Migranti so že (spet) v Sloveniji - 3. del

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Si sploh bral kdo odhaja iz Irana?
Veš kakšna država je? In kakšni so Iranci? Veš kdo je Mosadek?

Me sploh ne zanima.
Iz mnogokatere države nekdo pač odhaja. Odhajajo ves čas.

Tudi iz Slovenije odhajajo. Žal v veliki večini mladi in pametni Slovenci. S trebuhom za kruhom. Zato, ker jih ne moremo že v štartu plačati 800, 900evrov.
Kar je za Avstrijo drobiž, pod higijenskim mimumom...

Ne moremo pa jih toliko plačati tudi zaradi migrantov, Sirijcev in Irancev, Šiptarjev, ki so prišli v Slovenijo in že osvojili Kranj, itd.

Slovenija je nedvomno evropski dedek mraz in božiček v eni osebi, ki ne misli predvsem na lastne državljane.
Misli predvsem na tuje državljane, njihov standard in njihovo preganjanje zaradi takih ali drugačnih političnih stališč!

Take vlade državljani okoliških držav kaznujejo z NEizvolitvijo = z odhodom takih politikov in strank na poliitčno smetišče zgodovine...
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

Me sploh ne zanima.
Iz mnogokatere države nekdo pač odhaja. Odhajajo ves čas.

Tudi iz Slovenije odhajajo. Žal v veliki večini mladi in pametni Slovenci. S trebuhom za kruhom. Zato, ker jih ne moremo že v štartu plačati 800, 900evrov.
Kar je za Avstrijo drobiž, pod higijenskim mimumom...

Ne moremo pa jih toliko plačati tudi zaradi migrantov, Sirijcev in Irancev, Šiptarjev, ki so prišli v Slovenijo in že osvojili Kranj, itd.

Slovenija je nedvomno evropski dedek mraz in božiček v eni osebi, ki ne misli predvsem na lastne državljane.
Misli predvsem na tuje državljane, njihov standard in njihovo preganjanje zaradi takih ali drugačnih političnih stališč!

Take vlade državljani okoliških držav kaznujejo z NEizvolitvijo = z odhodom takih politikov in strank na poliitčno smetišče zgodovine...
Odlično. In kako naj potem odgovarjam nekomu, ki piše o nečem kar ga sploh ne zanima?
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.908
5.460
113
Očitno nimaš pofilanega lajfa da tebe osebno travmatizirajo zadeve 5000km stran....probi si dobit kako mačko...zlato ribico....al pa kakga peesdolizca (čivavo) ;)
 
  • Všeč mi je
Reactions: miflo

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113

Priponke

  • Screenshot_20180930-193520_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20180930-193520_Samsung Internet.jpg
    227,7 KB · Ogledi: 194
I

Izbrisan uporabnik #15304

Čakaj 123, kakšno je že tvoje stališče do LGBT? Pa kaj si že maloprej pisal o paradi ponosa?
 

B81

22. jul 2007
34.519
8.963
113
Ok, jasno vse, ampak kako jih razpolovijo z mečem? To morajo met kakega "the Mountain" zaposlenega tam...
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Odlično. In kako naj potem odgovarjam nekomu, ki piše o nečem kar ga sploh ne zanima?

In kaj hudiča je treba cele dneve nekomu odgovarjati? Smo na policijskem zaslišanju, ali na Alterju?

Pa še na policijskem zaslišanju, kakor vem, imaš možnost, da ne izjaviš NIČ...
Mene recimo umor klošarja Jožeta NE zanima. Zatorej v zvezi s tem nimam kaj povedati. Se mi vse skupaj hebe.

Me pa zelo zanima, kako se porablja državni budžet, to pa ja.
Kot rečeno, se ne porablja po pameti, temveč se miljone dobesedno pi.čka!

Kakšen televizor že mora imeti migrant/azilant v sobi? S 4k resolucijo? Ali bi mogoče gospodu zadostoval full HD?
 

