Mobilni internet Francija

ahac

Pripravnik
19. avg 2007
99
1
8
Za nekaj mesecev bi rabil mobilni internet v Franciji z vsaj 50GB (raje 100 ali 200) na mesec.
Mogoče kdo ve, če obstaja kaj podobnega kot HoT pri nas? Predplačniško in ne predrago...
Kakor sem gledal strani operaterjev so predplačniški paketi kar dragi, ostalo pa izgleda kot naročnina, čeprav piše, da je brez naročnine ali vezave (ne razumem dovolj).
Kaj bi predlagali?
 

rotvajler

Pripravnik
7. mar 2011
173
20
18
če je to še aktualno, vzemi paket Lets Go 4G in 4G+ pri operaterju Orange (največji v Fra), predplačniški sistem... 10GB za 15EUR, 30GB za 25EUR in 60GB za 46EUR.. kupiš direktno v trgovinah operaterja oz. posrednika v vsaki vasi... v paketu je zajeta tudi TV Orange z do 70 programi...
 

ahac

Pripravnik
19. avg 2007
99
1
8
Hvala za odgovor, ampak smo ugotovil, da so tudi boljše opcije kot Orange. :)

Najprej smo naredil točno to, da smo šli v Orange trgovino in vzeli en njihov prepaid 4G paket samo za internet z 20GB za 40€ na mesec (kar so tam predlagali kot najboljšo opcijo za nekoga brez FR bančnega računa) in modemom za 60€. To se mi zdi zelo drago za malo prenosa podatkov, sploh če redno uporabljaš internet.

Po 2 mesecih je brat (on je še vedno v Franciji) od kolega izvedel za prepaid paket pri operaterju Free in zdaj ima 250GB za enako ali manj denarja pa tudi modem je dobil ful ceneje. Ampak tega brez nekoga, ki bolj obvlada francoščino nikoli ne bo odkril...
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888