Migranti so že (spet) v Sloveniji - 3. del

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.
I

Izbrisan uporabnik #15304

Trenutno imamo na ozemlju Republike Slovenije 499 oseb z mednarodno zaščito, ki so pridobile status v letih od 1991 do danes. Leta 2016 je bilo vloženih 1308 prošenj in odobrenih 170 statusov mednarodne zaščite, 2017 je zanj zaprosilo 1476, dobilo pa 152 oseb. Trenutno je prosilcev za azil nekaj več kot 200.
vir:
RTV SLO, Tednik 8.10.2018
https://4d.rtvslo.si/arhiv/tednik/174567306
 
Nazadnje uredil moderator:

endvatri

Guru
2. mar 2018
18.476
3.137
113
Kje so redarji?
FB_IMG_1539088605860.jpg
 

miflo

Fizikalc
17. jun 2018
372
115
43
Je že.
klik
Samo da najverjetneje ni glih po željah naročnika:evil:
Men je čist vredu. Prišleki se nočejo prilagoditi, še več, celo vsiljevali bi svoje domačinom, potem cvilčkajo da jih ne marajo in se počutijo kot tujci......bentimožgan!!!!....obnašaš se kot tujec in jokcaš da te tretirajo kot tujca. Logika! čista kristalno jasna kmečka logika
(ko b še toti pri nas s solznimi očmi odšli v rodne kraje, kot v pravljici :evil: )
 

CebelicaMaja

Fizikalc
2. sep 2007
2.316
23
38
1. Letos je 2354 oseb zaprosilo za mednarodno zaščito. (vir: www.mnz.gov.si)

2. V Sloveniji živi 6800 brezdomcev. (vir: www.rtvslo.si)

3. Po podatkih Združenih narodov je Slovenija po številu umorov na prebivalca med 20 državami z najmanj nasilja na svetu. Iz podatkov za leto 2017 na www.stat.si sem na hitro pregledala, smo Slovenci bolj tatovi in goljufi kot kriminalci, večja je možnost je, da se poškodujemo v prometni nesreči ali pa da te en mulc okrade, kot da te kdo umori ali hudo telesno poškoduje.

4. Ob migrantski krizi 20. Nov 2015 je svet24.si zapisal: Begunci pri nas torej v dveh mesecih niso zakrivili kaznivih dejanj in k nam niso prinesli nobene nove bolezni.

Bučmani nehite se prepucavat zarad par migrantov, pa raje si poglejte dokumentarec Balkan rivers tour 3 bo bolj produktivno.

bzzzzz bzzzzzzzzzzzzzz

P.S. Pa ne omenjite mi slučajno izjav Aleša Primca, ker dobim ošpice, divje koze in medmrežno malarijo.....bzzzzzzzzzzzz
,
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.993
5.715
113
blizu močvirne prestolnice
Še teh kar jih je tukaj jih je preveč. Očitno si slepa in ne vidiš kaj delajo po Evropi. Si si vzela kašnega domov? Tudi fajonka ni nikogar pa je brez otrok. Sami gobci so vas.
Kar se tiče kriminala, največ je v arestu čefurjev, to je tako kot črni v ZDA, pač neprilagojenci.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
3. Po podatkih Združenih narodov je Slovenija po številu umorov na prebivalca med 20 državami z najmanj nasilja na svetu. Iz podatkov za leto 2017 na www.stat.si sem na hitro pregledala, smo Slovenci bolj tatovi in goljufi kot kriminalci, večja je možnost je, da se poškodujemo v prometni nesreči ali pa da te en mulc okrade, kot da te kdo umori ali hudo telesno poškoduje.

,


Slovenec ni enako slovenski državljan. Storilci kaznivih dejanj v več kot pol primerov prihajajo od doŁ:sodisce.si
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.