nostalgija.....

Cavalierka

Pripravnik
19. sep 2007
118
0
16
osrednje-slovenska
Citat:
Uporabnik brezkomentarja pravi:
Zanima me, če se še spominjate svoje prve neuslišane ljubezni?

Torej koliko ste bili stari in ali je ta oseba vedela kaj čutite do nje?

in danes?
Kako se počutite ko ga/jo srečate?

Kaj pa kakšen tvoj komentar, izkušnja?
evil.gif
 

PNG

Fizikalc
24. jul 2007
1.103
2
38
41
papua nova gvineja :)
www.senzala.si
ksz

prva taka, neuslišana je bla u šestem razredu osnovne šole....s frendico sva ble zatrapane u dva tipa iz osmega klasa in ker sta nama bla oba obema všeč, sva mele dogovorjeno, da če ena enga dobi, ma druga drugega. No, ne ena ne druga ni dobila nobenga
evil.gif

Je blo pa pol u srednji u druge letniku, ko mi je bil všeč en iz četrtega....joooj....luškan za znort, ampak čist zasanjan....sicer ga zdej že par let nisem vidla, ampak nazadnje je bil še vedno mmmm.....me pa prav zanima, če se mu je sploh kej sanjal, da mi je všeč.
 

darwin

Majstr
17. avg 2007
549
313
63
Citat:
Uporabnik Diablo pravi:
u hudo, sicer pa bolje kovanec kot pretep do konca
wink-1.gif
po drugis strani, ce sta onadva srecna, verjetno vidva neb bla tako zelo, ker vseeno nista ista cloveka hehee, sicer ga pa bo pustla pa lahk poizkusiš še ti, konec koncev si drugi v vrsti po vseh pravilih kovanca.
Nee, sej situacija ni tako desperatna, kot mogoče zgleda v prejšnjem postu. Tisti kovanec takrat je bil predlagan čisto za foro, ker sva bila s prijateljem tako ali tako prepričana, da veza v nobenem primeru ne bo trajala več, kot do naslednjega leta (zato ni bilo pesti). Namesto tistega 'čudnega občutka' bi se bolje izrazil z 'zanimivim občutkom'. Kako bi dejansko bilo v drugem primeru (bi-bilo-če-bi-bilo), hmm, kaj pa vem.
Se pa pravici do nasledstva po zakonu kovanca odpovedujem, saj se nekako držim (na splošno) tistega pravila o prijateljevih bivših. Še posebej takrat, ko so bile veze bolj resne in čustveno močnejše. Na koncu je na svetu še vedno približno 3 milijarde babnic, pravih prijateljev pa ni ravno toliko. So se pa tudi tista moja čustva do nje že shladila.
Z njo sva danes zgolj prijatelja.

Citat:
Uporabnik ChickenBoy pravi:
@darvin najdi si drugo. Podobno je bilo tudi pri meni enkrat in jo je potem kolega dobil. Pa so vsi govoril, sej potem boš ti na vrsti. Vendar se ljudje čez leta spreminjajo. Sploh v srednji šoli smo vsi še večinoma otroc in mlečni v faco. Tko da, ko bosta šla narazen bo ona itak grda in ti ne bo več mar za njo.
evil.gif
Sem imel zaradi tako obrnjenega kovanca možnost najti eno čudovito osebo, ki mi je v življenje prinesla kup izjemno lepih trenutkov.
Ja, srednješolski časi so bili precej zanimivi. Ravno toliko zrasteš, da misliš, da si odrasel, v resnici si pa še ves zelen. Včasih mi je kar malo nerodno
redface-1.gif
 

brezkomentarja

Pripravnik
19. jul 2007
92
0
16
No pa še moja izkušnja:

Moja prva ljubezen me je doletela pri trinajstih. Bil je lep, prijazen in vedno nasmejan, pa tudi zelo priljubljen pri puncah.
Zame ni vedel da obstajam (med nama je bilo 5 let razlike, kar je v tistih letih ogromno), jaz pa sem bila v njega zaljubljena 2 leti
bonk.gif


14 let kasneje se slučajno srečava in on je še vedno lep, prijazen in nasmejan in kar je najboljše od vsega: situacija se je obrnila. Moram rečt, da ni boljšega za dvigovanje samozavesti kot to da te prva neuslišana ljubezen začne osvajat.
redface-1.gif


p.s. cavalierka pridna bodi!!!!!
hysterical-1.gif
 

DizzyReed

Shmoo
5. avg 2007
7.593
179
63
41
Ljubljana Moste
juretov.blog.siol.net
ja, moja prva neuslišana ljubezen je bila na koncu osnovne šole... še zdej se je spomnem... dolgi rjavi lasje, pa res črne oči. sva skupaj trenitala, bla sva celo v isti ekipi, še celo eno medaljo sva skupaj osvojila...

no potem je prišla pa moja druga neuslišana ljubezen, ki je pomembnejša, je tudi full dolgo trajala vsa kolobocija... sicer je bila neuslišana, ampak zdaj imava po 7 letih spet priložnost... ja, čudna so pota ljubezni...
tongue-1.gif
 

