Simobil Internet Unlimited gre na LIMITED

reality

Vudu lešinar
24. jul 2007
4.731
0
36
sem....

individualno oni obravnavajo svoje felerje in nateguncije, na sodišču pa ostale ki so jim kaj dolžni...

in ne vem kako ne razumeš, da to ni napaka ampak nateg, če se operater zmoti, se pač zmoti in to popravi, če te nategne, te nategne...
Če jest v poslu zajebem, to popravm in se ne skrijem, tko kot se simobil.

Nateg je bil izključno za pridobivanje naročnikov, potem pa prst u rit........ in še enkrat pravijo da manj kot procent, zaposleni pravijo da je nadgradnja omrežja draga........... itd itd.......

če je procent kriv naj obdržijo tko kot je, ali naj pa dajo opravičilo vsem in možnost takojšne prekinitve in ne delat floskul klele, ker se jim to ne izplača..

zgleda da nategovat se jim pa splača...
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.340
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Koga pa so dosedaj nategnili zaradi spremembe teh pogojev? Tebe mogoce? Poznas koga? Ali si samo glasen, ker se ti zdi, da bos za kaj prikrajsan?

Se pridrizujem Coolpower-ju in se umikam iz tele debate... ker vidim, da je brezveze kaj naprej razpravljat...
uf-1.gif
 

reality

Vudu lešinar
24. jul 2007
4.731
0
36
iščeš dlako v jajcu, če so enega so ga preveč........... nateg je nateg...

očitno delate pr teh operaterjih in ste pristranski.... Od Simobila pričakujemo, da se za nateg opraviči in javno objavi da zaradi bistvene spremembe dajejo možnost tudi vezanim naročnikom možnost prekinitve...

tvoje nabijanje, pa je klele čisto neralavanto......... sej se jest nisem spovnu paketa brez omejitev, ki to zdaj je in tega noče noben klele plačanc od simobila priznat in zato nosit odgovornost, odgovornost imajo pri tem nategunskem operaterju samo naročniki...........

TO JE PAČ SIMOBIL najcenejši my ass
 

Bush

Fizikalc
19. okt 2008
1.735
0
36
Citat:
Uporabnik Jest pravi:
Nisi se odgovoril na povsem enostavno vprasanje... Si sploh Si.mobil-ov uporabnik?

Kot menda ves, je v Sloveniji vec operaterjev... In ce ti njihova ponudba vsec, imas se vedno na voljo drugo opcijo...
smile-1.gif
Jest, saj zato coolpower tako brani Si.mobil: kartelno brani branžo. Če Si.mobil poostri pogoje, ima Mobitel več prostora za dihanje in lahko tudi on poostri pogoje.

Tako uporabnik nima več kam pobegniti
tongue-1.gif

OK, na T-2 ali Tuš, samo njihova pokritost je bolj tako...
 

Dekster

MOBITEL PR
8. apr 2009
995
0
16
Ljubljana
Citat:

SIMOBIL NI NIČ DRUGEGA KOT NATEGATOR PRVE KLASE...... in so slabši cenej pa nič....... če na koncu potegneš črto...... Ne vem pa zakaj bi take nategancije lahko enostransko tolerilai userji...

Eni smo to že precej prej ugotovili, sploh kar se tiče potegnjene črte
wink-1.gif
? Pa bo precej jasno o čem govorim.

Lp.
 

Dekster

MOBITEL PR
8. apr 2009
995
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
res je izmišljotina,... ni jih niti procent
b

V Simobilu so na naše vprašanje, kaj je razlog za tako potezo, odgovorili, da hočejo vsem uporabnikom zagotoviti enakovredno uporabniško izkušnjo. V zadnjem času so sicer odpravili težave z omrežjem, ki so jih imeli med prvimi večjimi marketinškimi akcijami z mobilnim internetom in med začetnim navalom uporabnikov, a so mobilni internet povsem nehali oglaševati. Na vprašanje, koliko naročnikov bo prizadetih, pa so odgovorili, da bodo nova pravila vplivala »le na manjše število najbolj intenzivnih uporabnikov«. Peščica uporabnikov da namreč vsak mesec ustvari po več kot 100 GB prometa (verjetno s prenašanjem filmov in podobnih stvari po omrežjih P2P), medtem ko po navedbah Simobila 96 odstotkov uporabnikov v enem mesecu še nikoli ni preseglo 20 GB .......torej 4% prizadetih
grims-1.gif
.

