Nezanimanje za lastno varnost?

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.963
3.256
113
Tvoje sporočilo tukaj je kot bi se prodajalec Kirby sesalca spraševal kako so ljudje taki pujsi, da ne dajo nič na čistočo lastnega doma. Vložek v Kirby pa je ja tako nizek v primerjavi s tem kako čisto je potem vse.
 

zomirp

Fizikalc
20. maj 2008
2.993
0
36
Lj - Vič
Citat:
Uporabnik Telefunken pravi:
Ja za tvojega Audija se že splača kakšen kasko. Moj ima že 12 let. Po eni strani sem lahko vesel ko se mi kdo zabije v že kak podrsan ali utolčen del le da pri tem moram pazit da mi ne dajo totalke
evil.gif

Sej imaš tudi delni kasko (zavarovano divjad, vsa stekla, svetlobna telesa, ogledala, parkirišče), cena je pa odvisna od KW motorja in ne vrednosti avta. Mi imamo tako zavarovana oba avta. Se zelo splača.
zmaga.gif
 

B81

22. jul 2007
34.542
8.986
113
Ti si predstavljaj, da te kliče nekdo pred letom ali dvemi v zvezi s tem in si še predstavljaj, kaj bi moral tale govorit, da bi bilo zate zanimivo.
 

CyberShot

Pripravnik
2. jun 2008
523
0
16
Maribor
Citat:
Uporabnik mtl pravi:
Če ti mesečno ostane -100 (pozor na tisti minus pred 100) EUR ali še več, da sploh preživiš, je malce težko še vplačevati varčevanje 50 EUR ali več. Kaj praviš?

Če ti čez 30 let namesto -100 € ostane 45.000 (ali še več) pa je itak vseeno.
cheer.gif
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Kar ene punčke prodajajo zavarovanja, potem pa povprašaš po kaki storitvi katere ne vzame vsaka stara mama, pa obnemijo. Jasno da ne jemljejo ljudje zavarovanj od takih, tako kot se ne bi pustili operirat lokalnemu mesarju.
 

Gox

1.200. registrirani uporabnik
24. sep 2007
1.978
69
48
44
www.citroenar.com
Jaz sem prav alergičen na klice zavarovalniških agentov ... ko jih bom rabil in se bom odločil za zavarovanje jih bom sam poiskal ...

1x mesečno me kličejo neprestano z ene in iste zavarovalnice. Že neštetokrat sem jasno povedal da ne želim prejemati klice, in mi vsakič obljubijo da ne bodo več poklicali. Naslednji dan pa ponovno klic in to kliče sodelavka od tiste ki je klicala dan prej ... Sedaj imam na telefonu programček Black list in noter vse telefonske agentov te zavarovalnice, tako da me ne motijo več.

Zav. agentov ne maram tudi zaradi tega ker obljubljajo vse, so vsi sladki .... ko pa dejansko pride do primera pa se odnos spremeni tudi za 100% ...

Smo pol leta nazaj imeli primer ko nam je na AC izpod kosilnice (Unimog-a) cestnega podjetja, priletel v avto kos (10cm) cev auspuha. Razbilo je voznikovo steklo, zvilo okvir vrat in porezalo mamo kot voznico po glavi.

Avto je bil ocenjen totalka, mama je vložila zahtevek za odškodnino za strah. Še dobro je bilo da je na AC-ju uspela varno ustavit, brez nesreče. No po vsem tem je bil odgovor zavarovalnice, da iz vsega tega ni razvidno da je prišlo do kakršnekoli poškodbe oz škodnega primera ... lahko pa vložimo tožbo proti zavarovalnici ... res lepo od njih ...

Zakaj ne maram še zavarovalnic ... pred 20 leti sem še kot otrok s kolesom zletel z mosta v potok in se poškodoval. Takrat sem imel veljaven izpit za kolo, kjer je pisalo da velja za samostojno vožnjo v cestnem prometu. Zaradi 3 razbitih zob sem hotel odškodnino ... zavarovalnica je trdila da se jaz se ni smel sam vozit po cesti, brez spremstva, čeprav sem to dokazoval z veljavnim izpitom ...

Ah, zavarovalnice kot zavarovalnice ... ko te rabijo ponujajo vse .. ko ti njih rabiš pa si zadnji na svetu ...

Pri klicu po telefonu te vpraša če te lahko zmoti za par minut, vljudno ji povem da sem v službi na delu na stroju in ne morem stroja ustavit za minutko ali dve, ona pa kar naprej hitro ponuja naložbeno zavarovanje .... hvala lepa ...

ko se bom odločil bo sam šel do njih ...

Lp