Migranti so že (spet) v Sloveniji - 3. del

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.476
3.142
113
Vsaj nekaj. Končno.

Merkla, pejt, še prej pa nakaži vsaj miljardo evrov, da se vsaj delno popravi sranje, ki si ga naredila. Od kje denar? To pa ni ne moj, ne naš problem.

Ali pa obtožba veleizdaje, ne samo veleizdaje nemškega naroda, ampak skoraj cele Evrope.
Zaradi poslabšanja štandarda večine držvljanov zaradi stroškov z 100.000-i migrantov, ki so v preteklih letih prišli v te države.

Nemčija: Ne želimo nekvalificiranih priseljencev iz tretjih držav
Kam bodo sedaj dali milijon podivjanih črncev? V Ljubljano v mirovni inštitut kjer jih bodo kogovškova in rajglova in tomićka obdelovale?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Kamele0N

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.591
14.268
113
Da se - glede na nalepljenega jeznega smajlija - morda jeziš, ker te v štartu ni omenil med glavnimi obdelovalkami ali pa ravno zato, ker te je. Sem mislil, da je dovolj jasno napisano ampak vedno znova pozabljam kako poteka komunikacija s tabo oz. tvoje dojemanje napisanega :cheer:
 
I

Izbrisan uporabnik #15304

Da se - glede na nalepljenega jeznega smajlija - morda jeziš, ker te v štartu ni omenil med glavnimi obdelovalkami ali pa ravno zato, ker te je. Sem mislil, da je dovolj jasno napisano ampak vedno znova pozabljam kako poteka komunikacija s tabo oz. tvoje dojemanje napisanega :cheer:
đizs, a si ti že od nekdaj takšen?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.591
14.268
113
Niti približno ne. To je zgolj posledica tvoje prisotnosti in brihtoliranja na temu forumu in nič drugega. Častna taborniška.

Kaj pa ti? Si ti morda že od nekdaj takšna ali se ti je stanje tako kot meni poslabšalo šele v zadnjem času?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.591
14.268
113
Po naravi se dejansko kar rad šalim ja. Res pa je, da kdaj nekateri ne dojamejo tega in je možno, da vse skupaj dojemajo po svoje.:aplauz:
 
  • Všeč mi je
Reactions: endvatri
13. jul 2011
2.677
625
113
Saj jih je kar nekaj, takih po tvoje dihtig.

Sicer so pa Iranci fejst ljudje in Iran lepa dežela. Resno.
No vidiš. In množična zloraba instituta azila, kateri smo priča v zadnjih letih, je največji pljunec prav v skledo tistih, ki so resnično preganjani in resnično bežijo ter dejansko potrebujejo zatočišče. Ko se bodo vrata zaprla, se bodo zaprla za vse.
 

miflo

Fizikalc
17. jun 2018
372
115
43
No vidiš. In množična zloraba instituta azila, kateri smo priča v zadnjih letih, je največji pljunec prav v skledo tistih, ki so resnično preganjani in resnično bežijo ter dejansko potrebujejo zatočišče. Ko se bodo vrata zaprla, se bodo zaprla za vse.
Tako je, to bo končna cena za lagodne službice v nevladnih organizacijah in pranja umazane vesti lažnih humanitarcev -anede Micka :mad::gorjaca:
će prištejemo še tisoče utopljenih, umorjenih ali posiljenih na kopnem ter žrtve trgovine z ljudmi in organi, ki so se odpravili na pot samo zaradi lažnih povabil v zastonjsko življenje, dobimo še globlji vpogled v pokvarjenost samoimenovanih humanitarcev -anede Micka :mad::gorjaca:
 
  • Všeč mi je
Reactions: endvatri

miflo

Fizikalc
17. jun 2018
372
115
43
Niti približno ne. To je zgolj posledica tvoje prisotnosti in brihtoliranja na temu forumu in nič drugega. Častna taborniška.

Kaj pa ti? Si ti morda že od nekdaj takšna ali se ti je stanje tako kot meni poslabšalo šele v zadnjem času?
Že po naravi je žleht, zato je osamljena in od vseh zapuščena, velkamerastvo pa ji omogoča nekakšno maščevanje domorodnim moškim, ki so jo odrivali in kantirali kot obrabljeno cunjo.
Brez ilegalnih migrantov bi se pa mogoče borila za pravice prašičev in se poskušala maščevat moškim s prepovedjo naše najljubše hrane :valjamse: pač, bilokak aktivizem katerega posledice bi čutili domorodni moški.
 

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Vsaj nekaj. Končno.

Merkla, pejt, še prej pa nakaži vsaj miljardo evrov, da se vsaj delno popravi sranje, ki si ga naredila. Od kje denar? To pa ni ne moj, ne naš problem.

Ali pa obtožba veleizdaje, ne samo veleizdaje nemškega naroda, ampak skoraj cele Evrope.
Zaradi poslabšanja štandarda večine držvljanov zaradi stroškov z migrantov, ki so v preteklihletih prišli v te države.

Nemčija: Ne želimo nekvalificiranih priseljencev iz tretjih držav
Samo da spomnim, da je Merklova pred letom zmagala na volitvah, torej ljudje podpirajo njeno politiko.
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Samo da spomnim, da je Merklova pred letom zmagala na volitvah, torej ljudje podpirajo njeno politiko.

Ti kar spomni.
Je čisto možno, da bo Afd čez leto imela 20 ali 22% glasov. In Merkla, kot beremo, zgublja in ima nasprotnike tudi v lastni stranki.

Nemci pa so še vedno posrani in se počutijo "krivi" zaradi Gitlerja, že skoraj 100 let vlečejo neko "krivdo", s katero tisti, rojeni po vojni, nimajo NIČ!
So jim ostali uspešno nabili "krivdo".

Ampak tudi to se spreminja. Počasi, ampak zanesljivo si Nemec (spet) dovoli biti nacionalist.
Podobno, kot posrani Slovenec, ki bo žal rabil kakih 150 let, da bo postal narodno zaveden.
 
Nazadnje urejeno:

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.476
3.142
113
Čez en mesec bodo vsi čistokrvni Slovenci.:evil:
25 000 do 30 000 na leto uvoz.
 

Priponke

  • Screenshot_20181003-222425_Twitter.jpg
    Screenshot_20181003-222425_Twitter.jpg
    614,4 KB · Ogledi: 189

endvatri

Guru
Izključen uporabnik
2. mar 2018
18.476
3.142
113
Sodnica za mladoletne na okrožnem sodišču v Ljubljani Metka Bergant Debevc
Sodnica za mladoletne na okrožnem sodišču v Ljubljani Metka Bergant Debevc je ustavilo postopek proti državljanu Libije Habibu Alhamedu, ki je med sodnim postopkom postal polnoleten, ker je februarja ukradel telefon Zali in bil nasilen do policistov, ki sta krajo opazila in mu telefon odvzela in ga pozneje vrnila mladenki. Policistoma se je fizično upiral, ju zmerjal, da sta “rasisitična policijska pujsa” in grozil, da ju bo ubil. Nadaljevanje postopka je – je ugotovilo sodišče – nesmisel, ker je storilec, sicer prosilec za mednarodno zaščito, junija izginil,« poroča Spletni časopis Petra Jančiča

http://www.demokracija.si/fokus/lib...-cakal-na-sodbo-ampak-je-kakopak-izginil.html
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.