[NAVIGACIJA] Navigon MN6

bojch

Pripravnik
4. okt 2008
67
0
6
Zanima me, če je komu že uspelo dobiti slo glasovno vodenje in slo prevod za Navigon Symbian.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.834
1.061
113
www.adriamedia.si
OK, kratko vprašanjce: na Galaxy S sem si dal Navigon, da vidim, ali se to splača kupit.
Problem je, ker dostikrat napiše, da ne zna izračunat poti (recimo zadnjič iz središča Nice do hotela v Monte carlu, ko pa sem za coilj dal eno lokacijo 3 ulice naprej, se je pa znašel). Napiše, naj v settingih omogočim plačljive avtoceste in nastavim tip vozila na avto, ampak vse to je, dela pa še vedno ne ...
Ima kdo kako idejo oz ali je to splošna značilnost navogone? Ker če je, bo treba kupit nekaj drugega ...

Aja, Mobile Navigator 2.6.1, build 188, NK 317
version.xml fajl pa prvi, da gre za 2.6.1 EU MN7_ANDROID_TRIAL
 
Nazadnje urejeno:

Frko

Pripravnik
24. jan 2008
649
0
16
Mogoče je haklc v "TRIAL", saj marsikakšen program te vrste sicer deluje, ne pa 100% z vsemi funcijami.

LP
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.834
1.061
113
www.adriamedia.si
@monaco: karta francije je. In monaco je na njej. Karta torej ne bi smela bit problem ...

@frko: ce v trialu ne dela navigacija, zakaj potem sploh trial verzija? Ker to se meni ne zdi neka manj pomembna funkcija, ki v trialu pac ne dela ...
 

Frko

Pripravnik
24. jan 2008
649
0
16
"Trial" pomeni preizkusni brezplačni program - ponavadi za določen čas - npr. 30 dni in ima lahko vse funkcije kot original program , ali pa določene niso dostopne npr. v programih za obdelavo slik Shrani, razni efekti in filtri oziroma so le ti omejeni na minimum, zato sem tudi napisal da je mogoče lahko vzrok temu da je Trial

LP
 
Nazadnje urejeno:

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.834
1.061
113
www.adriamedia.si
@monaco: bil sem v Nici, hotel sem v hotel v Monaku (hehehe ...). Pa se mu je zalomilo.
@Frko: ni mi jasno, zakaj preizkusna verzija (ja, dobro vem, kaj je Trial verzija) ne bi znala izpolniti ednie pomembne in najbolj osnovne funkcije: odnavigirat od A do B ...
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.834
1.061
113
www.adriamedia.si
Danes malo potestrial (pri nas, po po nemčiji). Kadarkoli je meja vmes, umre ... Znotraj države pa dela OK.
Nič, kaj drugega bo treb asprobat, Navigona ne bom kupoval, ne zaupam, da bo delal, z vračanjem denarja se pa ne mislim j... Kje se kak iGo stakne za sprobat?
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Dej ti tole malo razloži, mene Navigon čist lepo pelje iz Ljubljane do Zuricha. O kakšni karti ti to govoriš, ker jaz imam tudi vsako državo posebej. Izklopi opozorila na meji in ti ne bo nič "prekinjal".
 

Dik

Fizikalc
28. okt 2007
1.535
76
48
Od križišča mal naprej na desno
Ja ne vem, enkrat sem dol potegnu mapo evrope in ko sem razpakiral je bila cela evropa posebej ( avstrija.map, nemčija.map...). Potem sem hotel da me pelje nekam v Nemčijo in mi je hudič javljal da ne more izračunat poti. Nato sem še enkrat potegnil evropo dol, tokrat centraleurope.map in me je vozil bp čez mejo. Imel sem izklopljena opozorila na meji in vklopljen prehod meje ali kaj že. Lahko da se motim samo tako je bilo pri meni. Uporabljam pa navigon 2100.
 

Accord

Pripravnik
2. sep 2007
959
21
18
Do Navigona verzije 7 so mape združene (europa, central europe, west europe ipd.), od verzije 7 naprej so karte po državah.

Verjetno imaš verzijo sw-ja pod 7.
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
So bile ze v sestici nekatere mape locene, italija, nemcija, francija, ne pa vse, to je pa res.
 

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.119
8
38
Jaz uporabljam navigon ze uh, ze od verzije 5, nikoli nisem imel teh tezav vse do danes. Pa sem imel vse mozne skrekane verzije, zdej kupljeno, tko da cudno. Tista o cezmejnih opozorilih je pomoje cist brezzvezna. Imam in imel vedno vklopljeno pa ni nobene tezave. Itak si samo en screen butne ven, ki ga samo zapres.
 

Alix

Zelenc'
6. feb 2012
21
0
1
Nazarje
Fantje a bi biu kdo od vas tok prijazen pa mi poslal tiste 3 mape v datoteki Sound za slovensko vodenje?
Lepo prosim ker sem dobil za MN7 pa niso kompatibilni.Vnaprej se zahvaljujem!
 

brabos1

Zelenc'
1. apr 2009
28
0
1
Imam eno vprašanje za poznavalce Navigonov.
Prvo kot prvo sem prebral cel forum namenjen Navigonu in sem kar malo zmeden.

Dobil sem namreč Navigon Canada 310 .Nam njemu so podatki:
MobileNavigator
VERZIJA: 7.0.12 (build -1104)
PROGRAM:080922-2149
Na njemu je instalirana karta Europe Q3 2008.

Rad bi si naložil čimnovejše karte na napravo pa ne vem karere.Prvo bi rad vedel kaj je to MN6 in MN7..Katere karte bi moral
iskati,da bi mi naprava delala?

Rad bi si naložil tudi slovensko vodenje in pa slovenski meni seveda če obstajata.
Nekaj sem gledal na "pašnikih" za karte pa ne vem katere naložiti.Katera karta ima najboljše pokrit o Slovenijo in pa Balkan?

Kako pa je z nadgradnjo softwer-ja? Na uradni strani sploh nisem našel te naprave ..tako da sploh ne vem če se to da?

Vem da je kar nekaj vprašanj ..tudi začetniških toda z Navigonom pa res nimam nobenih izkušenj.Sicer pa bo takim poznavalcem
kot so nekateri na forumu vzel opar minut za odgovor zato se že vnaprej zahvaljujem.

Konec koncev pa je zato forum da si med seboj izmenjamo izkušnje ,mar ne

lp brabos1