[NAVIGACIJA] Navigon MN6

brabos1

Zelenc'
1. apr 2009
28
0
1
TUPLI
Hvala za hiter odgovor...sem prebral nekaj navodil...uspelo mi je tdi najditi tudi mape Q1 2012 Maps vendar koto naložim
na napravo mi sploh ne ponudi navigiranja. Zgleda tako kot da ne najde kart. Očitno nekaj delam narobe.Še kakšna ideja?

še nekaj...v mapo navigon na napravi sem kopiral Q1 2012 Maps...sem naredil kaj narobe...?

lp brabos1
 

TUPLI

Fizikalc
12. jul 2010
4.703
0
36
All World
Na navigaciji imaš Mobile Navigator Version 7 . Ti samo išči Q1 2012 Navigon Maps MN7 je pa izšlo sedaj v aprilu .Končnica je npr Slovenia.map
 
Nazadnje urejeno:

sekundarc

Pripravnik
13. nov 2010
62
0
6
Celje
V roke sem dobil Navigona 43 max Series. Ob vklopu se mi pojavi zapis v treh jezikih, češ da se software ne more zagnati ter da naj resetiram napravo in rešujem problem pri Navigon Service Center.
Ko ga priključim preko kabla na računalnik lahko dostopam le do SD-ja kjer so karte, mapa od notranjega pomnilnika navigacije je prazna.

Ima kdo mogoče kakršnokoli idejo kaj narediti. V kolikor se ne da Navigona rešit bi prosil za navodila kako bi lahko GPS delal tudi s katerim drugim software-om.


Hvala za razumevanje
 

j4sp3r

Zelenc'
16. apr 2011
8
0
1
Mene pa zanima, kako odpraviti sledeč problem. Imam Galaxy S3 z internim pomnilnikom 16gb...namestil sem si Navigon v.4.1.2...vse lepo in prav, ko pa me vpraša ali želim namestiti karte preko računalnika ali preko wifi in izberem drugo opcijo, pa mi javi, da ni pomnilniške kartice in, da namestitev ni možna...res je - sd kartice nimam, vendar pa imam še več kot dovolj prostora na internem pomnilniku...mi lahko kdo priskoči na pomoč, kako rešim zadevo? hvala že vnaprej
 

Jodlar

Pripravnik
20. jul 2007
742
0
16
Hvala!
Kaj pa RealityView? Sedaj pri starih MN6 so jct datoteke, pri MN7 nfs, jih dam isto v RealityView mapo?
Pa radar datoteke s končnico pom, kam jih dam na napravi 71oo?
Hvala, Jodlar
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.298
3.408
113
Hitreje boš rešil če greš do Mobitela in kupiš16 Giga kartico za 10 €
 

Jodlar

Pripravnik
20. jul 2007
742
0
16
Hvala za nasvet ampak kartico imam 8Gb, dovolj veliko. Sprašujem kam kaj prenesem, ker so v MN7 paketu kart končnice, ki jih pri MN6 ni bilo!
 

Jodlar

Pripravnik
20. jul 2007
742
0
16
No, tako je. Če dam na napravo Navigon 7100/7110 zemljevide MN7 Q4/2012 (kjer so posamezne države v .map datoteki) naprava ne prepozna zemljevidov in po vklopu napiše, da ni nameščenih zemljevidov. Če pa dam zemljevide za MN6.XX Q3/2012 (Evropa je v 3h delih, severna, vzhodna in južna) pa zemljevide prepozna in dela OK.
Še vedno pa ne vem kam naj namestim "radarje".
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.311
631
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
auč, se posujem s pepelom, model 7100 podpira mn6 verzijo kart...lahko ga pa malo sfriziraš in boš lahko uporabljal tudi MN7 zemljevide
grin1.gif
 

Nenad

Zelenc'
24. avg 2013
1
0
1
Probaj tako, da vgasneš napravo in držiš 6 sekund gumb vklop/izklop, in nato spet držiš 6 sekund za vklop. Nato se ti bo pojavil nek napis in ubogaj navodila
smile-1.gif
V kolikor imaš 4310, lahko potegneš program zanj in naložiš na kartico. Saj mislim da imajo ti še program na sami kartici. Probaš pa lahko tudi preko navigon fresh, če ti bo šlo naložit program.