"Donosna" ponudba

gustav

Pripravnik
17. mar 2011
478
1
18
Zg. Gorenjska
Tole sem dobil na mail. Moj mail imajo v bazi in vsake toliko dobim kakšno "superdonosno" ponudbo...
Torej kaj menite?
rolleyes-1.gif


Začetek akcije "z 1,1 EUR na dan do 19.149 EUR"

Lepo pozdravljeni še enkrat!
Od danes naprej lahko rezervirate udeležbo v naložbenem programu KD Življenje in največje banke na svetu, BNP Paribas. Telefonske rezervacije sprejemamo na 030 641 660, vsak delavnik med 9.00 in 16.00 (ga. Polona), vključno z današnjim dnem – torej nas lahko pokličete takoj.
Ob rezervaciji imejte ob sebi osebni dokument, davčno številko in številko TRR.
Za rezervacijo se upošteva tudi elektronsko sporočilo, ki nam ga boste poslali na aktualno@_______.si. V polje »Zadeva« napišite REZERVACIJA PROGRAMA TREND PLUS. Navedite tudi svoje osnovne podatke, predvsem GSM številko in višino mesečnega obroka. (OPOMBA: natančnejši opis programa, vključno s tabelo predvidenih dobičkov glede na mesečni vložek, sledi na koncu.)

Garancija 100% zadovoljstva
Po vašem klicu vam bomo na dom poslali pristopno izjavo. Potem vam predlagam, da v času garancije (30 dni) zelo natančno preverite ponudbo. Če se v tem času iz katerega koli razloga premislite, lahko z enim telefonskim klicem odstopite od rezervacije, popolnoma brez vseh težav (beri: brez nadležnih vprašanj ali zamudnih postopkov).
Za vsa morebitna vprašanja smo vam na voljo na isti telefonski številki, 030 641 660, vsak delavnik med 9.00 in 16.00 (ga. Polona). Če bo linija ob klicu zasedena, vas prosimo za razumevanje.
Prav tako vas prosimo za razumevanje, če bo v času vašega klica celotna emisija že razprodana. Če vas program zanima ali če do odločitve potrebujete še kakšno dodatno informacijo res predlagam, da pokličete takoj.
Kot sem omenila že v petek, smo vam pripravili tudi nekaj daril (če nas pokličete do petka, 26.8.2011).
Darila ob vstopu v program
* Namesto vas bomo vplačali prvi mesečni obrok, ne glede na njegovo višino. Tako boste vi začeli plačevati šele oktobra.
* Podarili vam bomo izjemno knjigo o denarju. V njej vam strokovnjak pove, kako ohranite življenjski standard brez posebnega odrekanja. Če ste bolj ambiciozni, lahko z njeno pomočjo celo obogatite. Zadovoljni uporabniki so jo poimenovali »finančna kuharica«. Knjige ne morete nikjer kupiti, dobite jo lahko samo pri nas kot ekskluzivno darilo.

Naj na kratko obnovim, zakaj ta program po mnenju strokovnjakov predstavlja eno najboljših finančnih priložnosti.
Izredna priložnost za slovenske vlagatelje
Posebnost naložbe je v tem, da se že od začetka plemeniti ves znesek, ki ga boste šele vplačali v naslednjih petnajstih letih – kot bi prejeli brezobrestni kredit. Na primer, če se odločite za mesečno vplačilo 100 €, začnete takoj prejemati dobičke od zneska 18.000 €. (Oziroma od malenkost nižje vrednosti. Nekaj evrov se nameni zavarovalni komponenti, ki vam zakonsko omogoča neobdavčene dobičke.)
Predvideno izplačilo po petnajstih letih znaša 63.122 €, čeprav boste v tem času sami vplačali zgolj 18.000 € (100 € x 12 mesecev x 15 let = 18.000 €). Za primerjavo – če bi se sredstva plemenitila po klasičnem postopku v vzajemnih skladih z enakimi pogoji, bi ob enakih varčevalnih pogojih prejeli zgolj 39.844 €. (Upoštevano je, da se plemeniti kompleten znesek, brez odbitkov za zavarovalno komponento.)
Ostali koristni podatki o naložbi sledijo spodaj.
Ponudba je res odlična in prepričani smo, da boste z njo zelo zadovoljni. Hvala za zaupanje in lep dan še naprej,
____________, vodja oddelka

