Obstaja predplačniški paket za mobilni internet?

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Torej eno vprašanje, a obstaja pri nas tako kot na Hrvatiji predplačniški mobilni internet? Doma imam en Mobitelov paket katerega pa foter koristi le nekajkrat letno a naročnina se plačuje vsak mesec in se ne koristi, skratka glupost. Obstaja kak predplačniški USB dongle da lepo to napolniš vsak tolko in mir, brez vezave? hvala
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Hvala za hiter odziv!

@asko: Govora je internet v Sloveniji!!!! Ne na hrvaškem! Hrvati vem da imajo sve i svašta!

@pikijakob: Grem iskat pa da vidim!
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Sem našel... škoda da lahko zakupiš samo dneve.. Jaz iščem bolj v stilu da zakupim nevem... 100MB in mi to drži 2 meseca in potem zopet nekaj minimalno zakupim, enak sistem kot mobi kartica... Kr tisti pa je relativno drago 5€/dan pa še foter bi se pol mogo drkat s temi monetami in podobnim sranjem...
smile-1.gif
 

pikijakob

Pripravnik
8. avg 2008
273
0
16
Obala
Ja, samo tega kar ti iščeš pa žal ni pri nas, se pa strinjam, da je drago, ampak za skrajno silo pride prav.
 

Breyton

Majstr
2. avg 2007
1.438
100
63
40
Malo tu,malo tam :)
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Sem našel... škoda da lahko zakupiš samo dneve.. Jaz iščem bolj v stilu da zakupim nevem... 100MB in mi to drži 2 meseca in potem zopet nekaj minimalno zakupim, enak sistem kot mobi kartica... Kr tisti pa je relativno drago 5€/dan pa še foter bi se pol mogo drkat s temi monetami in podobnim sranjem...
smile-1.gif

Kaj pa če pri Si.mobilu skleneš paket SIMPL na položnice in si po potrebi vklopiš opcijo MOBILNI INTERNET DNEVNI prenos 1GB podatkov ** Opcija Mobilni internet dnevni velja od ure vklopa do polnoči naslednjega dne.
Opcije Mobilni internet DNEVNI ne moreš vklopiti, če imaš že vklopljeno eno izmed opcij Mobilni internet. Za aktivacijo opcije Mobilni internet DNEVNI pošlješ SMS s ključno besedo O DNEVNI na 4040.
Porabo potem plačašpo položnici po 1,5€ za vsak vklop.
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.608
94
48
Zanima me pa še, če se da narediti sprememba paketa iz PAKET MOBILNI INTERNET OSNOVNI v SIMPL na račun ? Ko mi poteče aneks za modem bom verjetno šel na varianto, ki jo Breyton omenja...
 

Breyton

Majstr
2. avg 2007
1.438
100
63
40
Malo tu,malo tam :)
Mislim da sprememba iz paketov MI na paket SIMPL ni možna... Bolje paket prekinit kupit novo SIMPL SIM za 12€ naredit prenos na SIMPL na položnice pa maš v štartu že 5€ bonusa kar pa je tudi nekaj...
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Ja je ena od opcij ampak žal za mojga fotra prekomplicirano. Mislim da imam sedaj že leta in leta nek paket pri Mobitelu cca. 15€/mesečno. Zadeva pa mislim da ni bila aktivna že kake pol leta, torej 6x15 = 90€ minimalno v prazno...
smile-1.gif
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.158
2.256
113
Moment zdaj, dajte mi po domače razložit.... Imam kartico GlobeThroater (nekaj takega). In zakaj nebi špilalo če bi jaz dal not navadno MOBI kartico in bi mi lovilo GPRS signal in bi šibal na prenosniku laptop preko GPRSA?

Lp