocov. Ko ciganka...

kaj mi je te blo, se sprašujem.
 

zetko

Pripravnik
18. avg 2007
916
0
16
40
Kaj pa asistentka barbara?
evil.gif




Drugace smo mel pa tudi mi eno lustno sosolko v osnovni...zdaj je pa neka zafiksanka...da bruhas
crazy1.gif
 
Nazadnje urejeno:

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
Ma za une, k smo se vsi metal mi ni žal, ker so itak vse ratale čudne in so že na pol poročene z enimi čudnimi tipi.

Najhujše je to, k se je kakšna za tabo metala in je nisi šmerglal. Potem jo pa dones srečaš in sam
srce-1.gif
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.902
3.023
113
V srednji šoli sestrična od kolega simpatična prijazna huda športnica, postava
bonk.gif
...čisto druga skrajnost
 

Chief_Wiggum

Fizikalc
24. jul 2007
1.064
3
38
Iz osnovne šole se bolj mal spomnim, ker je tega že kar nekaj let. V srednji šoli pa sem bil zaljubljen v Sabino ( uf, lepo ime
smirk-1.gif
), pa ona tega seveda ni vedela. Od srednje šole naprej, pa je potem nisem več srečal. Če bi jo, pa tudi dvomim, da bi kaj ekstra čutil.

Dobra tema BTW.
 

Goran_82

Fizikalc
21. jul 2007
1.539
2
38
Uf, se spomnim svoje prve ljubezni iz konca osnovne šole...sva 'kao' hodila 6 tednov
grin1.gif

Potem pa si je v srednji šolo našla nekega modela, pri 19. imela otroka...potem pa je tip odšel. Sem jo ene parkrat videl v zadnjih letih, videt ni niti malo srečna
frown-1.gif
 

Goran_82

Fizikalc
21. jul 2007
1.539
2
38
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Kaj pa se šteje pod prva?
grin1.gif
Držanje za roko, prvi french kiss, prvi sex?

Tista, za katero prvič rabiš več kot pol leta da jo preboliš/'pozabiš'
grin1.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Aha, torej nič od tega naštetega.
grin1.gif




Nič s čustvi povezanega. Kolega sva še zmeraj.



EDIT: vzame nazaj.. šele zdaj videl, da se gre za neuslišano ljubezen. Bi moral konkretno premislit za katero se je sploh šlo.
crazy1.gif
 
Nazadnje urejeno:

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.273
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Ne, samo baje sem že v vrtcu norel za eno kakorkol ji je že bilo ime.... Sara, Lana, nimam pojma. V OŠ, pa noriš itak za vsako, k te lepo pogleda, pa se ti nasmehne.
grin1.gif
 

darwin

Majstr
17. avg 2007
549
313
63
Ni sicer prva, je pa tista, ki mi je največ pomenila.
V srednji šoli. Ena punca je v meni prebujala veliko simpatijo in ko sva o njej začela govoriti s takrat najboljšim prijateljem, sva ugotovila, da do nje oba čutiva enaka čustva.
Naredila sva eno svinjarijo, zanjo sva vrgla kovanec in dobil jo je on.
Sedaj sta že nekaj let prekrasen par in po vsej verjetnosti bo tako tudi ostalo. Občutek je sicer precej čuden. Včasih se s čudnim občutkom zavem, da bi bil lahko na njegovem mestu, če bi se kovanec drugače obrnil. Sva pa obljubila, da njej za kovanec ni treba vedeti. Zaenkrat.
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
u hudo, sicer pa bolje kovanec kot pretep do konca
wink-1.gif
po drugis strani, ce sta onadva srecna, verjetno vidva neb bla tako zelo, ker vseeno nista ista cloveka hehee, sicer ga pa bo pustla pa lahk poizkusiš še ti, konec koncev si drugi v vrsti po vseh pravilih kovanca.
 

ChickenBoy

Fizikalc
27. avg 2007
1.918
0
36
40
@darvin najdi si drugo. Podobno je bilo tudi pri meni enkrat in jo je potem kolega dobil. Pa so vsi govoril, sej potem boš ti na vrsti. Vendar se ljudje čez leta spreminjajo. Sploh v srednji šoli smo vsi še večinoma otroc in mlečni v faco. Tko da, ko bosta šla narazen bo ona itak grda in ti ne bo več mar za njo.
evil.gif