_______ d.o.o., Služba za zadovoljstvo strank
PS: V nadaljevanju sledi še nekaj koristnih podatkov o naložbi, vključno s tabelo predvidenih donosov. Vse te podatke boste v pisni obliki prejeli tudi na dom, takoj po telefonski rezervaciji.
Glede na to, da imamo na voljo samo 300 prostih mest, toplo priporočam, da v primeru zanimanja pokličete takoj na 030 641 660, vsak delavnik med 9.00 in 16.00 (ga. Polona).
Osnovne informacije o naložbi:
* Varnost zagotavlja največja banka na svetu. Izdajatelj sestavljenega dolžniškega vrednostnega papirja na katerega je vezan program KD Fondpolica TREND Plus, je svetovno uveljavljena banka BNP Paribas* z glavnima sedežema v Parizu in Londonu. (*največja banka na svetu po bilančni vsoti in danes ena redkih z visoko bonitetno oceno AA).
* Program temelji na Indeksu »Emerging Markets«, ki ga lahko vsak dan preverite na spletu. Ta indeks vam zagotavlja bistveno večjo varnost in dolgoročno zanesljivost, kot če bi sami vlagali v delnice in vzajemne sklade z deleži v omenjenih državah.
* Naložbe so usmerjene na najbolj perspektivne gospodarske trge na svetu v obdobjih, ko je trend rasti na teh delniških trgih najbolj izrazit. Ko trend rasti na trgih v razvoju slabi, se naložbe preusmerjajo v bolj stabilne državne obveznice. Na ta način se naložba odziva na ciklična gibanja na kapitalskih trgih.
* Bančni strokovnjaki bodo poskrbeli za najugodnejši trenutek vstopa v Indeks v obdobju prvih treh let – kar še dodatno poveča varnost in donosnost naložbe. S tem se izognete prvi pogubni napaki individualnih vlagateljev, ki ponavadi kupujejo v najbolj napačnem trenutku.
* Maksimalno je izkoriščen potencial dolgoročnega varčevanja. Sredstva so naložena 180 mesecev in v tolikšnem časovnem obdobju se nihanja na kapitalskih trgih praviloma izravnajo v korist vlagatelja. Tako se izognete še drugi napaki tipičnega vlagatelja – brezglavemu prodajanju v napačnih trenutkih.
* Vaš denar je dvojno zavarovan: ko Indeks prvič doseže 170% vstopne vrednosti, se donos zaklene. V komaj verjetnem primeru nižjega končnega donosa bi iz vloženih 10.000 € še vedno dobili solidnih 17.000 €.
* V vsakem primeru izdajatelj jamči za izplačilo 75% vplačanih naložbenih sredstev. Tudi po popolnem borznem zlomu ali razpadu gospodarstva bi iz vloženih 10.000 € še vedno dobili 7.500 €. (Večina ljudi bi tudi v tem primeru še vedno pridobila, saj bi sicer denar, ki so ga namenili varčevanju, izpuhtel za nepotrebne nakupe.)
* Če iz kakršnegakoli razloga kdaj ne bi več mogli ali želeli varčevati, lahko prenehate. (Tega v nobenem primeru ne priporočamo, dobro pa je, da zaradi boljšega občutka veste tudi za to možnost.)
* V primeru smrti vlagatelja bodo najbližji vsaj finančno preskrbljeni. V takšnem primeru prejmejo vrednost naložbe in še dodatnih 10 odstotkov premije. (To je še posebej pomembno, če vaš zakonec nima ustreznega dohodka, če ima vaš otrok samo enega starša, ali če se oba starša ponesrečita istočasno.)
* Naložbo lahko še dodatno zavarujete za nekaj evrov. Recimo, če zaradi nezgode postanete stoodstotni invalid, ste do konca varčevanja oproščeni mesečnih vplačil. O teh in podobnih možnostih vam lahko več povemo po telefonu 030 641 660.
* Skratka – denar, ki bi ga sicer vsak mesec enostavno zapravili, se bo varno nalagal in množil. Na koncu boste prejeli dovolj sredstev za udobno življenje brez odrekanja, ali pa si boste lahko kaj res privoščili. Že za dober 1 € na dan boste znatno poskrbeli za čas, ko boste denar najbolj potrebovali. Ne bo vam treba s honorarnim delom krpati pokojnine in ne bo vam treba živeti v nižjem standardu ali se odpovedovati drobnim radostim. Lahko si boste privoščili svojo gospodinjo, finančno pomagali otrokom ali vnučkom in podobno.
* Vaš dobiček bo neobdavčen.