Diablo

Fizikalc
19. jul 2007
5.360
3
38
ce je prelep pol je ziher gej...

aja pa vcasih sem mislil da so tipi bolniki s svojimi dejanji, pa vidim da ste se zenske vecje bolnice
evil.gif
 

Kiri

Pripravnik
15. avg 2007
498
0
16
39
Murska Sobota
Obišči stran
KSZ...
no, ja...neuslisane se res ne spomnim...se pa spomnim svoje prve res velike ljubezni s katero sva kar nekaj casa bila skup, potem pa se razsla. Pred kratkim se je porocila...se vedno me vsakic, ko jo vidim, malo stisne v zelodcu. Sicer ne vem zakaj, ampak...
smile-1.gif
 

Michkena

Pripravnik
4. avg 2007
750
-10
16
Citat:
Uporabnik brezkomentarja pravi:
Zanima me, če se še spominjate svoje prve neuslišane ljubezni?

Torej koliko ste bili stari in ali je ta oseba vedela kaj čutite do nje?

in danes?
Kako se počutite ko ga/jo srečate?

hehe... sem se prav nasmehnila, ker se nanj nisem že dolgo spomnila...
fuul starejši, danes sem jaz nekje v njegovih letih takrat, torej je bil seveda lahko le simpatija...
čisto ta prva simpatije, še iz OŠ pa je danes zguba, narkoman, iz sebe ni naredil nič..
 

dekca

alter gentleman
25. jul 2007
3.964
0
36
123
Citat:
Uporabnik brezkomentarja pravi:
Zanima me, če se še spominjate svoje prve neuslišane ljubezni?

Torej koliko ste bili stari in ali je ta oseba vedela kaj čutite do nje?

in danes?
Kako se počutite ko ga/jo srečate?
Jaz se spominjam še zelo dobro, vedela je tut, pa če bi mi danes pomigala vsaj s prstom, bi ji lizal čevlje.
tongue-1.gif

Od takrat naprej sem bolj utrjen...
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Moja prva ljubezen je trajala tam nekje 7. in 8. razred. Bil sem zaljubljen v eno punco, ki je bila takrat res zelo popularna, hot in oh in sploh. Poskusil sem in postal intelektualna [censored].
grin1.gif
Resno, bil sem zaljubljen v najboljšo prijateljico. Sedaj ima enega starejšega tipa, postala je mozoljasta, zapuščena in nezanimiva.
Moja največja ljubezen (in verjetno tudi res prva prava) pa se je začela na koncu 2. letnika. Z eno sošolko sem na razredni fešti preživel eno lepo hot noč in razvilo se je, kar se je. Bil sem res totalno zacopan, mislil sem, da ne bo nikoli konec, ko pa je dobila fanta, sem jo pa čez noč pozabil. Trajalo je do zimskih počitnic v 4. letniku.

O drugi, priznam, še včasih razmišljam. Mogoče mi je tudi malo čudno, če sem v njeni bližini. Ampak jaz sem res mislil, da je ona the one, da jo bom enkrat že dobil, ker so tudi drugi govorili, da sva čisto za skupaj. Vendar ima življenje svoja pota.

Najbolj zanimivo pa je, da sta mi do sedaj obe veliki ljubezni na koncu priznali, da sta tudi oni dve čutili podobno kot jaz.
bonk.gif
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.393
1.356
113
ksz...

Prva neuslišana (prejšnje so bile uslišane
evil.gif


Potem zavrtimo čas nekaj let naprej, ob koncu 8. razreda mi je bila všeč sošolka, ampak seveda spet ni vedela... Zanimivo, ko si je našla tipa, so se čustva v trenutku ohladila... Danes je ženska žal kar malo zabluzila v lajfu
rolleyes-1.gif


Potem sledijo uslišane ljubezni...
cheer.gif


Resnejša štala je bila v 4. letniku srednje šole, ko sem postal totalna intelektualna [censored]... Kriva je bila ena sošolka, s katero sva bila čisto normalna prijatelja, dokler ni prišel 13. februar (zakaj že 13.? Ker so bili 14. feb. informativci in smo na šoli imeli valentinovo že dan prej...
hysterical-1.gif


Vsaka šola nekaj stane
aplauz.gif


Potem spet sledijo uslišane variante
grin1.gif
 

Tamara

mX's girl
23. jul 2007
3.718
0
36
43
vedno korak pred tabo
Opažam, da je veliko naših neuslišanih slabo končalo (droge, pijača, zanemarjenost...) hehe ne vejo kaj so zamudili.

Sem se pa spomnila še enega...stara sem bila 16 let, on je bil kar nekaj let starejši. Še ko ga danes vidim, ratam mokra
grin1.gif


@tony: zanimivo kako nam "slabe" odločitve spremenijo življenje, a ne?
smirk-1.gif


Jaz imam še danes občutek, da bom končala z mojim sošolcem iz OŠ, pa ne vem zakaj. Aja, nimava stikov drgač
hysterical-1.gif