KLIK
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
pozabil si na podrobnost,...4°jih je kdaj preseglo, manj kot 1% jih redno presega
evil.gif


čeprav sem rekel da se ne bom vpletal sem tole moral komentirati,..

b
 
22. jul 2007
12.799
1.313
113
123
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
pozabil si na podrobnost,...4°jih je kdaj preseglo, manj kot 1% jih redno presega
evil.gif


čeprav sem rekel da se ne bom vpletal sem tole moral komentirati,..

b
a si se vgriznil v jezik
ne-ne-1.gif
LPWWY
 

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
Na nas loviti na številke. Nekateri poznamo različne številke vsaj dveh operaterjev, kako pridemo do njih pa ne bom nikoli, nikjer priznal. Ljudje so pač družabna bitja in radi govorijo...
 

Dekster

MOBITEL PR
8. apr 2009
995
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
pozabil si na podrobnost,...4°jih je kdaj preseglo, manj kot 1% jih redno presega
evil.gif


čeprav sem rekel da se ne bom vpletal sem tole moral komentirati,..

b

Očitno prihajajo boljši časi za tiste 4 ali 1% uporabnikov
grin1.gif


....Nacionalni regulatorji pa bodo lahko predpisali parametre kakovosti internetnega dostopa, kar bo v praksi pomenilo, da operaterji ne bodo smeli blokirati določenih storitev . Danes namreč poznamo primere, ko operaterji na svojih omrežjih ne dovoljujejo brezplačne IP-telefonije (skype) ali upočasnjujejo promet po omrežju p2p . Regulatorni okvir zapoveduje nevtralnost interneta, je potrdil Makarovič. Medtem ko bodo morali operaterji jasno označiti različne omejitve ali upočasnitve interneta, ki jih skrivajo v drobni tisk. Še posebno mobilni operaterji radi prodajajo »neomejen« internet, ki pa je tak le za nekaj gigabajtov prenesenih podatkov, nato pa je omejen na precej manjšo hitrost ...

KLIK-Transparetnost operaterjev bo večja


Lp.





Lp.
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Dexter omejitve bodo označene in zadeva bo taka kot je bila,... in to verjetno pri vseh operaterjih,...
b
 

coolpower

Fizikalc
17. sep 2007
4.218
0
36
Točno tako. Eu lahko regulira kar želi, operaterji pa imajo na plačilnih seznamih in pogodbah toliko pravnikov, da bodo brezhibno poskrbeli za splošne pogoje in skladnost s kakršno koli zakonodajo, obenem pa bodo ubranili svoje poslovne interese.
 

Dekster

MOBITEL PR
8. apr 2009
995
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik coolpower pravi:
Točno tako. Eu lahko regulira kar želi, operaterji pa imajo na plačilnih seznamih in pogodbah toliko pravnikov, da bodo brezhibno poskrbeli za splošne pogoje in skladnost s kakršno koli zakonodajo, obenem pa bodo ubranili svoje poslovne interese.


Nevem zakaj, ampak nekaj mi pravi, da tudi Golobič tako premišljuje in računa na to
evil.gif
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Ampak tale Golobič pa je kerlc, menda ni stvari, kjer ni on tisti, ki odloča. Le kaj bo rekel Kučan.

Mater ste pacienti.
 

spanspan

Fizikalc
9. nov 2007
3.111
28
48
MI lahko kdo pojasni, če na si-asistentu podatki o prenešenih podatkih 100% držijo, ali lahko pride do napake?