Spodaj je potem še tabela "primerov donosnosti" za določene zneske... seveda je donos 10%
smile-1.gif


p.s.: Upam da sem pobrisal vse omembe firme, da me ne boste lovili zaradi reklamiranja
zmaga.gif
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Kakor sem preletel na hitro je to nek nov KDjev paket, ki ga imajo v ponudbi do septembra enkrat, potem se pa zaključi (točnih datumov ne vem).

Če je to to, kar mislim da je potem je to tisto, kar sem sklenil pred dobrim mesem dni s KD. Vplačevanje se začne naslednji mesec.

Kaj te sploh zanima?
 

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Citat:
Uporabnik Spirit pravi:
Če je to to, kar mislim da je potem je to tisto, kar sem sklenil pred dobrim mesem dni s KD. Vplačevanje se začne naslednji mesec.

Kaj te sploh zanima?

Mene zanima kako bo izgledalo cez 7 let, ko bos na forumu spraseval kako se zadeva prekine in zakaj so ti ponudili samo tolikointoliko (tako kot danes sprasujejo tisti z nalozbenimi zavarovanji).
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Saj vse piše v pogodbi, ki sem jo podpisal in vem kaj sem podpisal. Zakaj bi spraševal?
confused-1.gif


Cilj pa je, da tega ne bom prekinil.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.155
4.482
113
tl;dr;
Obrok vedno isti ali se lahko spreminja glede na inflacijo/deflacijo ali kaj podobnega?
 
Nazadnje urejeno:

Radirko

Fizikalc
18. avg 2007
6.242
0
36
Citat:
Uporabnik ferdo pravi:
No tole je garantiran donos:
"V vsakem primeru izdajatelj jamči za izplačilo 75% vplačanih naložbenih sredstev"

Nominalno. To zna vsaka banka - ona v bistvu jamci nominalno celo nekaj nad 100% vplacanih sredstev (104% ?).
 

Jurij

Pripravnik
22. sep 2007
821
0
16
Citat:
Uporabnik ferdo pravi:
No tole je garantiran donos:
"V vsakem primeru izdajatelj jamči za izplačilo 75% vplačanih naložbenih sredstev"
No, 25% izgubi ne bi ravno rekel donos...
smile-1.gif
 

Tku

Pripravnik
20. nov 2007
598
0
16
Tiha voda
Izdajatelj pa je? Verjetno KD. Kaj potem opletajo z BNP Paribas!?

75%: Kje bo KD čez 15 let? Gantar, tajkuni pa to... Kje je Istrabenz danes?
Če pa že, koliko bo 75% čez 15 let realno? Inflacija anyone?

Lepo kičasto zapakiran paket, za katerega ne vem, zakaj bi bil boljši od drugih. Pravzaprav je garancija slabša od že videnih drugih paketov, kjer je bila garancija 100% nominalno. Ne vem zakaj bi padal na dekoracijo o predvidenem izplačilu, niti ne vem kako gre obljuljanje takega donosa zakonsko skozi. Kolikor vem, je že nekaj časa za naložbena zavarovanja omejeno obljubljanje donosa na letno 4%.
Pohitite, imamo samo 300 mest.
hysterical-1.gif
A res folk še pada na take finte? Sicer lahko na kakšen Emerging markets indeks staviš tudi sam na borzi. A jih gremo vprašat čez 3 mesece, koliko mest so zapolnili. Najverjetneje so izračunali, da več vlagateljev trenutno sploh ne morejo dobiti.

Že pred več kot 10 leti mi je prijatelj govoril o podobni ponudbi, ko ti "kao" posodijo celoten vložek, da se plemeniti cel od začetka, ti pa obročno vplačuješ. Ravno tako v navezi z BNP Paribas. On je po par letih izstopil iz sheme, kakšna pa je bila cena izstopa, pa ne vem. Tako neke izkušnje o tem obstajajo.

Realno gledano je treba pogledati kaj so s takimi in podobnimi skladi uspeli narediti do sedaj in po tem oceniti tudi to ponudbo. Ne rečem, da ne gre vložiti v ta sklad za tiste, ki razmišljajo o skladih, ni pa tako sploh in oh, kot ga rišejo. Konec koncev pa vezana vloga zgoraj omenjenih 18000€ po 4% letno po 15 letih znese 32000€, z mnogo boljšo garancijo.
 
