[NAVIGACIJA] Navigon MN6

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Žal, tega trenutno ni za dobit .... upamo lahko le, da enkrat bo.
confused-1.gif
 

Odyssey

Pripravnik
9. okt 2007
756
3
18
A dela Navigon Mobile 6.2 na WM6?
Meni nikako noče delat - se ne zažene
6.0 dela s tem da me velikokrat vrže ven iz programa.
 

yanik

gps navigator
18. avg 2007
652
0
16
Šmartno ob Paki
Tudi meni Navigon noče in noče delati na WM06.
Na WM05, ga nisem sprobal.

Mi pa ostale stvari WM06 toliko bolje delajo, da ne mislim samo zaradi tega iti nazaj na WM05.
 

Odyssey

Pripravnik
9. okt 2007
756
3
18
Mi je končno uspelo instalirat in spravitdalje da dela solidno, in hitreje kot je recimo v originalu!

Lp
 

Odyssey

Pripravnik
9. okt 2007
756
3
18
Na dlančniku hx4700 imam WM 6.1

Namestitve sem se lotil tako da sem najprej skopiral mape 2577 in MN6 na kartico.
Potem sem še na pcju zagnal namestitev na update 6.2 build 818

Nato sem vtaknil kartico v dlančnik in namestil aplikacijo. Potem sem aplikacijo "popravil"
Nato pa še sledil tem navodilom (kako hitreje zagnati aplikacijo in kako pospešiti odzivnosti menijev).
1.
Dodati sledečo vrstico v navlib.ini (seveda ustrezno popraviti vnos če imate CF ali SD kartico in kje imate mape za MN6 na kartici) pri meni zgleda takole :

[DB]
FileName=\CF Card\MN6\Maps

2.
Zamenjati datoteko MN6ResourcesBinary.res
za VGA dlančnike: vga
za QVGA dlančnike : qvga

3.
Zamenjal (prepisal) komplet vsebino mape VGA ali QVGA z spodnjo vsebino (na povezavi so posodobljene ikone)
za VGA : vga mapa
za QVGA : qvga mapa

4.
Zamenjal datoteko ApplicationSettings.xml v mapi MN6\Settings

za VGA dlančnike zamenjajte z tole različico : app vga
za QVGA dlančnike zamenjajte z tole različico: app qvga


Za varčevanje z prostorom sem pobrisal QVGA mapo iz MN6/Settings/Data (ker imam VGA dlančnik)
Če imate QVGA dlančnik pobrišete VGA mapo. Pobrišete tudi TMC mapo če nimate TMC sprejemnika.

Nato sem komplet MN6 mapo prestavil iz kartice v root mapo spomin dlančnika (cca 16Mb), mape ostanejo na kartici!

Še enkrat popravil Navilib.ini (popraviti pot do datoteke Advisor.sfs)
vnos je treba popraviti tako(če ste dali MN6 v root):

[Properties]
ConfigFilesDir=\MN6\ConfigFiles\Advisor.SFS

Zagnal program in dela! Program se odziva cca 50% hitreje kot prej!

Lp
 

OldSkul

gps navigator
20. jul 2007
1.866
12
38
na ppcwarez je ravno danes en dal navigon 6.5 za wm6 gor

EDIT: Ne gre za 6.5, gre za 6.2-se mi zdi
lp
 
Nazadnje urejeno:

Company

Pripravnik
7. okt 2007
787
6
18
Navigon 6.5 iz tvojega posta dela tudi na mojem Ipaq rx5940, ki ima WM5. Kolikor vidim, ima vključene verzije za 2003, 05 in 05.
LP!
 

EasyW

Zelenc'
19. maj 2008
3
0
1
Evo kako naj začnem. Je kakšnemu že uspelo spraviti Navigona za symbian s60 telefone v stanje delovanja. To mislim po alternativni poti ne preko njihove štacune kjer te odrapnejo za 100€. Prebrskal sem skoraj cel forum in od te variante se zelo malo govori kot da ne bi obstajal ali ne bi bila dovolj zanimiva. Samo jaz poznam najmanj 15 ljudi katere bi taka stvar zanimala vključno z mano seveda. To je bilo moje prvo vprašanje kot drugo me zanima tisti ki ste se razkurili in se odločili da svoj dnar namenite tudi tej zadevšni in imate na telefonu licenčno zadevo (kar bi pri meni bilo nekoliko težje saj nimam dostopa do omrežja z brsklanikom telefona ali prenos podatkov za kaj takega bi moral nadgraditi moj paket pri ponudniku internet storitev) kako mu zadeva deluje. S tem mislim tekoče delovanje ala tomtom to mi je najbolj pomembno kot verjetno vsem.
No naj bo zaenkrat to to zagotovo se še slišimo.
L.p
cool-1.gif
 

MiKi5

gps navigator
20. sep 2007
652
0
16
Ljubljana
Glej, jaz sicer nimam Symbian telefona, zato ne morem sprobavati prav preveč, je pa zadeva bolj ali manj žalostna. Software za Symbian je najnovejši v6.03 in za Symbian software so izdane posebne mape. Torej mape PDA/PNA na Symbianu ne delujejo. Kot dokaz temu je tudi sama stran navigon.de, kjer lahko vidiš pokritost slovenije pri PNA napravi ter pri Symbian. Razlika je očitna.
Torej, edini kolikortoliko OK program za Symbian je McGuider z serije Sygic ali Maporama. To je vse eno in isto.
Lp!
 

zlatorog

Pripravnik
25. okt 2007
73
0
6
Imam tole napravo Navigon 5100 in karto na SD z oznako NT072 Europa MN6.map . Napiše mi da je karta stara že 1.leto. Kakšna je oznaka nove karte za 5100 in kje se jo da nadgradit. Hvala. Sem še zelen pri teh rečeh.
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Nova karta je Q2.2008 .
Nadgradnja kartografije je možna na njihovi strani in sicer z dodatkom FreshMap, kjer si lahko posodobiš tako karte, kot tudi POI točke.
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
Ve kdo bi dobil karte za symbian, ce so druge? Jaz jih namrec ne najdem, bi pa rad probal zadevo.