Kateri predplačniški mobilni internet + USB modem

kapadimul

Fizikalc
10. avg 2007
647
26
28
Dravograd
Dober dan

Torej kateri mobilni predplačniški internet z usb modemom je najugodnejši? Rabil bi ga nekajkrat na leto za 2-5 dni vsakokrat.
Kakšen paket na mobitelu odpade, ker je službeni telefon. Tako da iščem pri vseh opreaterjih predplačniške varijante. Katere svetujete? Kje kupiti modem + kartico brez vezave, ter da je uporaba ugodna. Uporaba interneta bi bila na območju Goričkega v Prekmurju, tam delujeta simobil in mobitel, za tuš pa ne vem, ker nimam in nisem nikoli gledal ali je omrežje.

Še to. Delovati mora z win 8.1.
 
Nazadnje urejeno:

nUUb

Fizikalc
2. jul 2013
771
34
28
Če je na različnih lokacijah predlagam da se kupi modem potem pa odvisno kateri operater ima tam najmočnejši signal, kupiš tisto kartico
 

kapadimul

Fizikalc
10. avg 2007
647
26
28
Dravograd
Saj tuš bi mi najbolj ustrezal, amo ne vem, če podpira win8.1.
Da ne bi potem ugotovil, da ni driverjev za ta modem
 

kapadimul

Fizikalc
10. avg 2007
647
26
28
Dravograd
Sem na tušmobil prodajnem mestu vprašal, če deluje modem na win 8.1 pa je rekel, da ni driverjev.
Sem potem kar v tuš trgovini kupil modem z sim kartico, tako na blef, prinesel domov in deluje.
Bomo pa videli, kaj bo v Prekmurju.
 

MatoMan

Pripravnik
25. mar 2008
53
0
6
Citat:
Uporabnik kapadimul pravi:
Sem na tušmobil prodajnem mestu vprašal, če deluje modem na win 8.1 pa je rekel, da ni driverjev.
Sem potem kar v tuš trgovini kupil modem z sim kartico, tako na blef, prinesel domov in deluje.
Bomo pa videli, kaj bo v Prekmurju.

Pri nas v Prekmurju deluje samo še na win 8.0 ker nimamo še nadgradnje na 8.1.
bonk.gif


Šalo na stran. Občasno tudi sam uporabljam ta dostop, vendar z drugim usb modemom in dela ok.
 

kapadimul

Fizikalc
10. avg 2007
647
26
28
Dravograd
Imam eno vprašanje glede polnjenja tušmobil modema. Ker uporabljam zelo redko, sem pa sedaj porabil in imam stanje 0€. Kako naj napolnim, da mi ne bo takoj odštelo 1€, saj bi rad samo napolnil, ne bi pa še uporabljal? Ali je ob polnjenju takoj odštet 1€, saj se poveže, ali kako?
 

darkstar66

Guru
1. apr 2013
1.175
681
113
Citat:
Uporabnik kapadimul pravi:
Imam eno vprašanje glede polnjenja tušmobil modema. Ker uporabljam zelo redko, sem pa sedaj porabil in imam stanje 0€. Kako naj napolnim, da mi ne bo takoj odštelo 1€, saj bi rad samo napolnil, ne bi pa še uporabljal? Ali je ob polnjenju takoj odštet 1€, saj se poveže, ali kako?

Daš kartico v navaden tulifon in napolniš.