Nazadnje urejeno:

Garfildd

Guru
24. jul 2007
5.805
4.301
113
KD je že zadnjih par let krepko v minusu in ne vem kako kot upravljalec še živijo in se financirajo, imajo ene nejvečjih stroškov upravljanja, letošnje leto bodo pa celo mogoče pozitivno poslovali, saj so "dobili" tožbo, prvzaprav jo je dobila AdriaticSlovenica
še iz 90tih zaradi zvišanja premija pri avtomobislkih zavarovanjih in so sedaj dobili cca 20mio € nazaj... Sicer jet o dobila AS,
ampak ker je KD lastnik so ta višek že pobasali... Med zavarovalniškimi krogi je KD že blizu potopa...
Jaz z njimi nebi želel nič imeti, ker ko bodo šli... je pol spet vprašanje kdo bo skrbel za njihove sklade ipd... tam se da pa dosti stvari zakomplicirat...
 

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
Pred nekaj leti sem veliko, pravzaprav ogromno slišal o nekih oh in sploh naložbenih možnostih v Romuniji, Bolgariji ipd. (KD Maximus, KD Pelikan) in o nujnosti vstopa s Fondpolico na te trge.
Sedaj pa tole:
Citat:

Slovo od jugovzhodne Evrope: KD verjetno ostaja le še na Hrvaškem, morda pa tudi v Srbiji in Makedoniji, smo neuradno izvedeli. V tujini bodo za zdaj »na malem ognju«. S širitvijo na tuje trge je KD »pognal« 50 milijonov evrov, pravijo viri. Da bi na teh trgih na primer postalo dobičkonosno življenjsko zavarovalništvo, bi potrebovali šest do sedem let, kolikor pa na trgih niso ostali - pregnala jih je kriza. In če se z naložbami ne bi ustavili, bi lahko tako »kot nekateri drugi pristali v stečaju«, priznava Gantar. Doma naj bi sicer zavarovalništvo (KD Življenje in Adriatic Slovenica) ter KD Skladi poslovali pozitivno. Umikajo se na primer iz bolgarske investicijske družbe KD Pelikan , prav tako iz življenjskih zavarovalnic v Ukrajini, Bolgariji, Romuniji, verjetno se bodo tudi iz bolgarskih in romunskih družb za upravljanje premoženja, medtem ko naj bi - za zdaj - obdržali neživljenjsko zavarovalnico AS v Srbiji ter makedonsko družbo KD Fondovi .

Torej, avtorju teme predlagam, da klikne na link in malo prebere, kaj tam piše, šele potem pa se odloči, da bo vsak mesec zagonil 100€ v t.i. idealni priložnosti, bla bla bla.
Bullshit....
 

gustav

Pripravnik
17. mar 2011
478
1
18
Zg. Gorenjska
Jaz se sploh ne odločam, ker sem odločen. Ti časi so mimo, da bi se zanašal na druge s svojim denarjem
wink-1.gif

Ampak ker vem, da je strank za take zadeve še vedno več kot dovolj, sem dal na forum da se malo predebatira...
 

Matej

Fizikalc
24. jul 2007
1.992
2
38
Sej zgleda ne razumes.

Ti nimas 18 jurckov da jih polozis. Ti prihajas not z mesecnimi vplacili...

Tud verjamem da je ena kvota in da je doticna polica casovno omejena. Hec je v tem, da za te pogoje rabis to dejansko placevat vseh 15 let. Po stilu napisanega sem 100% da je te maile posiljal finmart.
Mal si cez palec pogledal vse skupaj, temu podobna je bla tud reakcija.

lp
M
 

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.769
262
83
Največja slovenska vas
Vem, da se je pred leti (4-5let nazaj) hvalila ena firma (sedež so imeli nekje med Dolgim mostim in Brezovico), da vlaga v sklade BNP Paribas... Glede na to, da je Paribas svetovno znana družba, sem šel pogledati na predstavitev. Na koncu se je izkazalo, da je samo še ena Ponzi shema, ki proba pridobiti naivne vlagatelje (vedno se najdejo ovce za strižt) z imenom svetovne firme, brez privoljenja le-te.
 

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.769
262
83
Največja slovenska vas
Citat:
Uporabnik Kamele0N pravi:
Galaksija? Mulčki z črnimi bemflami 5
hysterical-1.gif

Najbrš si mislu s črrnimi bemfli
evil.gif
...

Ne vem, vem da me je ena bivša babura zvlekla tja, vsa speglana, kukr je še prej v življenju nism vidu.... Vem da je tut govorila da je ona vložila za vrednost enga avta not... Me prou zanima kok se je spušila na koncu
evil.gif