Priponke

  • oblast_in_narod.jpg
    oblast_in_narod.jpg
    39,6 KB · Ogledi: 189

miflo

Fizikalc
17. jun 2018
372
115
43
Ok, jasno vse, ampak kako jih razpolovijo z mečem? To morajo met kakega "the Mountain" zaposlenega tam...
Jaaaa poočaaaaasi , sej smo vsi videli posnetke obglavljanj s skrhanim nožem.
Oni to hočejo počasi, kot to redno počnejo z živalmi. Bo pač začel sekat med nogami, počasi in na rahlo, ker vsaka sekunda trpljenja žrtve jim je neprecenljiva.
Z negativno selekcijo so z generacijami postali genetski sadisti, ker kdor ni bil zadosti nasilen in krut ni preživel, še manj se razmnoževal.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Vsaj nekaj. Končno.

Merkla, pejt, še prej pa nakaži vsaj miljardo evrov, da se vsaj delno popravi sranje, ki si ga naredila. Od kje denar? To pa ni ne moj, ne naš problem.

Ali pa obtožba veleizdaje, ne samo veleizdaje nemškega naroda, ampak skoraj cele Evrope.
Zaradi poslabšanja štandarda večine držvljanov zaradi stroškov z migrantov, ki so v preteklihletih prišli v te države.

Nemčija: Ne želimo nekvalificiranih priseljencev iz tretjih držav
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Vsaj nekaj. Končno.

Merkla, pejt, še prej pa nakaži vsaj miljardo evrov, da se vsaj delno popravi sranje, ki si ga naredila. Od kje denar? To pa ni ne moj, ne naš problem.

Ali pa obtožba veleizdaje, ne samo veleizdaje nemškega naroda, ampak skoraj cele Evrope.
Zaradi poslabšanja štandarda večine držvljanov zaradi stroškov z 100.000-i migrantov, ki so v preteklih letih prišli v te države.

Nemčija: Ne želimo nekvalificiranih priseljencev iz tretjih držav
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113


Dejmo predstavit še kakih 70.000 slovenskih upokojenk/upokojencev z pokojnino pod 400 evrov. Mogoče celo 100..000 (ne googlam, ker to ni moj način življenja).

Najbrž pa za usrano-rumeni slovenski tisk ne bi bil problem, da jih najdejo in intervjuvajo.

In vsi ti NIMAJO Fb profila, nimajo sledilcev in so verjetno od rojstva iste vere. In jih v Sloveniji nihče ne preganja. Razen bolezni, pa pozimi mraza in nenehnega pomankanja...

Jebiga, nagababa, naj gredo pač v Tednik, ane, če je za njih 400 evrov premalo, če za njih NE poskrbi lastna država...
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #15304

Dejmo predstavit še kakih 7000 slovenskih upokojenk/upokojencev z pokojnino pod 400 evrov. Mogoče celo 10.000 (ne googlam, ker to ni moj način življenja).

Najbrž pa za usrano-rumeni slovenski tisk ne bi bil problem, da jih najdejo in intervjuvajo.

In vsi ti NIMAJO Fb profila, nimajo sledilcev in so verjetno od rojstva iste vere. In jih v Sloveniji nihče ne preganja. Razen bolezni, pa pozimi mraza in nenehnega pomankanja...

Jebiga, nagababa, naj gredo pač v Tednik, ane, če je za njih 400 evrov premalo, če za njih NE poskrbi lastna država...
Si zgubil kompas? Tole je tema o migrantih v Sloveniji.
 
  • Všeč mi je
Reactions: johannes

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Si zgubil kompas? Tole je tema o migrantih v Sloveniji.

S tako demagogijo ne boš, naga baba, prišla nikamor. Še najmanj v politiko.

NE MOREJO se namreč migranti imeti boljše, kot 100.000 ali 200.000 Slovencev. Niti slučajno!

Če bo v tej državi enkrat počilo, boš tudi ti, vilkomerica, morala zapustiti Slovenijo. Ker si ŠKODLJIVA škodljivka do domačih ljudi, do te države.
Ker jim, tudi s pisanjem, škodiš!

Upam, da te najdejo po IP-ju...
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

S tako demagogijo ne boš, naga baba, prišla nikamor. Še najmanj v politiko.

NE MOREJO se namreč migranti imeti boljše, kot 100.000 ali 200.000 Slovencev. Niti slučajno!

Če bo v tej državi enkrat počilo, boš tudi ti, vilkomerica, morala zapustiti Slovenijo. Ker si ŠKODLJIVA škodljivka do domačih ljudi, do te države.
Ker jim, tudi s pisanjem, škodiš!

Upam, da te najdejo po IP-ju...

abejžno :fredi:
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.