[NAVIGACIJA] MioMap v3.2 PDA

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Malo sem čekiral forum in opazil, da ima vsak navi program svojo temo, razen MioMap nisem zasledil, zato sem odprl to temo, kjer bomo debatirali o omenjenem programu.
Torej, napišite, kakšen skin uporabljate, z čim niste zadovoljni, kako ste kaj rešili ... itd.
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Tukaj na tem linku imate Fusion skin za MioMap.
Zadeva je zanimiva, saj si lahko izgled enostavno prilagodite glede na razpoloženje.
Vse to upravljate v napredne nastavitve -> nastavitve cocpit-a.
Edino malce moteče je, da v kolikor si nastavimo svoj izgled in po končani navigaciji ko zapustimo program, se po ponovnem vklopu programa samodejno prestavi na Default.

Link za skin: http://www.2shared.com/file/2627157/6fe8ad1b/data.html
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Nardil sem mimogrede še v letošnjem letu en loading screen za MioMap.
Na spodnji sliki lahko vidite, kako zgleda ...
wink-1.gif


EDIT: če kdo želi, mu lahko ta data.zip fajl pošljem oz. tukaj prilepim.

jaMsEAs_H5xu3Lrs903-O.jpg
 
Nazadnje urejeno:

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Lep pozdrav v novem letu .... hiik
Ne, ta skin ne deluje v pokončni postavitvi. Sem pravkar probal, preden bilo kaj napišem.

Lp
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Kot sem rekel .... dnevna shema za pogled na zemljevid.
Enostavno si jo shraniš v mapo Mio -> Schemes
Nato jo izberete v programu ...
cheer.gif


EDIT: sem mel čas pa sem malce oblikoval.
V kolikor po kaj časa, lahko pričakujete tudi nočno shemo By ... Hitman .
cool-1.gif


 

Priponke

  • 177356-Hitman_big_poi.zip
    4,2 KB · Ogledi: 404
Nazadnje urejeno:

lipan

Pripravnik
4. sep 2007
200
0
16
Sem naložil shemo in je super imam le eno pripombo in sicer na makedamsko pot-modra kot reke.
Bi se dal kaj skombinirat z rujavo ali črno?
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Hvala za opozorilo. Bom jutri uredil zadevo, ter jo ponovno naložil.
Vsaj nekdo, ki je zadevo dolpotegnil, si jo ogledal in pohvalil. Pomeni, da trud ni bil zaman.
cheer.gif
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Popravljeno ! Neasvaltirane ceste so sedaj črne barve.
 

Priponke

  • 180111-HitmanBigPOI.zip
    4,2 KB · Ogledi: 417

vojec

Zelenc'
16. jan 2008
26
0
1
Bom naložil, hvala. Sedaj uporabljam link: http://blogger.xs4all.nl/rubenb/archive/2007/03/14/191594.aspx Skin je zelo čist. Izgled je mogoč samo v ležečem pogledu (sem se zajb... da sem poštekal) tako da predno skopiraš na PDA nastavi na ležeči pogled, če ne javi error ob zagonu
smile-1.gif
. Če se komu da naj editira tudi za pokončno. Sem mal brskal in dobil še nekaj skinov pa sami izberite:

MioMap:
http://gpstrooper.googlepages.com/miomapskins

iGO
http://www.ce4you.cz/forums/view_topic.asp?t=19106&dd=0&fi=0
 

vojec

Zelenc'
16. jan 2008
26
0
1
Še nekaj me zanima. Kako je z konverzacijo POI točk (npr kamere itd) in kako uvoziš iz datotek garmin "gpx" in TomTom "ov2", kam naj se to shrani ... v katerem formatu. txt mogoče kot pri iGO?
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Daj bolj specificiraj svoje vprašanje, ker odkrito povedano človek ne ve, kaj si hotel vprašat.
Glede na to, da sprašuješ v temi MioMap v3.2 PDA , pomeni, da bi rad TT ali Garminove kamere spravil v iGO oziroma te zanima kako jih konvertiraš, da bodo uporabne za MioMap ?
confused-1.gif

Sem te prav razumel ali ne ?
17758-icon_confused.gif
 

vojec

Zelenc'
16. jan 2008
26
0
1
Citat:
Uporabnik HITMAN pravi:
..., da bi rad TT ali Garminove kamere spravil v iGO oziroma te zanima kako jih konvertiraš, da bodo uporabne za MioMap ?
confused-1.gif

Sem te prav razumel ali ne ?
17758-icon_confused.gif

Se opravičujem. Res sem nejasno vprašal, vendar si zadel moje vprašanje. Ali je sploh možno in kako?
smirk-1.gif
 

HITMAN

gps navigator
31. avg 2007
1.697
0
36
Verjetno bi se dalo z kakšnim POI converterjem. Resnično še te kombinacije nisem počel.
Takšnih POIjev še nisem convertiral, ki bi bili uporabni v MioMapu, sem pa zadevo iz TomToma v Maporamo.
 

XPfrik

Zelenc'
18. jan 2008
11
0
1
A handy tool that lets you manage your IGo or Miomap POIs directly from your desktop. Drag and drop .kml, .kmz, .gpx, .csv, .ov2 etc. files to iGo explorer. Your Mio needs to be unlocked, and you must have access to your Mio with ActiveSync. Igo user can use this software without any modifications you only need ActiveSync to connect to your pda. Create new POI groups, manage excisting poi's, change name or location of pio's and import new PIO groups.

Download here. . (requires .Net Framework 2.0).
 

XPfrik

Zelenc'
18. jan 2008
11
0
1
POI explorer - Convert Tomtom POI to IGo/Miomap
This article describes how we can convert a Tomtom poi file to iGO or Miomap.

Step 1: Download a Tomtom ov2 file to your pc. For this example we can use the poi file with camping sites in France, Italy or Spain.
Step 2: Connect your mio/pda to your pc with activeSync.
Step 3: Start POI explorer and choose "file" "import" "Igo database from device"
Step 4: Open a window with the direcory where you have put the ov2 file
Step 5: Drag the file to POI explorer and drop it on "Igo POI Database"
Step 6: Click "file", "export", "Igo database to device" and wait for the popup.

Tole in zgornje sporočilo pobrano na strani http://blogger.xs4all.nl/rubenb/
 

vojec

Zelenc'
16. jan 2008
26
0
1
sem poizkusil s tem programom in sledil navodilom ki si jih napisal, vendar mi pri importu v POI explorer ne pokaže nič, medtem ko mi popup pove da je uspešno importu..? čeprav je na blogu v zg linku jasno videti da bi moral imeti vsaj nekaj v explorerju (mapo file)? Mogoče ne dela v MioMap ker imam tudi iGO naložen pa mi avtomatično bazo vzema iz iGO? Bom malo testiral pa sporočim.